ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

OBAVEZNO PROCITATI - ZA SVE IGRACE!!

Go down

OBAVEZNO PROCITATI - ZA SVE IGRACE!! Empty OBAVEZNO PROCITATI - ZA SVE IGRACE!!

Post by _BoX_ Fri Jun 25, 2010 2:07 pm

Mozda spamujem vec postojecu temu koju nisam video ali...
Ovako:
Kada se ulogujem na poslu na forum sa svojim akauntom, nakon toga dodjem kuci otvaram stranicu foruma ja sam i dalje ulogovana bez obzira sto sam se ulogovao sa drugog racunara.Nakon toga odlazim na posao palim net i pokrecem atlas forum, ja sam i dalje ulogovan a da nisam oznacio polje" zapamti me"!

Sto znaci da kada se ulogujete kod drugara ili bilo koga i zaboravite da se izlogujete vas forum profil i svi podatci kao i oni koji imaju u pwt reb-ovu poruku sa passom za admina i ostalim podatcima ostaju na "izvolite". Vasa privatnost je dostupna tada bilo kojoj osobi bez obzira na to sto cete se vi ulogovati sa svojim akauntom ponovo kada se vratite kuci. Mozda i tu lezi problem "hakovanja" admin profila tj obicne zloupotrebe vaseg akaunta. Mnogi su to radili u igraonicama verovatno a tamo necete moci provaliti ko je ikada iskoristio tj zloupotrebio vasu privatnost profila na ATLAS forumu.

Zakljucak: Uvek idite na LOG OUT nakon koriscenja forum stranice na nekom drugom mestu a da to nije vas dom pa ako treba i tamo! pozzz
_BoX_
_BoX_
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 42
» Datum upisa : 2010-05-18
» Godina : 34
» Lokacija : Gde Orlovi tu i ja :D AFRIKAAA
» Raspoloženje : Zezanje i samo zezanje :)

Back to top Go down

OBAVEZNO PROCITATI - ZA SVE IGRACE!! Empty Re: OBAVEZNO PROCITATI - ZA SVE IGRACE!!

Post by Guest Fri Jun 25, 2010 2:40 pm

Buraz, ja sam u skoli otisao na forum ( imao sam cas racunari ), i sad se zavrsio cas, i ja ajde na logout, nece nece nece i nece, zivce sam pokidao, i ja udario restart komp, i on da je sve bilo normalno.. Sad se samo od kuce prijavljujem.. poz
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum