ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Mislim da je vreme za skidanje admina GM

+8
VraNe^^^
keoz1g ♥
*MaLi BoCkOOO^^
[S]plas[H]-.-
*V@S!L!*
Komsija s'8. sprat
NESIC
zupkeVOLIMACKICU.
12 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by zupkeVOLIMACKICU. Sun Sep 12, 2010 5:33 pm

Kao sto i tema glasi mislim da je vreme za skidanje admina ovom igracu.Sacu vam reci razloge:

1.Svaki igrac koji udje na server ubije nekoliko igraca odmah daje msn da mu postavi ss...Sto mora njemu ? Ima forum pa nek se ovde postavi.
2.Lik koji je najvise banovao admine.
3.Smara ali bas smara igrace na serveru.Primer nick necu da kazem koji mi je bio i on alo ***** belim slovima postavi c4 , a fazon imao sam 25sec a bio u tunelu...
4.Napisao sam u nekoj temi da odlazim da sam se smorio ali evo igram sto ima stvarno dosta likova skojima je sprdnja da nenabrajam sada.
5.Da li igrac neki igrac naprimer iz l1 klana victoria i tako neki cija mi se svidja igra dodju na ovaj server i GM "alo bre mentolu daj mi ss" sta bi on rekao ? duvaj ga bolid* i samo disconect...Da li je to pojenta da se teraju igraci sa servera ili da nas ima vise i zabavnije da bude.Uredu on 1-2 igraca u danu da trazi ss ali 10-15 previse sta mislite ? :S
6.Pa molim hedove da se oglase da li je vreme za skidanje ili moja losa procena.Znaci 7 zalba na njega nemozete reci da nijedna nije tacna :S A fazon mrzelo me da gledam,ali cinimi se da nijedna pohvala ima samo od nesica kada je napisao moji omiljeni admini ...Ali da je njega neko licno pohvalio ovde nevidim ...
7.Kolko sam bio upucen meni je skinut admin sto nisam igrao na mom nick-u,a sta on je poseban sto on igra na 2 nick to nista ? :S Kaze kao ja sam gm kod drugara sam , a uvek isti steam id :$
8.Sada sam dobio ban od njega sto sam rekao prestani gm sa time sta se vise qrcis a on alo oces ban a ja samo mozes tako kada nemam admina a kada sam imao cutao si kao sto i jeste !!!
9.Moguce da mu nije skinut posto spava na serv kom headadminu to nebi odgovaralo ja svatam sve to,ali ovo nije uredu kako se ponasa na serv ...
10.evo ss ladno mi najavljuje kao evo ti ban lol :@ [You must be registered and logged in to see this image.]

11.AKO SAM NESTO POGRESIO U VEZI NJEGA IZVINJAVAM SE SAMO SAM IZNEO SVOJE MISLJENJE.
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by NESIC Sun Sep 12, 2010 5:42 pm

Necu nista da komentarisem..Very Happy

Offtopic:Ruzni gde si skinuo ovaj cs daj mi link pls Smile Smile
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by zupkeVOLIMACKICU. Sun Sep 12, 2010 5:45 pm

Dacu ti na serv necu ovde Smile
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by Komsija s'8. sprat Sun Sep 12, 2010 5:57 pm

Slazem se u potpunosti ... Vranetu je skinut admin zbog zalbi , ovaj lik ima 12345 zalbi i nista :P
Komsija s'8. sprat
Komsija s'8. sprat
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 707
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 29
» Lokacija : Novi Beograd
» Raspoloženje : Odlcno

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by *V@S!L!* Mon Sep 13, 2010 6:51 am

Pa i meni su skinuli :P
*V@S!L!*
*V@S!L!*
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 177
» Datum upisa : 2010-04-02
» Godina : 28
» Lokacija : Novi Knezevac
» Raspoloženje : GooD :D

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by [S]plas[H]-.- Mon Sep 13, 2010 10:08 am

Nzm da li mu treba skinuti admina, ali evo 1 primer: Igramo juce de_dust2002 i ja sam u terore, krene nova runda on vec pise belim slovima "TT mrdajte" a nije proslo 5 sec, neki su jos kupovali-.- toliko od mene xD
[S]plas[H]-.-
[S]plas[H]-.-
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 655
» Datum upisa : 2010-05-28
» Lokacija : ATLAS Deathrun :)
» Raspoloženje : Ma odlicno :D

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by *MaLi BoCkOOO^^ Mon Sep 13, 2010 10:22 am

Brate slazem se ..
Igramo Inferno na serveru ima 29 igraca ja dam vote i ispadne dust2002 jednoglasno..
i dodje posle 2 min gm stavi de_kgb_map i odma svi odu sa servera!
*MaLi BoCkOOO^^
*MaLi BoCkOOO^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1584
» Datum upisa : 2010-03-11
» Lokacija : New Knezevac
» Raspoloženje : NJIHAAA!

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by keoz1g ♥ Mon Sep 13, 2010 10:51 am

@NESIC to ti je patch
@Topic: Slazem se,zato je i vranetu skinut admin,ako necete gm-u skinuti onda vratite i vranetu admina lol!
keoz1g ♥
keoz1g ♥
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1732
» Datum upisa : 2010-03-12
» Lokacija : Novi Knezevac
» Raspoloženje : Odlicno:D

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by VraNe^^^ Mon Sep 13, 2010 11:18 am

Komsija s'8. sprat wrote:Slazem se u potpunosti ... Vranetu je skinut admin zbog zalbi , ovaj lik ima 12345 zalbi i nista :P

Znam da me voli si sve to,ali meni nije bio skinut admin zbog zalbi,jer sam imao vise pohvala nego glupe zalbe,i to sam se cak zalio sam na sebe ja msm Very Happy Nego mu je neko pevao ss-ovima kako sam opsovao par puta,a ako ja dam ss-ove ijao pa ja vise nemam ni memorije da sejvujem ss-ove Very Happy

Hvala vam svima volim vas Very Happy
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by zupkeVOLIMACKICU. Mon Sep 13, 2010 2:11 pm

HVALA SVIMA KOJI IMAJU SLICNO MISLJENJE KO JA !
Uf kakvu ste reklamu nabacili za vraneta Smile
Sto jest jest ako ovaj ima admina sto vrane nebi imao headadmina ? xD
Necemo vise u ovoj temi o tome vratite se o GM...
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by GM;n1 Mon Sep 13, 2010 3:54 pm

hahahaha ruzn1 ti ces mene da psovas?haha pa ban si na 120 min pa opsuj mi opet pa sledeci put cu te ban na pernamenty ako oces tako...?
avatar
GM;n1
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 149
» Datum upisa : 2010-08-05

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by Guest Mon Sep 13, 2010 4:16 pm

Da, ruzni. Ako si ga psovao onda nije pogresio za ban. Svi znamo da on super igra, ali i mene nervira cim ga ubiju odma pise belim slovima c4, a do kraja mozda ima preko pola minuta ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by GM;n1 Mon Sep 13, 2010 4:32 pm

e i quen mary ti nemoj da kazujes mn nevidis da na forum se zale a? nevidis da se zale na mape ulazis na server ili dust2002,infero,dust2 samo ove 3 mape dajes i sad bila je kgb i sad niko se nezali ti dajes vote za inferno i aj ok dao si vote i promjenio si mapu i izaso si sa servera svaki put radis to ulazis na server menjas mape i izlazis...?
avatar
GM;n1
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 149
» Datum upisa : 2010-08-05

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by zupkeVOLIMACKICU. Mon Sep 13, 2010 4:35 pm

De ti je dokaz da sam te psovao ss? HAHAHAHA nemas :P tako da pali !
Evo pogledajte headadmini kolko njih zeli da mu se skine admin...
Gitano je tu izmedju kolko vidim i nervira ga i nenervira ga xD
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by d3iu.ftw Mon Sep 13, 2010 4:35 pm

pali GM ruzni igra ATLAS dok si ti balavio u Jastuku i da ga ban? Ruzni je legenda ti da ga ban? Da skinite mu admina! Od jednog lika juce trazio ss decko igra dobro ovaj odma daj msn! Ajde bre mani ljude ili ostavi nas na miru nemoj tu da smaras ! Sad sam promenio misljenje o tebi ! Banujes Admine koji su prvi krocili na ATLAS! Ovako ce server propasti! Samo nekom pretis banom... Ugasi cu cet da negledam vise kako svima predis !

Zombieland
avatar
d3iu.ftw
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 38
» Datum upisa : 2010-09-09

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by Dr.MuNeM Mon Sep 13, 2010 5:01 pm

da da taj mi trazio na cw serveru ss al me ban pre toga Very Happy on izaso nije ni igrao Very Happy a posto nemam demo dao sam mu sa puba Very Happy a strasno ako trazi svakom ss xD
Dr.MuNeM
Dr.MuNeM

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 18
» Datum upisa : 2010-09-12
» Godina : 34
» Lokacija : Nis

http://inn-tm.info/

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by zupkeVOLIMACKICU. Mon Sep 13, 2010 5:09 pm

Au Zombieland objasnio si neke stvari <3 Smile
E MuneM znas ja sam onaj iz 8'BIT sto nisi mogao da se reg kod nas Smile
Brate o cemu pricas eto i munem je odlican igrac i ovaj mu trazi ss ccc...Sta gledas vamo MuneM ce da napravis udes ? xD

AJMO GM ZOVI DA TE NEKO BRANI AHAHHAHAHAHAHA SVI PROTIV NJEGA !!!

AJMO HEADADMINI DA VIDIM STA CE TE RECI NA OVO ?
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by Dr.MuNeM Mon Sep 13, 2010 5:12 pm

ma parkirao sam se Very Happy na bulevaru Very Happy nebi udario hehehehe Smile
ma znam i dalje nemogu se reg :S ae kad dodjes na msn dacu ti mail pw i ostala cuda da se reg jer nemogu :P a ovo az ss je smesno ako mislis da sam citer zalepis ban ja dam demo i bulji do mile volje jos 4 meseca pa 11 godina cs kako igram a to nije malo Very Happy dok sam ja igrao cs on nije ni znao sta je to hehehe :P:P:P ae idemo da se pucamo Very Happy

Dr.MuNeM
Dr.MuNeM

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 18
» Datum upisa : 2010-09-12
» Godina : 34
» Lokacija : Nis

http://inn-tm.info/

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by MystiKaL ^^ Mon Sep 13, 2010 5:52 pm

necu niocemu da se izjasnjavam , samo kazem da njemu ne treba da se skine admin makar imao i badboy xD
MystiKaL ^^
MystiKaL ^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1959
» Datum upisa : 2010-02-12
» Godina : 28
» Raspoloženje : :)

https://www.youtube.com/users/cockatooadam

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by GM;n1 Mon Sep 13, 2010 6:14 pm

hahaha ruzn1 glupaku sad sry za ovo ali treba nezna sta se desava a jos kazujes trazio sam mu ss da vidim dali ima wh zato sto je ban dao mi je za to ss,mystikal badboy?hahaha sto nisi reko na server dok smo?sto netrazis ss?imaskomandu amx_ss sto nisi uzeo moj a?a ti ruzn1 imam ja dokaz de si me opsovo zna smarti da si opsovo on je ss sad moze i on da reci ako te brani haha svi protiv mene ? sta ce reci head admine?pa nek rece sta oce ima jos servera nije jedini ovaj zabole me _!_ dali su svi protv mene ili ne ? nije me briga,zato mozes samo da cutis i kuliraj od sad... psovaj opet pa zalices se na forum opet...
avatar
GM;n1
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 149
» Datum upisa : 2010-08-05

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by zupkeVOLIMACKICU. Mon Sep 13, 2010 6:21 pm

Ajde zovi smartija da postavi ss...
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by Guest Mon Sep 13, 2010 6:59 pm

Stefane, ne branim ga i nisam izmedju. Nervira me samo sto pise belim slovima. A u pravu je sto kaze da se stalno igraju te tri mape. Jutros kad je queen usao bas te 3 je dao votemap. Mene bas briga koliko se svadjate... Necu da secerim igrace po ledjima (kao sto je 70% igraca mene a nisu imali pojima koji je scenario bio) zato tisina svi!!! Stefan je dao ono sto je imao i neki head ce odluciti, nemojte ga toliko bombardovati kad vecina od vas pise gluposti samo zato sto ga mrzi.. Koliko ima losih, ima i dobrih strana.
Stefane, dobro je ovo sto si uradi, imas dokaz.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by zupkeVOLIMACKICU. Mon Sep 13, 2010 8:10 pm

Ma nemrzim ja njega i dobar je lik i sve to,ali nezasluzuje da bude admin to je sigurno...Neispunjava dosta toga.
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by MystiKaL ^^ Mon Sep 13, 2010 8:14 pm

offtopic.


zupko ti volis kurve ? :S
MystiKaL ^^
MystiKaL ^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1959
» Datum upisa : 2010-02-12
» Godina : 28
» Raspoloženje : :)

https://www.youtube.com/users/cockatooadam

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by d3iu.ftw Mon Sep 13, 2010 8:27 pm

! Lol Tikvane jedan Misti je rekao da ti se netreba skinuti admin a ti mislis da ti je rekao da si citer! Lol veceg Smokljana nisam video! Imas previse zalbi ! Trazio si ss od silvera koji je prvi na ATLASu i ruznog si banovao naj admina!
Zato mozes da palis ajde cao cao !
avatar
d3iu.ftw
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 38
» Datum upisa : 2010-09-09

Back to top Go down

Mislim da je vreme za skidanje  admina GM Empty Re: Mislim da je vreme za skidanje admina GM

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum