ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

+16
baRa
MystiKaL ^^
Komsija s'8. sprat
Ruda
keoz1g ♥
NESIC
[S]plas[H]-.-
Oliver*Penzija
Soja
pr0 NN k1ll3r
[Ruma]^AK47_pavlon^
PriforM-.-
VeaneX
ReBoR_n
skakic
$aLLy
20 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Guest Tue Feb 08, 2011 7:26 pm

Hhhahahah sta je ovo REVOLUCIJA KAO U EGIPET I U TUNIS !!!!!

AJDE NE NAM TREBA RUDA ae nek ostane na atlasu ako oce ALI DA NEMA NI IMUNITET NI ADMIN SAMO NAM KVARI IGRU, BANUJE KOGA GOD OCE I SAMO SE KURCI IMA ON IMUNITET PA MISLI DA JE CAR !!!! MRS I TI DA IDES U K ...
ajmo momci kad cemo da razcistimo imbecila ako ne sada !!

!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Guest Tue Feb 08, 2011 7:33 pm

Dobro bre VeaneX sram da te bude kako si ovo mogo da uradis jeste da si mi brat ali ovo si pretero!!brt(razrocarao sam se)
A SKAKICU nemoj da jedes govanca da iz ambiente svi imaju wallhack ne lazi necu da se spustam da tvoj njivo...To nije istina moze da potvrdi svi jaci klanoviu srbiji!
Nije lepo od tebe sto si ovu LAZ rekao..
A sad vredjas i RUDU e RUDU ON je kralj na atlasu OMG
A za ovo hakovanje jos nmg da verujem......
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Guest Tue Feb 08, 2011 7:44 pm

NeoS wrote:Dobro bre VeaneX sram da te bude kako si ovo mogo da uradis jeste da si mi brat ali ovo si pretero!!brt(razrocarao sam se)
A SKAKICU nemoj da jedes govanca da iz ambiente svi imaju wallhack ne lazi necu da se spustam da tvoj njivo...To nije istina moze da potvrdi svi jaci klanoviu srbiji!
Nije lepo od tebe sto si ovu LAZ rekao..
A sad vredjas i RUDU e RUDU ON je kralj na atlasu OMG
A za ovo hakovanje jos nmg da verujem......
Pocni da verujes....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Ruda Tue Feb 08, 2011 8:01 pm

i ti grey mozes da mi pusis ! Wink
Ruda
Ruda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1666
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 28
» Lokacija : Српска Војводина

https://www.facebook.com/ruda95

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Guest Tue Feb 08, 2011 8:14 pm

sta brate gay si pa zato oces da ti pusim ee jbg nadji si drug ..
ako uopste nadjes ti, vidi se kako izgledas ahhaha samo zbog toga da te maknemo vise jbt
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by pr0 NN k1ll3r Tue Feb 08, 2011 8:20 pm

Ko je za da se Rudi skine administrator na forumu i na serveru i da od sada bude obican igrac?


Ako me slucajno banujes i izbrises ovaj post, registrovacu 100 naloga i otvaracu teme sa ovim postom samo da znas!!!!!!!

KO JE ZA DA SE RUDI SKINE ADMIN SA FORUMA I SA SERVERA? NE TREBAJU NAM TAKVI VISE!!! HOCEMO STARI ATLAS BREEE



Jel ti vidis reborne kako se on ponasa? Jel vidis? Ima imunitet na serveru, ima administratora na forumu, cim ga na serveru neko ne iznervira ako ne odigra kao sto je ruda zamislio da taj odigra banuje ga sa reasonom: . ili mrs ili **** ti sve ili MRS U PICKU MATERINU ili NERVIRAS ME **** TI SVE


jel to reason za ban? I TO ZATO STO NE IGRA PO NJEGOVIM PRAVILIMA? Pa teraj se ti u picku materinu ako si takav admin. Ponasas se na forumu ko da je tvoj, kad neko kaze pusi **** das mu ban na 100 dana, a ti psujes na forumu sve po spisku pa ti niko nista ne radi! NECE MOCI BRE VISE TO! NECEMO VISE TO DA TOLERISEMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DIZEMO USTANAK PROTIV RUDE I VEANEXA!!!!


da znas c/p sam ovaj post!!! I SVI VI KOJI VIDITE OVAJ POST PRE NEGO STO GA OBRISE ILI ME BAN NE ULAZITE VISE NA SERVER DOK MU SE NE SKINE ADMIN! NEKA SERVER BUDE PRAZAN!



I DOK SI BIO U SVADJI SA TVOJIM GEY PARTNEROM VEANEXOM, GOSPODIN JE REKAO DA SI RUZAN KO ****, DA IMAS BUBULJICE KO NA PICKU I DA NIKAD NECES DA IMAS DEVOJKU, REKAO JE MENI NA FB, CITIRAM: "Vidi ga kakav je ruzan, pogledaj mu sliku, bubuljicav pederko, nikad nece u zivotu devojku da ima, kad mu dodjem tamo u taj propali NK i kad stanem ispred njega ima da se usere u gace kakav je"

E Nemanja Cirkovic i Nemanja Marinkovic - ISPUSILI STE TUKI OBOJICA BRE!!!!!!
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Soja Tue Feb 08, 2011 8:28 pm

skakic wrote:rebe skini svima admina i daj im drugu sifru, sredi da mu oduzmu taj server da nemaju cw server. A mogao bi isa foruma da ga banujes da ne smara ovde ovaj debil od decka.
E sad tebi veanex:DA BOG DA KEVA CRKLA AKO JOS NEKOM TO URADIS ISPAO SI NAJVECA PIICKA JEEBEM LI TI MAMU PO SRED PIICKE DA TI JEBBEM GOVVNO JEDNO USRANO. DOCI CU TI U NIS POLOMICU TE GOVNO JEDNO MALO! MAMU TI JA **** U PICKU! NE IGRAJTE SA AMBIJENTE KLANOM EVO SAD VAM KAZEM DA SU CITERI! SAD CU SVE DA IMA KAZEM!!! RUDA,EASY,VEANEX IGRAJU NON STOP SA WALLHACKOM. RUDA MI JE PAR PUTA GOVORIO GDE SU IGRACI KAD SAMO BILI NA TS3 A IGRALI SMO CW. skini rudi admina na forum i banuj ga sa servera smrad je veliki i plus citer. REBE SAMO URADI TO DA MOZEMO LEPO DA IGRAMO NA SERVERU DA NEMA VISE OVIH SMRADOVA!

o fala bogu Very Happy

ocemo zajedno ? Very Happy

Ruda je i mene banovao sa foruma jer mu je veanex "rekao" svadjali se mi oko makedonije,i on pocne lepo da psuje makedonce gejcina usrana itd itd da ne nabrajam,i samo ja i duki popili ban,a duki nije ni komentarisao Very Happy
avatar
Soja
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 34
» Datum upisa : 2010-02-25

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Guest Tue Feb 08, 2011 8:42 pm

Aaahaha mamu vam li **** nacionalisticko, mozda se secate imao sam zastavu mkd, obrisali ste mi uvek jer je bila prevelika, posle sam stavio zastavu portugalije, ista velicina, i cutili ste ahha pizdi znaci samo 1 dokaz kako ste vi protiv mkd

a sta ima vongox da komentarise kako izgleda ruda pa on je jos gori ahhaha
obojca prijavite se za najlepsi momak ahhaha

mrs odavde vise
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Guest Tue Feb 08, 2011 8:45 pm

Nn nemoj da spamujes... to sto si sad napisao nema nikakve veze sa hackovanje skakicevog admina...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Ruda Tue Feb 08, 2011 8:50 pm

Ma skinite mi admina! Boli mene **** idite nađite drugove šta mene jebete ovde! Wink
Ruda
Ruda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1666
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 28
» Lokacija : Српска Војводина

https://www.facebook.com/ruda95

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Guest Tue Feb 08, 2011 9:03 pm

ahhah ne brini to mi se druzimo ovde makedonci, srbi, crno gorci, hrvati, bosanci, bugarci cak i turci kurdi arapi hahahah i svi smo ortaci Wink

ajde sad bezi mozda nacices boyfriend .. ae da te nema
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Soja Tue Feb 08, 2011 9:16 pm

greyhound [ mkd 8 ] wrote:ahhah ne brini to mi se druzimo ovde makedonci, srbi, crno gorci, hrvati, bosanci, bugarci cak i turci kurdi arapi hahahah i svi smo ortaci Wink

ajde sad bezi mozda nacices boyfriend .. ae da te nema

au jbt pretera ga xD lol!
avatar
Soja
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 34
» Datum upisa : 2010-02-25

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by SH@RK Tue Feb 08, 2011 9:16 pm

e sad ovako:
nn ti si ispao jedno najobicnije malo govance sto se rude tice,molio si da se unbanujes na forumu,a sada dajes sebi za pravo da ga pljujes,ti si samo jedan mali isparanoisani klinac koji ne zna sta ce sam od sebe,izgradi se prvo kao licnost i pronadji se u stvarnom svetu,ali posto imas samo 13 godina to neces uspeti u skorije vreme

grey,ovde koliko vidim niko nije nista rekao protiv makedonaca,ja sam sa tobom imao raspravu i ja ti se ovde javno izvinjavam,ali i ti prestani da prozvas i da pocinjes svadju,nepotrebno je,preveliki je problem nastao da bi sad morala i ovakva polemika da se poteze

rudo,iskuliraj njihove price i komentare,ipak ima vise ljudi na ovom serveru koji te gotive nego sto te mrze,ti si meni extra lik i ne spustaj se na nivo klinackih svadja

all:ne budite ludi i ne trazite dlaku u jajetu,krivac za sve je veanex (nero) a ne ruda,komsa ili bilo ko drugi iz ambiente klana,danas ste okrivili i napali rudu,a niko od vas ne moze da garantuje da sutra necete tako napasti spoon-a,olivera,sumu,...i jos neke admine koji su jako dugo ovde

pozz i izbrijte do 10 pre nego sto pocnete da kucate,garantujem da cete napisati i ono sto ne mislite

sh@rk
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Ruda Tue Feb 08, 2011 9:17 pm

Ćuti zippo, pravo izražavanja mišljenja! Smile


EDIT:
Shark, <3
ne svadjam se ja... vidiš da se sprdam sa likovima Smile
Ruda
Ruda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1666
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 28
» Lokacija : Српска Војводина

https://www.facebook.com/ruda95

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by ReBoR_n Tue Feb 08, 2011 9:25 pm

Zippo ne vredjaj po nacionalnoj osnovi. Nije Ciganin nego Rom!

Vi ostali, iskulirajte, ko skim ima problem neka resi na FB ili meni na PM, a ne ovde.

SKAKICU NIKO NIJE HAKOVAO admin, nego j emali crv saznao tkao sto mu je skakic rekao i da, password mu je bio kikinda, a moja greska je bila ta sto kada sam mu dao na Steam_ID nisam skinuo admin sa nick-a.

Da je ,normalan covek, da ima imalo ljudskosti u sebi, on bi reko rebe promeni skakicu pw posto je rekao to dvojici trojici ... Ali ne HAKER je usao na server i banovao 7 igraca, a od toga 5 botica koji su tu prvi put... (znam jer sam nekoliko minuta pre igrao na serveru i znam ko je bio) Znaci nista nije uradio ... Na kraju se zapitas koja je svrha .... Sta je dobio time ? Ja se nisam iznervirao ama ni malo... Zabole me, skinucu banove i to je to...

Postigao je to da sada svi znaju sa kim su se druzili, sa kim su igrali, kome su se poveravali, ogovarali, dogovarali... Takav covek, pun frustracija u zivotu moze svakome sutra da zabije noz u ledja pa makar mu to burazer bio, jer za svojih sad vec 27 godina sam se puno puta susreo sa crvima njegove vrste... Sve su to isti mozgovi koji su super dok im cinis ili dok im odgovaras, nesto malo da se promeni i vi njima postajete najgori neprijatelj....

To su psiholoske posledice i frustracije zbog detinjstva koje nije bilo srecno... Da, ako ga neko od vas bude poznavao za 10 godina videce sledece:

kickara
alkoholicara
ne daj Boze narkomana
zickaru
radnika obezbedjenja

Eto....

Pazite sa kim se druzite i kome sta pricate... Ne znate kakvi sve gmizavci, reptili i insekti stoje iza monitora i kuckaju sa vama...

Ja dam 5 admina, posle nekog vremena skinem trojici i kazem da nisu dobri admini...
Od te trojice dvojica krenu da kenjaju i prebacuju krivicu, seru, vredjaju itd itd ... a ovaj jedan kaze, jbg sorry trudio sam se najbolje sto sam mogao, sacekacu neko vreme da mi opet pruzis sansu.... I taj jedan lik vise ne pita za admina. E taj lik ce da dobije imunitet, dozivotni admin i sve povlastice koje JA mogu da mu dam...

Prvo upoznaj kako se neko ponasa u odredjenim situacijama u dobrim, a i u onim losim...

Imate vi jos mnogo toga da naucite, a ovo su samo neke stvari koje sam ja osetio na svojoj kozi i na koje sam se opekao i kazem svima vama koji razumete sta pisem iz dobre namere da se ne biste i vi ucili na istim ovim greksma na svojoj kozi....

Pozdrav
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by ReBoR_n Tue Feb 08, 2011 9:28 pm

NN killer, ti trenutno na ovom forumu mozes samo da citas i eventualno postavis neko pitanje ako ti nesto nije jasno, ti si svoj kredibilitet odavno izgubio ovde i moraces da radis na novom neko vreme.

Ako nisi primetio, ovde se prica o malom crvu i skakicu, a ne o rudi, tako da si opet spamovao temu najstrasije i to vise iz licnih osnova, tako da ce ti sada ruda dati ban na 3 dana ili 4 kako njemu vise odgovara.
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by FaMe Tue Feb 08, 2011 9:43 pm

ja msm da bi owde lock dobro dosao...rasprawili smo dosta...cowek was je naucio nekim stwarima u ziwotu...cisto da se ne bi swadjali dalje kao i u wecini nowijih tema gde od prijave citera naprawite swadju...veanex se oswetio, kaznjen je kako treba...ae z necu spamujem wise Very Happy
FaMe
FaMe
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 377
» Datum upisa : 2010-11-19
» Godina : 28
» Lokacija : Bg
» Raspoloženje : Poljujano

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Guest Tue Feb 08, 2011 10:01 pm

ReBoR_n wrote:
Ja dam 5 admina, posle nekog vremena skinem trojici i kazem da nisu dobri admini...
Od te trojice dvojica krenu da kenjaju i prebacuju krivicu, seru, vredjaju itd itd ... a ovaj jedan kaze, jbg sorry trudio sam se najbolje sto sam mogao, sacekacu neko vreme da mi opet pruzis sansu.... I taj jedan lik vise ne pita za admina. E taj lik ce da dobije imunitet, dozivotni admin i sve povlastice koje JA mogu da mu dam...

ko je dobio imunitet ?
ruda, 2 dana na atlasu, uradio ti dizajn i dobio admin i imunitet, e bravo Very Happy
pendula trba, ne znam iz kog razloga je dobio imunitet, ali evo izgleda da je citer, a i ne znam kako da ga slikamo kad ima imunitet, e bravo Very Happy
kiksa, e iskreno da ti recem nemam pojma odakle nemu imunitet, ok ..

vidi, ja i vrane na primer smo imali admina, izgubili smo, ok
sta je bilo ? nastavili smo da igramo na atlasu, doso neki lik dobio imunitet i admin za 2 dana i banovao nas jer ne mu odgovaralo nes ..
haha kakva fora a ?

mi nismo ljubomorni, ali jednostavno zelimo da igramo counter strike, a ne mozemo zbog ovakvih admina ..
i ne mislim da je fer da me banuje neko ko je doso juce na sevreru

ja na primer sam bio banovan 2 meseca, mogu da zamislim da si reko "ae bas me boli 1 igrac ako ne igra vise", ali nisam samo ja bio banovan tako, pitaj baru zasto nije mogao da igra .. "ban, reason : cao" isto kao i kod mene

i posle jos se cudis zasto ne ti igra vise niko na serveru a ?
nmg da ih nabrajam svi sad ali duki, grey, vrane, zupko, i i i.... i ne znam ko je jos tu od pocetka, ko ti igra danas na serveru redovno ? - niko, a da nismo bili mi ne bi postajao atlas vise dugo vreme ..

ne znam reborn zasto ih branis toliko, vidis sta se desava sad na serveru, nacionalizam, banovanja medjusobno ( mesto da admin banuje citer, banuje drug admin xD ) ,..

eto da znas zasto mi ocemo totalna reorganizacija, .. kako mi je bilo lepo igrati ovde ranije, a sada :SS
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by zippo Tue Feb 08, 2011 10:12 pm

ReBoR_n wrote:Zippo ne vredjaj po nacionalnoj osnovi. Nije Ciganin nego Rom!
To care!
zippo
zippo
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 683
» Datum upisa : 2009-12-17
» Godina : 27
» Lokacija : Београд
» Raspoloženje : Odlicno

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Soja Tue Feb 08, 2011 11:43 pm

greyhound [ mkd 8 ] wrote:
ReBoR_n wrote:
Ja dam 5 admina, posle nekog vremena skinem trojici i kazem da nisu dobri admini...
Od te trojice dvojica krenu da kenjaju i prebacuju krivicu, seru, vredjaju itd itd ... a ovaj jedan kaze, jbg sorry trudio sam se najbolje sto sam mogao, sacekacu neko vreme da mi opet pruzis sansu.... I taj jedan lik vise ne pita za admina. E taj lik ce da dobije imunitet, dozivotni admin i sve povlastice koje JA mogu da mu dam...

ko je dobio imunitet ?
ruda, 2 dana na atlasu, uradio ti dizajn i dobio admin i imunitet, e bravo Very Happy
pendula trba, ne znam iz kog razloga je dobio imunitet, ali evo izgleda da je citer, a i ne znam kako da ga slikamo kad ima imunitet, e bravo Very Happy
kiksa, e iskreno da ti recem nemam pojma odakle nemu imunitet, ok ..

vidi, ja i vrane na primer smo imali admina, izgubili smo, ok
sta je bilo ? nastavili smo da igramo na atlasu, doso neki lik dobio imunitet i admin za 2 dana i banovao nas jer ne mu odgovaralo nes ..
haha kakva fora a ?

mi nismo ljubomorni, ali jednostavno zelimo da igramo counter strike, a ne mozemo zbog ovakvih admina ..
i ne mislim da je fer da me banuje neko ko je doso juce na sevreru

ja na primer sam bio banovan 2 meseca, mogu da zamislim da si reko "ae bas me boli 1 igrac ako ne igra vise", ali nisam samo ja bio banovan tako, pitaj baru zasto nije mogao da igra .. "ban, reason : cao" isto kao i kod mene

i posle jos se cudis zasto ne ti igra vise niko na serveru a ?
nmg da ih nabrajam svi sad ali duki, grey, vrane, zupko, i i i.... i ne znam ko je jos tu od pocetka, ko ti igra danas na serveru redovno ? - niko, a da nismo bili mi ne bi postajao atlas vise dugo vreme ..

ne znam reborn zasto ih branis toliko, vidis sta se desava sad na serveru, nacionalizam, banovanja medjusobno ( mesto da admin banuje citer, banuje drug admin xD ) ,..

eto da znas zasto mi ocemo totalna reorganizacija, .. kako mi je bilo lepo igrati ovde ranije, a sada :SS

ja se totalno slazem,a i rebornu sam posalo private message Very Happy

jbt gledam teme iz marta,februara,proslog januara,posto je ovo vec 2 januar Very Happy

sve je bilo kul,secam se kad mi je reborn pomogao da sredim mapu de_dust2_night,i voleo bih da se ta mapa vrati,tada smo kidali i sve Smile i da dodje do reorganizacije,da se ruda smiri,i on se nije ovoliko nervirao i sve,znaci totalna reorganizacija,i da se zezamo ovde na forumu i sve Very Happy


a ti zippo : Very Happy rebe zippo te zajebo,on nije ni cigan,ni rom,nego je dobio boju crnu zato sto je bio u grckoj,turskoj gde vec nije ni bitno Very Happy

ae pozzz i voleo bih da rebavi napise nesto na greyhoundov commentar,i tk..

samo 7 aktivnih bTk igraca su napustili community nas Smile

ajde da se reorganizujemo,da ja lepo dobijem unban sa foruma i tako Very Happy meni je i moderator bio skinut sa foruma greskom,sto je reko rebavi da ce da mi vrati Very Happy kao i admina Very Happy

ja iskreno nisam mogao da igram jer sam i ja bio banovan,a sad imam prob sa kompom,koji ako rebavi osposobi ts3,mozemo srediti,ili da mi da on kokretan predlog sta da kupim,dal da uzmem nov i tako..

a tebi rebe,svaka cast za komentar ovaj,brv Very Happy i prvi put cu napisati Wink msm ne prvi put al retko Wink je onako gay al ajde Very Happy


ruma spameruuuuu napisem ti da sam vrane ti me opominjes,zaspamovao si onu listu citera,za 5 dana 500 poruka si nabio ahahahahaha Very Happy

Poz !
avatar
Soja
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 34
» Datum upisa : 2010-02-25

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Sumo*Penzija Wed Feb 09, 2011 6:54 am

Lock
U ovoj temi je vec reko reb sta je trebalo da se kaze ostali samo spamovali
Sumo*Penzija
Sumo*Penzija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 539
» Datum upisa : 2010-05-01
» Godina : 42
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : jos malo pa presao cs....

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Ruda Wed Feb 09, 2011 12:38 pm

grey ukoliko ti se ne svidja zz! Wink
Ruda
Ruda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1666
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 28
» Lokacija : Српска Војводина

https://www.facebook.com/ruda95

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Oliver*Penzija Wed Feb 09, 2011 5:37 pm

greyhound [ mkd 8 ] wrote:ahhah ne brini to mi se druzimo ovde makedonci, srbi, crno gorci, hrvati, bosanci, bugarci cak i turci kurdi arapi hahahah i svi smo ortaci Wink

ajde sad bezi mozda nacices boyfriend .. ae da te nema

I madjari! Very Happy Very Happy
Oliver*Penzija
Oliver*Penzija
Banovan
Banovan

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 368
» Datum upisa : 2010-06-23
» Godina : 33
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Pomalo nervozan! :D

https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1642058382

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! - Page 2 Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum