ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Demolithion

+7
ReGeDiT
Run DMC
VraNe^^^
$aLLy
.w1th0ut.
Komsija s'8. sprat
NESIC
11 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Demolithion Empty Demolithion

Post by NESIC Sat Nov 27, 2010 9:32 pm

REB BRE SKIDAJ MU ADMINA!!!! Ovaj reliTz ga zloupotrebljava a tek je dosao na srv!E ovako:Igramo mi dd2 i ja imam awp.Komsan ide rush mid i ja posto sam video da je otiso rush ja samsaceko sa awp da dodje i kad sam promasio kreno sam ka b.Posto je on krenuo za mnom ja sam ga cuo i rokno ga sa awp.I naravno onda su krenule prozivke od komse ali nista strasno xD....Drugi put imam emku opet komsa i jos 2 idu rush mid ja odem ponovo na b i provirim iza onog zida i roknem ih trojicu komsu,relitza i jos jednog i resim partiju....Kad sledecu rundu pise admin demolition ban ATLAS | NESIC permanently reason:stekas se na spawnu 3 runde bote!E sad na sta ovo lici!?

Slusaj me ovamo relitz..Kao prvo mogu da te ucim cs!..Kao drugo nisam se stekao na spawnu nego ste v i isli rush plus jos nisam ni bio na spawnu!!!I kao trece samo pokusaj da udjes na pub dobices ban.Znaci neces vise ulaziti.
A tebe reborn molim da demolithionu skines admin jel je on presto da igra cs a njegov brat reLitz ga zloupotrebljava.I pored toga prekrsio je osnovno pravilo:ADMIN NE SME DA BANUJE ADMINA!!!!A sto je jos najvaznije ja taj ban nisam ni zasluzio! ae pozz....
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by Komsija s'8. sprat Sat Nov 27, 2010 9:46 pm

1. JER se koristi u porvrdim i uzvicnim a JEL u upitnim recenicama , ne znas da pricas .
2.Stekao si se na spawnu 3 runde za redom . Da je bilo tako kao sto si ti rekao , ti bi na spawnu bio do 1:20 , a nas si ubio oko 1:00 , 45 sekundi ? Ne verujem bas da je to tacno sto si rekao ...
3.Zasto u svakom postu , kad se svadjas sa nekim kazes : ,,Mogu da te ucim u CS'' . Po mom misljenju , to sto imas dobar skor na pubu , ne znaci da si ,,pro'' .
2.a)profesionalci igraju za pare , tako da nisi .
2.b)ne mozes biti ,,pro'' kada se stekas na spawnu , uvek radis jedno te isto ...
3.Sasvim te je opravdano banovao, dobro, mozda nije trebao perm, ali boze moj, reb nema nikakvo pravo (Opet se ja petljam u njegov posao al jbg) da mu skine admina, jer je postupio relativno ispravno.
4.Da te nije banovao, ispalo bi da admini odnosno clano ATLAS tima, imaju vecu slobodu stekanja, od drugih igraca na serveru.
5.Ajde sada hocu iskreno da mi odgovoris. Da se neki novajlija stekao tu, prvi put dodje na srv, tri runde za redom, ne bi ga banovao i kao reason naveo : bot ?
Komsija s'8. sprat
Komsija s'8. sprat
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 707
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 29
» Lokacija : Novi Beograd
» Raspoloženje : Odlcno

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by Guest Sat Nov 27, 2010 9:52 pm

Dobio si ban i? Evo objasnio ti je komsan. 15 sec nakon bana si dobio unban. To ti je bila otprilike kao opomena?
I zamolio bih i sam da se demolitionu skine admin jer ne igra vise CS. Njegov admin nick koristim JA ( reLiTz ), dok mu ne bude skinut maksimalno cu ga koristiti u prekopotrebnim situacijama... Pozz i NESIC nemoj da se stekas vise. Ometas igrace na serveru nepostenom igrom.

Pozdrav od reLiTz
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by NESIC Sat Nov 27, 2010 9:53 pm

Ja ne znam sta pricas.
1.Ovo me mrzi da razmisljam sad
2.NISAM SE STEKAO NIJEDNU RUNDU CUO SAM VAS!!!!i nije bilo 1:00 nego 1:15 tako nes..
3.Ovo sam prvi put rekao.Jel sam ja nekad rekao da sam pro?-ne
4.Nije me prvo opravdano banovo.Kao drugo reb nema pravo da mu skine admina?hhahahahahah kad procita videcemo.Kao prvo banovo je admina,kao drugo bez razloga a kao trece nije admin,nego je promenio na nick demolition.
5.Ja se nisam stekao kao prvo.
6.Da se neki novajlija stekao 3 runde na spawnu naravno da bi ga ban.Samo je stvar u tome sto se ja nisam stekao ali misli ti sta oces.Svako ima pravo na svoje misljenje....Aj poz a ti relitz ne ulazi vise na srv....
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by Komsija s'8. sprat Sat Nov 27, 2010 9:57 pm

Nisi se stekao ... ?
Evo brt ja bi sada mogao da udjem stobom u prepirku ali to ne bi vodilo nikuda jer znm kakav si. Nznm kako te nije sramota da toliko lazes, ali ajde, nmg se raspravljam stobom kad samo govoris gluposti i mislis da si upravu.
Komsija s'8. sprat
Komsija s'8. sprat
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 707
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 29
» Lokacija : Novi Beograd
» Raspoloženje : Odlcno

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by NESIC Sat Nov 27, 2010 10:04 pm

Nisam e ovako necu ja da se svadjam sa tobom ali...Ti si isao rush mid,ja sam otiso na b,vratio se pogledo ledja i to tebi stek aj sad reci..Znam da ti je krivo svaki put kad te roknem ali jbg Smile
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by Komsija s'8. sprat Sat Nov 27, 2010 10:11 pm

NESIC wrote:Nisam e ovako necu ja da se svadjam sa tobom ali...Ti si isao rush mid,ja sam otiso na b,vratio se pogledo ledja i to tebi stek aj sad reci..Znam da ti je krivo svaki put kad te roknem ali jbg Smile
Evo brt izjedam se od krivice . Wink
Ti mozes mene da ubijas na pubu kolko volis iz tih stekova . Zato u poslednjih 7 cwova koje smo odigrali dobio si 1 sa svojim klanom .... ShPSSSS
Komsija s'8. sprat
Komsija s'8. sprat
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 707
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 29
» Lokacija : Novi Beograd
» Raspoloženje : Odlcno

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by .w1th0ut. Sat Nov 27, 2010 10:16 pm

Komsija s'8. sprat wrote:Nisi se stekao ... ?
Evo brt ja bi sada mogao da udjem stobom u prepirku ali to ne bi vodilo nikuda jer znm kakav si. Nznm kako te nije sramota da toliko lazes, ali ajde, nmg se raspravljam stobom kad samo govoris gluposti i mislis da si upravu.
Komso, kad vec trazis dlaku u jajetu, kada se glagol "biti" upotrebljava u prvom licu jednine glasi "bih", a ne "bi". Very Happy
Takodje, rec "u pravu" se ne pise zajedno(kako si ti napisao), vec odvojedno. :P
.w1th0ut.
.w1th0ut.
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 274
» Datum upisa : 2010-03-29
» Raspoloženje : Lepo, lepo :)

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by NESIC Sat Nov 27, 2010 10:19 pm

Ja kazem ne stekam se,a drugo 4 od 7 cw-ova nisam ni igrao Wink...A hvalis se sto si u at.Samo da ti kazem aT ima taktike zato i pobedjuje,ne po kvalitetu igraca.Naravno ima izuzetaka ZeD,FeriO ali ostali su samo uvezbali taktite Wink..A kad bi igrali 1vs1 ne bi me dobio nijednom Wink...PSSSST Wink
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by Komsija s'8. sprat Sat Nov 27, 2010 10:20 pm

^Virt[U]aL^^ wrote:
Komsija s'8. sprat wrote:Nisi se stekao ... ?
Evo brt ja bi sada mogao da udjem stobom u prepirku ali to ne bi vodilo nikuda jer znm kakav si. Nznm kako te nije sramota da toliko lazes, ali ajde, nmg se raspravljam stobom kad samo govoris gluposti i mislis da si upravu.
Komso, kad vec trazis dlaku u jajetu, kada se glagol "biti" upotrebljava u prvom licu jednine glasi "bih", a ne "bi". Very Happy
Takodje, rec "u pravu" se ne pise zajedno(kako si ti napisao), vec odvojedno. :P

Ja sam seljak covek brate ja volem da pricam tako Wink
Navodnici se ne pisu u srpskom "", tako je u englesko, mi pisemo ovako ,,''.
Komsija s'8. sprat
Komsija s'8. sprat
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 707
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 29
» Lokacija : Novi Beograd
» Raspoloženje : Odlcno

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by $aLLy Sat Nov 27, 2010 10:24 pm

Da upravu si Nesicu.Vidi ja sa tobom igram svaki dan na pubu i znam dali se stekas dali ne.Nikad te iskreno nisam video da se stekas,a taj ban sto si dobio je nepravedan!!!.Ti si jako dobar kao igrac!.Nije trebao da ti da ban. PozZ od $aLLyja.
$aLLy
$aLLy
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 475
» Datum upisa : 2010-10-30
» Godina : 28
» Lokacija : Jagodina , Srbija
» Raspoloženje : odlicno!

https://atlas.forummotion.com

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by .w1th0ut. Sat Nov 27, 2010 10:25 pm

Jeste, mi ih pisemo tako, ali "kompjuterskim" jezikom najcesce se obelezavaju sa "".xD
'Al aj vise da ne spamujem kad se nista ne pitam, odoh laku noc Very Happy Very Happy Very Happy
.w1th0ut.
.w1th0ut.
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 274
» Datum upisa : 2010-03-29
» Raspoloženje : Lepo, lepo :)

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by NESIC Sat Nov 27, 2010 10:28 pm

Hvala $ally Very Happy
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by Guest Sat Nov 27, 2010 10:33 pm

markodjurdjevic1995 wrote:Da upravu si Nesicu.Vidi ja sa tobom igram svaki dan na pubu i znam dali se stekas dali ne.Nikad te iskreno nisam video da se stekas,a taj ban sto si dobio je nepravedan!!!.Ti si jako dobar kao igrac!.Nije trebao da ti da ban. PozZ od $aLLyja.

Ne mesaj se bre kad ne znas ni sta je bilo :@
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by NESIC Sat Nov 27, 2010 10:37 pm

Da, ali on svaki dan igra na srv-u i zna dal se stekam ili ne :P,I vec je zakljucio kako ko igra :P :P Smile
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by $aLLy Sat Nov 27, 2010 10:40 pm

Pa da vec znam kako ko igra koje bot ko nije Very Happy.Ja ti Nesicu uvek se nekako zajedno nadjemo u igri ili ja tebe pratim ili ti mene Very Happy . Cuvamo jedni druge Very Happy
$aLLy
$aLLy
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 475
» Datum upisa : 2010-10-30
» Godina : 28
» Lokacija : Jagodina , Srbija
» Raspoloženje : odlicno!

https://atlas.forummotion.com

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by NESIC Sat Nov 27, 2010 10:45 pm

E neka se reb ovde oglasi....

Offtopic: Hahahhahahahahahahhahahaha tako je Smile..Ma sabijamo Wink
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by $aLLy Sat Nov 27, 2010 10:48 pm

pa da ja i ti TIM samo ako bi mogao nekako da udjem u ATLAS bili bi jos mnogo bolji Very Happy ako bi to bilo moguce ja bi otiso na kraj sveta Very Happy
$aLLy
$aLLy
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 475
» Datum upisa : 2010-10-30
» Godina : 28
» Lokacija : Jagodina , Srbija
» Raspoloženje : odlicno!

https://atlas.forummotion.com

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by NESIC Sat Nov 27, 2010 10:55 pm

Slusaj Smile,da te upozorim ako nisi cito pravila..Nemoj da trazis admina ili da udjes u ATLAS veruj mi,reb kad vidi kako igras i da si stalan sam ce te pozvati Wink..Samo malo strpljenja....Jel ako budes trazio banovace te zato nemoj Very Happy..Ih ova tema skrenuta skroz... xD
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by $aLLy Sat Nov 27, 2010 10:57 pm

Ma znam nego malo se zez Very Happy.Imam strpljenja dosta
$aLLy
$aLLy
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 475
» Datum upisa : 2010-10-30
» Godina : 28
» Lokacija : Jagodina , Srbija
» Raspoloženje : odlicno!

https://atlas.forummotion.com

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by VraNe^^^ Sat Nov 27, 2010 11:01 pm

Ma sta ce ga pozvati jesi li ti normalan samo spamujete ovde bre!
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by Run DMC Sat Nov 27, 2010 11:23 pm

Komsija s'8. sprat wrote:1. JER se koristi u porvrdim i uzvicnim a JEL u upitnim recenicama , ne znas da pricas .
2.Stekao si se na spawnu 3 runde za redom . Da je bilo tako kao sto si ti rekao , ti bi na spawnu bio do 1:20 , a nas si ubio oko 1:00 , 45 sekundi ? Ne verujem bas da je to tacno sto si rekao ...
3.Zasto u svakom postu , kad se svadjas sa nekim kazes : ,,Mogu da te ucim u CS'' . Po mom misljenju , to sto imas dobar skor na pubu , ne znaci da si ,,pro'' .
2.a)profesionalci igraju za pare , tako da nisi .
2.b)ne mozes biti ,,pro'' kada se stekas na spawnu , uvek radis jedno te isto ...
3.Sasvim te je opravdano banovao, dobro, mozda nije trebao perm, ali boze moj, reb nema nikakvo pravo (Opet se ja petljam u njegov posao al jbg) da mu skine admina, jer je postupio relativno ispravno.
4.Da te nije banovao, ispalo bi da admini odnosno clano ATLAS tima, imaju vecu slobodu stekanja, od drugih igraca na serveru.
5.Ajde sada hocu iskreno da mi odgovoris. Da se neki novajlija stekao tu, prvi put dodje na srv, tri runde za redom, ne bi ga banovao i kao reason naveo : bot ?

Izvinite sto se mesam i mrzelo me da citam, samo nesto. Komso, njemu pricas za JER i JEL a pogledaj sta ti radis:

kao sto ti je rekao rudi na smt forum, prvo ide "rec, rec" a ne "rec , rec". Zarez se stavi do reci pa se udri space. Isto i za tacku. Stavis tacku. pa uris space pa rec!
Run DMC
Run DMC
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 26
» Datum upisa : 2010-11-24

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by ReGeDiT Sat Nov 27, 2010 11:54 pm

kad god sam uso na server lik se nije stekao? neznam sta vi lazete? lik je pravedan prema svima! i ja sma uz nesica
ReGeDiT
ReGeDiT

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 20
» Datum upisa : 2010-11-14
» Godina : 28
» Lokacija : Srbija
» Raspoloženje : CooL

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by Guest Sun Nov 28, 2010 12:08 am

Nemojte vi idioti koji niste bili tu da serete! Mentoli i uvlakuse. Znamo ja i komsan sta je bilo i niko me nece naterati da pomislim drugo. Botovi ovo je rasprava izmedju nesica, komsana i mene ne vidim svrhu toga da komentarisete kakav je on i sta je on dok ste vi tu. Znaci ovde se raspravlja o tome sta je bilo danas na serveru i radi se o tome da se decko 3 runde stekao na spawn. Necu da komentarisem vise temu jer je postavio mali lazljivi klinac koji nema muda da prizna pa se uhvatio da laze. Slinavko jedan!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by [S]plas[H]-.- Sun Nov 28, 2010 12:24 am

Nesic-u i ja znam kako igras i primetio sam da se dosta stekas na spawnu (tek i kad si TS) prodje 1 min i ja vec u Ts bazi (na dd2) i ti tek onda kreces i ubijes me, cesto ti se to desava, a za ovo vase necu nista da kazem, posto nisam bio na srv-u i nzm ko je u pravu.

P.S. Sally smanji bez potrebni spam Smile
[S]plas[H]-.-
[S]plas[H]-.-
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 655
» Datum upisa : 2010-05-28
» Lokacija : ATLAS Deathrun :)
» Raspoloženje : Ma odlicno :D

Back to top Go down

Demolithion Empty Re: Demolithion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum