ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

UNBAN -=Ne-Yo=-

3 posters

Go down

UNBAN -=Ne-Yo=- Empty UNBAN -=Ne-Yo=-

Post by ℬlo0dY-.-ℬosS ♥ Sun Dec 19, 2010 10:27 pm

nick -=Ne-Yo=-
"-=Ne-Yo=-" 223 STEAM_0:0:836886339 0 00:30 92 1
Server ATLAS AWP
Evo slika: [You must be registered and logged in to see this link.]
Jel sam te uvredio? U cemu je problem? Ja tebe ne vredjam, ne vredjaj ni ti mene! Ti mene uvredis, ja uzvratim duplo zato sto si ti poceo!
To prepiranje je bilo sa somi 4 usp ali on je izasao i usao neki [don]-ludi-miiileee i ne znam ko je ko ali neko me je od njih 2 ban. Ili je to jedan te isti, bez obzira !
Mislim da prvo ide gag i opomena ili kick a ne ban perm, ali i onako pre nego sto si mene ban perm trebao si sam sebe da gag ili kick jer ti si poceo bez obzira na tezinu vredjanja! "iskustvo admina"
A to povlacenje reci to zaboravi, ti mene da uvredis a ja tebi "sta???" mislis da treba da ti se kaze "joj izvini", "necu vise nikad" ili sta si vec ocekivao? Pa ako si admin nisi BOG, ali nisi ni FER!
Pozdrav
ℬlo0dY-.-ℬosS ♥
ℬlo0dY-.-ℬosS ♥
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 227
» Datum upisa : 2010-06-27
» Godina : 31
» Lokacija : Mulhouse, France
» Raspoloženje : Hihihi

https://www.facebook.com/bloody028boss

Back to top Go down

UNBAN -=Ne-Yo=- Empty Re: UNBAN -=Ne-Yo=-

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Sun Dec 19, 2010 10:39 pm

Ma ti si decko bolestan.Sta izigravas ti bre mislis da mozes duplo da me uvredis.Pa ae kad si lud.Ja ti sigurno necu skinuti ban maloumnice samo se ti mangupiraj i prozivaj porodicu.Ja sam tebi nesto rekao i to nije cak ni uvreda, manje-vise,a ti mi prozivas sestru.Mozes samo da mi se sagnes.I jesam BOG ako sam admin zato sto sam se ja trudio za tog admina dugo vremena i imam ugled na serveru nisam neki pacenik kao na primer ti.
Trebao sam cenzuru da ti dam pa ti nastavi da vredjas porodicu. -.-'
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

UNBAN -=Ne-Yo=- Empty Re: UNBAN -=Ne-Yo=-

Post by ℬlo0dY-.-ℬosS ♥ Sun Dec 19, 2010 11:01 pm

Ajde sad procitaj svaku svoju recenicu i reci mi u jednoj da nisi napisao neku uvredu! I mislis da si andjeo kako ne psujes, kako si kuluran... Onda trebaju svi admini da se ugledaju na tebe ako si ti u pravu
Sta mene interesuje da l' ti imas ugled ili ne, to je tvoj problem i ja nisam dosao ovde da igram kao pacenik, nego zato sto mi je brat dobio admina na awp-u, inace me nikad ne bi ni video na serveru. Samo, bolesno-maloumnog-pacenika(mozda sam izostavio nesto), interesuje koji je razlog sto si mi rekao "mozes da mi se sagnes" ? Za mene je to uvreda, u "lice" mi kazes bez razloga. Ustvari ne znam da l' zato sto sam te ubio 2 puta za redom pa posle toga ti mene jednom ili zbog "vazi bre"
ℬlo0dY-.-ℬosS ♥
ℬlo0dY-.-ℬosS ♥
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 227
» Datum upisa : 2010-06-27
» Godina : 31
» Lokacija : Mulhouse, France
» Raspoloženje : Hihihi

https://www.facebook.com/bloody028boss

Back to top Go down

UNBAN -=Ne-Yo=- Empty Re: UNBAN -=Ne-Yo=-

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Sun Dec 19, 2010 11:13 pm

Daleko od toga da sam andjeo i volim cesto da opsujem al' nikad ne vredjam nekome porodicu.Razlog je zbog da jedes go^^^ sto bi rekla natasa bekvalac.Razlog je zbog "vazi bre".Od mene sigurno neces dobiti unban, jedino ako te neki head unban i meni skine admina,a to ce verovatno da se desi posto uvek imamo suprotno misljenje.
I mozes da mi se sagnes bre da se ponovi situacija i narednih 500x bih to ponovio.Ko si bre ti da meni vredjas porodicu mozgu jedan blentavi.
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

UNBAN -=Ne-Yo=- Empty Re: UNBAN -=Ne-Yo=-

Post by ℬlo0dY-.-ℬosS ♥ Sun Dec 19, 2010 11:23 pm

Dobro je sto ja ne kazem, nego neka Natasa Bekvalac. Izgleda da ti je nesto svoja pa se zato psovanje prenosi sa kolena na koleno.
Pa vidi se koliko si nastran, sigurno si dobio zestoke batine na gay paradi pa se silish preko foruma. Muskarci da ti se saginju hahahaha boze. Pa zivotinja zivotinji na njihovom jeziku ne bi rekla tako nesto, niti rade tako nesto, pametnije zivotinje nego ljudi (POJEDINI) ! Za mene sam ja porodica, volim sebe kao svakog clana porodice (uzhe). Ti kad bi ponovio jos 500x i ja bi naravno bez razmishljanja
ℬlo0dY-.-ℬosS ♥
ℬlo0dY-.-ℬosS ♥
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 227
» Datum upisa : 2010-06-27
» Godina : 31
» Lokacija : Mulhouse, France
» Raspoloženje : Hihihi

https://www.facebook.com/bloody028boss

Back to top Go down

UNBAN -=Ne-Yo=- Empty Re: UNBAN -=Ne-Yo=-

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Sun Dec 19, 2010 11:28 pm

AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHHHAHHHAHAHAHA ne brate nisam dobio batine na gej paradi nego sam se savio da zavezem pertlu i OP OP.Jbg nisam ja kriv. :S

Ae lock ovo.
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

UNBAN -=Ne-Yo=- Empty Re: UNBAN -=Ne-Yo=-

Post by ℬlo0dY-.-ℬosS ♥ Sun Dec 19, 2010 11:35 pm

Ne lock, da vidimo sta ce da kazu drugi admini !
ℬlo0dY-.-ℬosS ♥
ℬlo0dY-.-ℬosS ♥
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 227
» Datum upisa : 2010-06-27
» Godina : 31
» Lokacija : Mulhouse, France
» Raspoloženje : Hihihi

https://www.facebook.com/bloody028boss

Back to top Go down

UNBAN -=Ne-Yo=- Empty Re: UNBAN -=Ne-Yo=-

Post by Guest Mon Dec 20, 2010 8:37 am

Ma unban, nema sta da kazu...
Kopiracu ja tebi ss-otove da vidis sta meni ljudi pisu... Jednog jedinog nisam ni ban ni kick, ma nikad!!! Juce sam prvi put jednog lika gag i to sto je prozivao nekoga. Ali zato kad sam ja na serveru igra se 5vs5 druskane. Zamolicu heada da ubaci jos slotovoa jer mogu da organizujem red.
A tebi camuga, ovo je druga greska. Prvo je bilo ono sa mapama kad si ispraznio server samo da bi video kako izgleda mapa. A ne yo mi je rodjeni brat, 93god i rekao sam mu da se nikome ne obraca jer su samo klinci tu. Nisi trebao prvi da ga cackas.
Unban dobija odma, a ti samo jos jednom ban Wink

Pozdrav lock
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UNBAN -=Ne-Yo=- Empty Re: UNBAN -=Ne-Yo=-

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Mon Dec 20, 2010 2:53 pm

Sine moj lepi kad sam promenio mapu igralo se 5 na 5 ^^ To sto si ti izasao i nisi gledao zabole me.Nisam hteo da vidim mapu nego da igram zato sto se to igra na turniru, a ne circular.Pazi sta pricas kad nisi video. ^^
I boli me uvo sto ti imas tolerancije pa ne banujes kad ti vredjaju porodicu.Ja banujem u tim situacijama.
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

UNBAN -=Ne-Yo=- Empty Re: UNBAN -=Ne-Yo=-

Post by Dr.Nikola Mon Dec 20, 2010 5:54 pm

Ma ko te fema za ugled?
Ja i roki smo pricali na skajpu i ja sam mu reko sta menjas non stop, posle sam video da si ti! I server se ispraznio, ja ti i roki smo ostali. Posle smo i mi izasli!
L'zes camuga!!!!
Dr.Nikola
Dr.Nikola
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 37
» Datum upisa : 2010-05-19

Back to top Go down

UNBAN -=Ne-Yo=- Empty Re: UNBAN -=Ne-Yo=-

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Mon Dec 20, 2010 7:49 pm

Dr.Nikola ti si mozga bez.Vi nemate dobro pamcenje il' sta ? Ae pustate tu muda vas 20-toro braca pa se drzite zajedno ko pacovi.Igrali smo 5 vs 5 awp_ruins i posle su polako izlazili i na kraju su ostala 2 lika od kojih je jedan afk i ovaj ga kidao 10 minuta 30:0 vodio.Neki saban.Roki nije ostao ne lupetaj nije ni igrao awp_ruins s nama to si sanjao nesto.I sta bre ja cesto menjam ? Jel si normalan ja ne koristim admina retarde samo kad treba da ban nekog promenim nick posto sam jos pre nekoliko meseci napisao rebornu da mi promeni admin nick i on napisao ok al' nikako da se smiluje. cao/poz :finger:
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

UNBAN -=Ne-Yo=- Empty Re: UNBAN -=Ne-Yo=-

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum