ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme

+3
^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-
VeaneX
ShaO -,-
7 posters

Go down

zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme  Empty zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme

Post by ShaO -,- Sat Jun 26, 2010 7:43 pm

Ovako , Ja i on smo dobri prijatelji
Kad je vrane na serveru onda se zajebavamo ovo ono ,to ja volim Very Happy
Kad udjem leksa onda moramo svi da cutamo,kao da umro neko

TS plant c4 samo indigo ostane ,on lepo seta oko mape i ja napisem: indigo dok se prosetas..
LeksA: ShaO DOSTA TVOJIH KOMENTARA!!
Ja reko leksa ne smaraj me posto i pendulu i jos jednog smarao, pendula dao gag nekome jer vredjao vraneta, leksa ga ungag , pa skoro pola njih izasli posto vec smara leksA,
I on meni daje gag, i ja se iznervrao i napisao: MRS! jer nisam nista bio kriv i posle mi dao 10min gag i ja konacno izaso, toliko od toga
ShaO -,-
ShaO -,-
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 522
» Datum upisa : 2010-03-31
» Lokacija : novi knezevac

Back to top Go down

zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme  Empty Re: zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme

Post by VeaneX Sat Jun 26, 2010 8:53 pm

Ja sam bio tad na serveru
ovo sto je reko shao tacno je
nemam nista protiv nikog (osim rude)
ali ovo je istina

NeRo}
VeaneX
VeaneX
Banovan
Banovan

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 716
» Datum upisa : 2010-05-08
» Godina : 29
» Lokacija : Srbija / Nis
» Raspoloženje : Super

Back to top Go down

zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme  Empty Re: zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme

Post by ^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.- Sat Jun 26, 2010 9:42 pm

Brate Nero ti si posta jedan spamer.Moze da se vidi u20tema koje su pre 100godina ti si napisao nesto i svuda si stavio da mrzis rudu x0
Tema je zalba na leksu,a ne da dolazis da potvrdjujes.
Ja neverujem da je pola servera izaslo zbog Lekse.
Nisam bio tu,ali kakave veze ima sto ti je dao gag?
I naravno i netreba da preuzima nesto.
Leksa se pokazao kao odlican admin nisu mu uzeli pw :P
^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-
^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 228
» Datum upisa : 2010-03-17
» Lokacija : de_dust2

Back to top Go down

zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme  Empty Re: zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme

Post by ShaO -,- Sat Jun 26, 2010 9:49 pm

zasto mi je dao gag? svakoga je cackao na serveru, Vrane udje pa lepo se zeza ,lepo nam kaze da on voli k*rac xD LeksA covece svi da cutimo,to ocekuje, jednom sam nesto napisao u say odma sam dobio gag to je problem,posle sam jos 10 min dobio,
provocirao je:PENDULU,i jos neke tamo
ShaO -,-
ShaO -,-
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 522
» Datum upisa : 2010-03-31
» Lokacija : novi knezevac

Back to top Go down

zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme  Empty Re: zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme

Post by Ruda Sat Jun 26, 2010 10:27 pm

Nero FUCK OFF STUPID CHILD!!
Ruda
Ruda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1666
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 28
» Lokacija : Српска Војводина

https://www.facebook.com/ruda95

Back to top Go down

zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme  Empty Re: zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme

Post by VeaneX Sat Jun 26, 2010 10:39 pm

Zasto me psujes vise od kad sam doso na atlas on me uvek vredja i mnogo sto sta banovao me je vise putu bez razloga nije fer mnogo "je pustio muda"
moram to da kazem mislim imam 16 godina necu da trpim sve ovo
samo da kazem ovo i necu rudu da spominjem nikad
Rudo da mi zivis blizu vido bi ti svoga boga.
Sad si moderator i mozes sve da uradis
mozes da me banujes i sto sta samo bih zeleo da reborn vidi ovo hvala
a zupko necu vise da spamujem.

toliko od nera dovidjenja
VeaneX
VeaneX
Banovan
Banovan

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 716
» Datum upisa : 2010-05-08
» Godina : 29
» Lokacija : Srbija / Nis
» Raspoloženje : Super

Back to top Go down

zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme  Empty Re: zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme

Post by Ruda Sat Jun 26, 2010 10:44 pm

I sa tih tvojih 16 nisi mi ni do kolena! I slobodno skinite mi i moda i admina. Kao da ja igram zbog toga... -.-
Ruda
Ruda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1666
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 28
» Lokacija : Српска Војводина

https://www.facebook.com/ruda95

Back to top Go down

zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme  Empty Re: zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme

Post by DoK_OmG Sat Jun 26, 2010 11:26 pm

Taj ko je dobio gag sam bio ja..... [You must be registered and logged in to see this image.] Dobio sam gag zato sto sam 5-10 puta napisao E gavrane sto me qliras.... Ako je to prozivanje kao sto kaze Shao svaka mu cast..... A lexa me ungag zato sto on misli da sam popio gag za dz kao sto i ja mislim..... a ako neverujete pitajte vranu.... [You must be registered and logged in to see this image.]
DoK_OmG
DoK_OmG

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 12
» Datum upisa : 2010-06-22
» Godina : 30

Back to top Go down

zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme  Empty Re: zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme

Post by ^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.- Sun Jun 27, 2010 12:51 am

E sry sto i ja ode sa teme samo Nero rekao sam ti iz dobre namere posto sam video nesto sto si pisao na nekoliko tema.Hvala sto neces Very Happy
^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-
^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 228
» Datum upisa : 2010-03-17
» Lokacija : de_dust2

Back to top Go down

zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme  Empty Re: zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme

Post by LeKsA Sun Jun 27, 2010 10:21 am

Kakav lovac ovaj shao brate imas malo pastete kraj usta,aj gubis se zakolji se lopatom! nema veze sto pricas! ungag sam doka jer nisam smarao da toliko smara da bi dobio gag fino sma mu rekao da nesmara i nije vise zar ne? vrane nije otisao zbog njega 100% vrane nije taki lik da se tako lako isfura -.- a to sto sam tebe gag-ralog je to sto sve jednu moras komentarisati,sve sto se desi ti moram iskomentaisati nikad te dosta!!!

Ja neverujem da je pola servera izaslo zbog Lekse.

Ma to ti je laz..


Leksa se pokazao kao odlican admin nisu mu uzeli pw

Hahah,hvala :P Very Happy


I sa tih tvojih 16 nisi mi ni do kolena! I slobodno skinite mi i moda i admina. Kao da ja igram zbog toga... -.-

Brate ruda imas u potpunosti pravo nero previse spamas forum nesto izljas-kako bi moj deda rekao "izmisljas toplu vodu"

eto toliko od mene..
LeKsA
LeKsA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1067
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 29
» Lokacija : Banja Luka
» Raspoloženje : :)

https://www.facebook.com/profile.php?id=1729820779

Back to top Go down

zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme  Empty Re: zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme

Post by VeaneX Sun Jun 27, 2010 10:35 am

Samo mi kazite sto je ruda toliko veliki a ?
nisam mu ni do kolena pa ko je on ?
VeaneX
VeaneX
Banovan
Banovan

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 716
» Datum upisa : 2010-05-08
» Godina : 29
» Lokacija : Srbija / Nis
» Raspoloženje : Super

Back to top Go down

zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme  Empty Re: zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme

Post by LeKsA Sun Jun 27, 2010 4:08 pm

Ja tebe znam kao nekog velikog filozofa koji veze o zivotu nema a rudu znam dugo i mogu ti reci mislim sve najbolje o njemu -.-

EDIT: ti si full admin?!?!??! de bolan brisi to nemoj ATLAS da sramotis!
LeKsA
LeKsA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1067
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 29
» Lokacija : Banja Luka
» Raspoloženje : :)

https://www.facebook.com/profile.php?id=1729820779

Back to top Go down

zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme  Empty Re: zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme

Post by Ruda Sun Jun 27, 2010 4:31 pm

LeKsA wrote:ti si full admin?!?!??! de bolan brisi to nemoj ATLAS da sramotis!
Potpisujem! I hvala na pohvalama Wink
Ruda
Ruda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1666
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 28
» Lokacija : Српска Војводина

https://www.facebook.com/ruda95

Back to top Go down

zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme  Empty Re: zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme

Post by VeaneX Sun Jun 27, 2010 4:35 pm

Pa sta nisam full admin imam admine na svim serverima sek na knife a to i nije rebornov server pa zato i ne smatram a to sto si ti drugar rudin normalno je da ces da ga hvalis ima i mene ko da hvali samo da znas igraju vise moji nego rudini licni prijatelji na server .

NeRo}
VeaneX
VeaneX
Banovan
Banovan

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 716
» Datum upisa : 2010-05-08
» Godina : 29
» Lokacija : Srbija / Nis
» Raspoloženje : Super

Back to top Go down

zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme  Empty Re: zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme

Post by Guest Sun Jun 27, 2010 4:43 pm

A bre sta ste navalili bre on je od vas stariji i za razliku od nekih on ne zivi za cs
RUDO mnogo si me razocarao da te pitam jer si imao nekad Girlfriend C(:
NeRo uz Tebe sam
Mogu da se kladim da tera svoje drugare da ga podrzavajU
Pozdrav!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme  Empty Re: zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme

Post by ^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.- Sun Jun 27, 2010 4:47 pm

Ovako ja nisam ninacijoj strani to je vas problem i resite ga.
Samo ocu jos nesto da kazem Balhtazar tebi je Nero rodjak tako da naravno da ces ga braniti mislim da nisi ni treba da pises.
I sad se vratite na temu!
Otvorite u svastarama temu Ruda vs Nero i vidite od igraca koje na cijoj strani xD
^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-
^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 228
» Datum upisa : 2010-03-17
» Lokacija : de_dust2

Back to top Go down

zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme  Empty Re: zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme

Post by Guest Sun Jun 27, 2010 5:30 pm

Nisam na niciju stranu... Sa nerom sam dobar i sa Rudom... Samo je glupo nero da na svaki komentar napises da mrzis rudu [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme  Empty Re: zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme

Post by quiT Sun Jun 27, 2010 5:31 pm

^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.- wrote:Ovako ja nisam ninacijoj strani to je vas problem i resite ga.
Samo ocu jos nesto da kazem Balhtazar tebi je Nero rodjak tako da naravno da ces ga braniti mislim da nisi ni treba da pises.
I sad se vratite na temu!
Otvorite u svastarama temu Ruda vs Nero i vidite od igraca koje na cijoj strani xD

Ne da ste otisli sa teme nego ste izleteli kao ja iz kuce kad mi keva napravi neku fuuuuuuuuuuuujjjjjjj corbu..... [You must be registered and logged in to see this image.]
NeRo Ruda sto se toliko mrzite??????????????????????????????????????????????????
quiT
quiT
Novajlija
Novajlija

» Broj poruka : 84
» Datum upisa : 2010-03-17
» Lokacija : Planeta zemlja
» Raspoloženje : Odlicno!!!! :)

Back to top Go down

zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme  Empty Re: zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme

Post by Ruda Sun Jun 27, 2010 5:54 pm

Nero, jel znaš šta je sramota?! Sramota je što si sa svojih 16 godina toliko nepismen!
Ruda
Ruda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1666
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 28
» Lokacija : Српска Војводина

https://www.facebook.com/ruda95

Back to top Go down

zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme  Empty Re: zalim se na leksu , ma da znam da reborn nece nista da preuzme

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum