ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole ....

3 posters

Go down

Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole .... Empty Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole ....

Post by Rewenger Sat Jul 24, 2010 10:13 am

Veoma pametan decko dobio sam ban za stekanje bez opomena ali u cemu je glavna fora prvi put takozvano stekanje je bilo kada su moji plant c4 na A a ja sam stao kod kutije na dugo u cekao ih da dodju posto sam cuo da idu a sigurno necu da jurnem na njih onda druga stvar ovo je znaci da se covek udara u glavu [You must be registered and logged in to see this image.] ... moji plant na B ja stanem na platformu kod one kutije gde uvek i ct stoji i cekam da dodju tunel i samo sto sam stao posle 5 sec dobijam ban nije mi jasno gde je ovde stekanje [You must be registered and logged in to see this image.] i dobio sam pre toga jednu pretnju od igraca koji je reko da ce da me banuje zato sto sam cekao njih na kr sa awpom ali to sada nije vazno ReBoR_n ja bih te molio da reagujes ... Toliko od mene pozz
avatar
Rewenger

» Broj poruka : 6
» Datum upisa : 2010-07-24

Back to top Go down

Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole .... Empty Re: Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole ....

Post by Guest Sat Jul 24, 2010 3:37 pm

Znaci svaku partiju si se stekao na kratkom... Dobio si nekoliko opomena, ja sam izasao da promenim nick i vratio se i pocela partija ja idem na kratko, ti si se stekao dole u prolazu... Dobio si ban na 15 min, zasluzeno, dobio si nekoliko opomena...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole .... Empty Re: Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole ....

Post by Rewenger Sat Jul 24, 2010 4:59 pm

Evo ga moj odgovor... znaci pitao sam mysti dal si me opomenuo posto ja stvarno nisam video on kaze da misli da nije ... a onda ja nisam dobio ban kad sam cekao sa awp nego sam dobio ban kad sam bio na B i pazio tunel posto je plantovan c4 .... kako ces to da objasnis ???
avatar
Rewenger

» Broj poruka : 6
» Datum upisa : 2010-07-24

Back to top Go down

Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole .... Empty Re: Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole ....

Post by Guest Sat Jul 24, 2010 5:55 pm

kako moze mysti da ti kaze kada nije bio tu sve vreme? ajde objasni?? cekao si sa kalasom i to je bilo na pocetku partije kad nije bio postavljen c4!! na kratkom si skoro svaku partiju cekao sa awp... ali bas me briga posto si obecao da neces prestati dok mi ne skinu admina, evo nek mi skinu samo nemoj da smaras vise -.-'
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole .... Empty Re: Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole ....

Post by brekapro Sat Jul 24, 2010 6:05 pm

brate ja sam zbunjen sada jedan kaze nije opomenut drugi kaze jeste jedan kaze nisam se stekao drugi kaze jeste pa brate jedinoo da imate demo pa da se vidi ali brate stv nzm msm da je demo verovatno sa razlogom banovo nebi on bez razloga msm
brekapro
brekapro
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 211
» Datum upisa : 2010-01-01

Back to top Go down

Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole .... Empty Re: Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole ....

Post by Rewenger Sat Jul 24, 2010 10:49 pm

Brate da si bio tu video bi ... ali znaci ja priznajem da sam jednom cekao sa awp na kratko i tad je mysti reko ali ti si mene ban na B sto je bilo cuvanje tunela ...
avatar
Rewenger

» Broj poruka : 6
» Datum upisa : 2010-07-24

Back to top Go down

Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole .... Empty Re: Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole ....

Post by Guest Sun Jul 25, 2010 9:32 am

aj mi samo reci, jedno... to je bilo na pocetku partije i ts nisu postavili c4... ti si se zastekao u u tunelu, a po pravilu terori treba da rasuju, a kanteri da se zastekaju i da ih cekaju... bilo je jos mnogo tvojih stekova dok si bio u ts... ali evo, ako mislis da sam pogresio ja ti se izvinjavam, i ako znam da sam bio sasvim pravedan....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole .... Empty Re: Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole ....

Post by Rewenger Sun Jul 25, 2010 10:11 am

Molim te nemoj te fore ja ti se izvinjavam i to nemoj da me nerviras ...
Kao prvo u tunelu sam zastao zato sto je bila nenormalna paljba prema nama od strane ct ali ajde ti meni objasni ja nisam banovan tada neko na B kad sam cuvao tunel i to ne iz tunela molim te to objasni i kraj ...
avatar
Rewenger

» Broj poruka : 6
» Datum upisa : 2010-07-24

Back to top Go down

Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole .... Empty Re: Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole ....

Post by ReBoR_n Mon Jul 26, 2010 6:37 am

OK.

Da ubuduće ne dolazi do ovakvih situacija, admin mora biti siguran da ga je igrač čuo za upozorenje.

Štek je neki put opravdan (čuo si igrača, čuvaš c4 itd..), a neki put najčešće neopravdan....
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole .... Empty Re: Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole ....

Post by Rewenger Mon Jul 26, 2010 8:07 am

E Reborn pazi ja priznajem da sam bio u jednom steku znaci kad sam cekao sa awp na kr... ali nije bilo vise nijednog steka osim sto sam sacekao neki put ili zbog flesa ili zbog velike pucnjave a cekao sam na dugo zato sto sam cuo kako ide njih dosta i bilo ih je 3 i dobio sam ban posto je c4 plantovan i ja sam pazio tunel sa awp ali je najveca fora sto stalno kad sam tako cekao ubijao njega ....
avatar
Rewenger

» Broj poruka : 6
» Datum upisa : 2010-07-24

Back to top Go down

Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole .... Empty Re: Zalim se na admina kome pocinje nick na demo ne znam tacno kako ide razlog dole ....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum