ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Demolithion

+7
ReGeDiT
Run DMC
VraNe^^^
$aLLy
.w1th0ut.
Komsija s'8. sprat
NESIC
11 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Demolithion - Page 2 Empty Re: Demolithion

Post by Rudi Sun Nov 28, 2010 12:37 am

Run DMC wrote:
Komsija s'8. sprat wrote:1. JER se koristi u porvrdim i uzvicnim a JEL u upitnim recenicama , ne znas da pricas .
2.Stekao si se na spawnu 3 runde za redom . Da je bilo tako kao sto si ti rekao , ti bi na spawnu bio do 1:20 , a nas si ubio oko 1:00 , 45 sekundi ? Ne verujem bas da je to tacno sto si rekao ...
3.Zasto u svakom postu , kad se svadjas sa nekim kazes : ,,Mogu da te ucim u CS'' . Po mom misljenju , to sto imas dobar skor na pubu , ne znaci da si ,,pro'' .
2.a)profesionalci igraju za pare , tako da nisi .
2.b)ne mozes biti ,,pro'' kada se stekas na spawnu , uvek radis jedno te isto ...
3.Sasvim te je opravdano banovao, dobro, mozda nije trebao perm, ali boze moj, reb nema nikakvo pravo (Opet se ja petljam u njegov posao al jbg) da mu skine admina, jer je postupio relativno ispravno.
4.Da te nije banovao, ispalo bi da admini odnosno clano ATLAS tima, imaju vecu slobodu stekanja, od drugih igraca na serveru.
5.Ajde sada hocu iskreno da mi odgovoris. Da se neki novajlija stekao tu, prvi put dodje na srv, tri runde za redom, ne bi ga banovao i kao reason naveo : bot ?

Izvinite sto se mesam i mrzelo me da citam, samo nesto. Komso, njemu pricas za JER i JEL a pogledaj sta ti radis:

kao sto ti je rekao rudi na smt forum, prvo ide "rec, rec" a ne "rec , rec". Zarez se stavi do reci pa se udri space. Isto i za tacku. Stavis tacku. pa uris space pa rec!

Pa da, meni bode oci kako on pise, ne svidja mi se to :S.

Treba kao mi "rec, rec", a ne "rec , rec" :S
Rudi
Rudi
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1020
» Datum upisa : 2010-06-08

Back to top Go down

Demolithion - Page 2 Empty Re: Demolithion

Post by Guest Sun Nov 28, 2010 8:00 am

Samo se svadjate! I posle vi da predstavljate atlas community?! Zamisli vidi vas neki pro na nekom serveru sa takvim ponasanjem, zamisli sta ce reci za Atlas, da je debilski server. Sramota je sta radite. Ne vi samo, nego vecina. Ne postujete se medjusobno, ne postujete igrace, nista!! Majmuni jedni mali. Previse dozvoljavate sebi pa reb reb reb reb, sta reb, brate? Zamisli, imas 13, 14 god, reb ima vise..i sad on treba da se spusti na tvoj nivo i da lomi glavu s vama? Sta ima da mu puca kita za to?! To mogu da rese 1-2 admina sa po 3 bana i cao posle. Kad se opametite docicete pon ovo.
Pozrdav
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Demolithion - Page 2 Empty Re: Demolithion

Post by NESIC Sun Nov 28, 2010 9:34 am

Omg splash kad si to video? Cudo da to niko nije video osim tebe.Svaki put na dd2 idem rush mid(osim kad imam awp).Prodjem mid a ti tamo si na spawnu ili iza one dve kutije pa me onako botovski ubijes.I posle ko je stekara?
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

Demolithion - Page 2 Empty Re: Demolithion

Post by VraNe^^^ Sun Nov 28, 2010 9:50 am

>>>DEMOLITHION<<< wrote:Nemojte vi idioti koji niste bili tu da serete! Mentoli i uvlakuse. Znamo ja i komsan sta je bilo i niko me nece naterati da pomislim drugo. Botovi ovo je rasprava izmedju nesica, komsana i mene ne vidim svrhu toga da komentarisete kakav je on i sta je on dok ste vi tu. Znaci ovde se raspravlja o tome sta je bilo danas na serveru i radi se o tome da se decko 3 runde stekao na spawn. Necu da komentarisem vise temu jer je postavio mali lazljivi klinac koji nema muda da prizna pa se uhvatio da laze. Slinavko jedan!
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Demolithion - Page 2 Empty Re: Demolithion

Post by NESIC Sun Nov 28, 2010 10:01 am

Ahahahhahahahahahaha ja ne lazem to sto ti je krivo sto sam te ubio boli me ona stvar Smile....A ti porazmisli ko laze.
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

Demolithion - Page 2 Empty Re: Demolithion

Post by ReGeDiT Sun Nov 28, 2010 10:36 am

ovaj rocky balboa je jedini lik u pravu! a ti demolition nemas nikakvih dokaza da je lik bio na spawnu ! daj neki demo ili sreen shoot pa da resimo slucaj.. ako nemas nesic je nevin i tacka.
ReGeDiT
ReGeDiT

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 20
» Datum upisa : 2010-11-14
» Godina : 28
» Lokacija : Srbija
» Raspoloženje : CooL

Back to top Go down

Demolithion - Page 2 Empty Re: Demolithion

Post by [S]plas[H]-.- Sun Nov 28, 2010 11:26 am

NESIC wrote:Omg splash kad si to video? Cudo da to niko nije video osim tebe.Svaki put na dd2 idem rush mid(osim kad imam awp).Prodjem mid a ti tamo si na spawnu ili iza one dve kutije pa me onako botovski ubijes.I posle ko je stekara?

Kao sto je rocky rekao, necu da se svadjam. Tako sam te jednom ubio, zato sto sam bio afk i onda nemam nista osim usp-a, naravno da cu se negde ustekati, trebam mozda da rashujem? Ustvari, nemoj mi odgovarati na ovo pitanje, posto necu da se svadjam i da neki ljudi misle da je atlascommunity losa zajednica Very Happy
[S]plas[H]-.-
[S]plas[H]-.-
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 655
» Datum upisa : 2010-05-28
» Lokacija : ATLAS Deathrun :)
» Raspoloženje : Ma odlicno :D

Back to top Go down

Demolithion - Page 2 Empty Re: Demolithion

Post by *V@S!L!* Sun Nov 28, 2010 12:20 pm

Alo bree sta vi ispravljate gramaticke greske nije ovo cas srpskog . Ispravljajte postupke igraca Very Happy
*V@S!L!*
*V@S!L!*
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 177
» Datum upisa : 2010-04-02
» Godina : 28
» Lokacija : Novi Knezevac
» Raspoloženje : GooD :D

Back to top Go down

Demolithion - Page 2 Empty Re: Demolithion

Post by Komsija s'8. sprat Sun Nov 28, 2010 1:20 pm

Pisacu , ovako , jer , sam , navikao , i , bolje , se , vidi , i , nekako , mi , je , citkije , ne , znam , ni , sam , zasto .
E sad . Nesic je u atlasu . Ja nisam ni ocekivao da cu dobiti neku podrsku tipa od
1. $allyja - Lik je na server 15 dana , naravno da ce se cepiti atlas timu -.-'
2. Regedit - Oko 10 dana , isti razlog .
3. Rudi - U atlasu , brane se medjusobno .

Tako da , molim vas prestanite da spamujete . To sto vi pisete , apsolutno me ne zanima . U ovoj temi me cak ni misljenje reborna ne zanima ( reb sry brt pricam da me ne zanima tvoje misljenje i tako to u postovima , al jbg brt , ne ocekujem da ti nesica neces podrzati jer ste obojca u atlasu :S , nemoj se ljutis :S ) . Ja znam sta sam video , kao i demo . Ok , gotovo je , nesic ce , kao i uvek , ispasti ,,pro'' i najbolji igrac na svetu . OK ! Boli me uvo , necu vise ni komentarisati na ovakve teme KADA NE VODE NIKUDA !
Komsija s'8. sprat
Komsija s'8. sprat
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 707
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 29
» Lokacija : Novi Beograd
» Raspoloženje : Odlcno

Back to top Go down

Demolithion - Page 2 Empty Re: Demolithion

Post by VraNe^^^ Sun Nov 28, 2010 3:46 pm

ja te branim i ako sam u atlas mada me zabole nisam uvlakusha nego sam na pravoj strani nesic se i danas stekao u bazi na 2x2 imam i ss ...
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Demolithion - Page 2 Empty Re: Demolithion

Post by NESIC Sun Nov 28, 2010 3:53 pm

1: Daj taj ss
2:Vrane ne govori ti nista.5 puta za redom sam belim slovima pisao ajde iz baze a ti tamo camis sa awpom na dd2x2 ne moze niko kroz vrata da izadje zbog tebe :S
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

Demolithion - Page 2 Empty Re: Demolithion

Post by Playa Sun Nov 28, 2010 4:01 pm

A bre stvarno ste kao neke babe, svaki čas neko kuka.Izvinjavam se što ću napisati ovim rečima ali moram - j......a vas kula, j......a vas terasa, j.....o vas krov i j....o vas spawn!Cilj igre je dobiti rundu i ne vidim zašto bi štekanje bilo zabranjeno.Jel negde piše da c4 mora da se postavi za pola minuta?Ne piše.Pri tome niko ne obraća pažnju na one koji igraju isključivo za statistiku pa ni ne pokušavaju da defaju c4, nego se trude da se uštekaju negde blizu sajta da ih explozija ubije kako im se slučajno ne bi upisao death.Reborn, moj ti je savet da napraviš radikalan potez i da objaviš da je dozvoljeno sve što je u korist tima, olakšaćeš život i sebi i nama.
avatar
Playa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 415
» Datum upisa : 2010-01-15
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd,Zvezdara

Back to top Go down

Demolithion - Page 2 Empty Re: Demolithion

Post by ReGeDiT Sun Nov 28, 2010 4:14 pm

Komsija s'8. sprat wrote:Pisacu , ovako , jer , sam , navikao , i , bolje , se , vidi , i , nekako , mi , je , citkije , ne , znam , ni , sam , zasto .
E sad . Nesic je u atlasu . Ja nisam ni ocekivao da cu dobiti neku podrsku tipa od
1. $allyja - Lik je na server 15 dana , naravno da ce se cepiti atlas timu -.-'
2. Regedit - Oko 10 dana , isti razlog .
3. Rudi - U atlasu , brane se medjusobno .

Tako da , molim vas prestanite da spamujete . To sto vi pisete , apsolutno me ne zanima . U ovoj temi me cak ni misljenje reborna ne zanima ( reb sry brt pricam da me ne zanima tvoje misljenje i tako to u postovima , al jbg brt , ne ocekujem da ti nesica neces podrzati jer ste obojca u atlasu :S , nemoj se ljutis :S ) . Ja znam sta sam video , kao i demo . Ok , gotovo je , nesic ce , kao i uvek , ispasti ,,pro'' i najbolji igrac na svetu . OK ! Boli me uvo , necu vise ni komentarisati na ovakve teme KADA NE VODE NIKUDA !


ja igram 10 dana! ma daj bre nemoj da lupas.. kao prvo) ja sam igro oko2 meseca na deathruanu ! i sve me igraci na detahranu znaju a znas me iti sigurno kao ,, ShoNNNe,, .. kao drugo ) ni sally neigra 15 dananego mozda i duze od tebe al igra lik na knifeu !.. a kao trece) kakveveze sto je rudi u atlasu? i vrane je u atlasu pa te brani.. zato molimvas nepricajte gluposti..
ReGeDiT
ReGeDiT

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 20
» Datum upisa : 2010-11-14
» Godina : 28
» Lokacija : Srbija
» Raspoloženje : CooL

Back to top Go down

Demolithion - Page 2 Empty Re: Demolithion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum