ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

+16
baRa
MystiKaL ^^
Komsija s'8. sprat
Ruda
keoz1g ♥
NESIC
[S]plas[H]-.-
Oliver*Penzija
Soja
pr0 NN k1ll3r
[Ruma]^AK47_pavlon^
PriforM-.-
VeaneX
ReBoR_n
skakic
$aLLy
20 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Guest Tue Feb 08, 2011 11:46 am

Ja sam admin skale,zasto si me banovao cim si usao na server..???
Ban Information
Name: AC | Sylvester
SteamID: STEAM_0:0:1152231054
Reason: 1
Unban Time: Permanent Ban
Admin Name: ATLAS | SKAKIC_KI
Admin SteamID: STEAM_0:1:38
bzvz..... namerno sam ovde napisao a ne u zahtev za unban
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by $aLLy Tue Feb 08, 2011 11:54 am

E alo neko je decku hakovao admina malopre je pobanovao ceo server cak i ja mislim banojcila i sve njix tamo.Ja i bull smo samo izbegli ban...
$aLLy
$aLLy
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 475
» Datum upisa : 2010-10-30
» Godina : 28
» Lokacija : Jagodina , Srbija
» Raspoloženje : odlicno!

https://atlas.forummotion.com

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Guest Tue Feb 08, 2011 11:57 am

znam znam... 14 igraca je banovao.... rekao mi je ortak koji je isto bio na serveru...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by skakic Tue Feb 08, 2011 12:01 pm

REBE SKIDAJ MI ADMINA ODMA NEKO MI JE HAKOVAO
skakic
skakic
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 215
» Datum upisa : 2010-08-22
» Godina : 33
» Lokacija : kikinda
» Raspoloženje : srednje-zalosno :D

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by ReBoR_n Tue Feb 08, 2011 12:43 pm

Evo vam ga haker koji banovao ceo server:

STEAM_0:1:38117705 ambienTe nesk0ff

Ostali nikovi:

ae pali 2011-01-30 12:19:15
ae pali smaras 2011-01-28 21:14:34
ae pali smaras -.- 2011-01-28 11:07:21
alidasj 2011-02-04 12:37:42
ambienTe <3 Milu 2011-01-18 09:55:41
ambienTe markeloff 2011-01-18 11:45:08
ambienTe MILAAAAA 2011-01-18 11:35:18
ambienTe MILAAAAAAAAAAAA 2011-01-18 10:42:13
ambienTe nesk0ff 2011-01-13 01:16:07
ambienTe ReBoR_n 2011-01-18 11:23:04
ambienTe-team.tk nesk0 fuck 0FF 2011-01-21 19:34:54
ambienTe-team.tk nesk0ff 2011-01-21 09:32:49
ambienTe-team.tk neskeloff 2011-01-25 13:21:13
asdasfa 2011-02-01 12:05:39
ATLAS | SKAKIC_KI 2011-02-08 12:40:46
BlaBla_AntiReklama 2011-01-26 13:02:19
Dosao sam da strusim limite 2011-01-25 13:49:01
EMINEM 2011-02-04 19:27:06
Fnatic.MSI nesk0ff 2011-01-18 11:31:44
FUCK YOU ! ! ! 2011-01-30 12:19:04
highclass nesk0ff 2011-01-10 23:48:14
I <3 EMINEM 2011-02-04 19:28:02
isak 2011-01-23 18:29:01
MC N 2011-01-30 12:18:50
MuTa | nesk0ff 2011-01-18 11:32:58
nesk0ff 2011-01-10 19:40:53
nesk0ff in LoVe 2011-01-10 23:50:39
neskeloff 2011-01-24 10:07:13


Slusaj me sada isfrustrirana mala pokvarena zelena zabo, gmizavcu jedan, ti si dno ljudskog roda jel razumes?
Ako ikada saznam ko si, ovako u tvom stvarnom, bednom i jadnom zivotu, nabicu ti mis sa kolim igras u dupe, samo ce da ti viri USB kabal sa kojim cu da te obesim na nekom trgu.

Da li ti je ovo jasno gmizavce jedan ?

A sad se vrati u svoju bednu sobu, u svoj bedan zivot, u svoju bednu i jadnu porodicu koja verovatno i ne zna da se drogiras, verovatno i ne znaju jadni ljudi koliko si bedan i jadan, a ipak ti si njihov sin, a posto su te oni tako vaspitali, ni oni nisu nista bolji od tebe...

Sad nastavi da se raspadas u svom cyber world-u... Crkni prokletinjo...

Aj pozdrav.


P.S.

IZvinjavam se svima koji su banovani. Skinut vam je ban i mozete da igrate sada.


Last edited by ReBoR_n on Tue Feb 08, 2011 1:03 pm; edited 2 times in total
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by VeaneX Tue Feb 08, 2011 1:17 pm

Sta me vredjas Jeli ?

OVO SAM URADIO JER STE ME IZVREDJALI SVI SOMOVI JENDI TI REBORNE TREBA DA TE BUDE SRAMOTA BIO SAM TI NAJBOLJI ADMIN NAPRAVIO SAM TI ATLAS MOVIE ZA KOJI SAM POKVARIO NEKE OCENE U SKOLI I OSTAJAO DO 3 NOCI STA MI SVE NISI OBECAO ZA MOJ TRUD I ONDA JA BAN KIKSU I SVE ODE U PROPAS


NIKO OD VAS NIJE CENIO STA JA RADIM ZA ATLAS !!!!

A OVDE MENE VREDJATE


TI REBORNE SI ZAPUSTIO ATLAS NISI USO NA FORUM 4 DANA ADMINE DAJES KO BOBMBONE **** TI ATLAS !
VeaneX
VeaneX
Banovan
Banovan

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 716
» Datum upisa : 2010-05-08
» Godina : 29
» Lokacija : Srbija / Nis
» Raspoloženje : Super

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by VeaneX Tue Feb 08, 2011 1:25 pm

Inace reb svaki admin koji je uso na amb server ja mu znam pw Wink
a inace znam mnogim adminima Wink

I NEMOJ MENI DA SERES DA SAM NO LIFER KAD TI IMAS 25 GODINE I IGRAS KANTER ! ! !

A BOTARDA SI TESKA I VREDJAS ME A JA NISAM TEBE NIKAD !
VeaneX
VeaneX
Banovan
Banovan

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 716
» Datum upisa : 2010-05-08
» Godina : 29
» Lokacija : Srbija / Nis
» Raspoloženje : Super

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by PriforM-.- Tue Feb 08, 2011 1:38 pm

Alo bre Nero misliš da svaki igrač treba da ti liže jaja što si napravio taj Movie , jebo te movie to je mogao i swamp da napravi da ima višenedeljnog iskustva u Sony vegasu.

Ti si sam sebi dodelio tu poziciju da te svi prozivaju ....
Nikad nisi bio najbolji admin -.- .
Ne vredjaj Reb-a samo je 7 godina stariji od tebe a neki ljudi su sa 13 imali decu ...

Mnogo si poleteo pazi de se ne spustiš veoma bolno

Koliko si puta napisao da napuštaš atlas (5 najmanje) i sad kao trešnja na tortu ti uhakuješ jednom adminu pw koji je čitavih 5 godina stariji od tebe .
PriforM-.-
PriforM-.-
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 588
» Datum upisa : 2010-01-28
» Godina : 28
» Lokacija : Mkc/BG
» Raspoloženje : Suva krpa na dnu mora

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by [Ruma]^AK47_pavlon^ Tue Feb 08, 2011 1:42 pm

Svako ko u ovoj VAZNOJ temi bude spamovao automacki ide ban na 5 dana ! Ja nemam vremena da citam postove koji nemaju veze sa postom, a vi pazite sta ce te napisati.


Edit: Soja ima Ban na 2 nedelje zbog spama, neprikladnog ponasanja na forumu !
Edit 2: Soja, slusaj me dobro to sto ti vredjas VeaneX-a to nas nezanima veruj mi ako imas nesto da kazes za temu reci ako ne idi na njego forum ap se svadjak, ili preko fb-a !
Edit 3: Ko je obrisao NN-u post decko me pofali ja sav srecan i vi obrisali Smile


Last edited by [Ruma]^AK47_pavlon^ on Tue Feb 08, 2011 2:39 pm; edited 2 times in total
[Ruma]^AK47_pavlon^
[Ruma]^AK47_pavlon^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 1098
» Datum upisa : 2010-01-07
» Godina : 29
» Lokacija : tu negde :D
» Raspoloženje : Odlicno :D

http://www.atlascommunity.net

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by ReBoR_n Tue Feb 08, 2011 2:22 pm

Kao prvo, krivac se sam javio, ja nisam imao pojma da je to ovaj mali crv...

Mene je sramota jedino zato sto sam ti dao admin i sramota me je sto si ti radio Movie za ATLAS ... Kako god...

Ti se oprosti od svog servera jer sam upravo napisao zalbu za ambiente server adminima hosting-a....

Zamolicu sve clanove koji su registrovani na drugim forumima da ispricaju ovu pricu oko kradje pw-a...

Kad smo kod LIFE-a ... Nista ti ne brini za mene, imam mocnu platu, imam zenu, imam gajbu na NBG-u, imam kola, Real ortake ... Zato napusti nas, mozda nekome krene suza za tobom ...
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Guest Tue Feb 08, 2011 2:37 pm

PriforM-.- wrote:Alo bre Nero misliš da svaki igrač treba da ti liže jaja što si napravio taj Movie , jebo te movie to je mogao i swamp da napravi da ima višenedeljnog iskustva u Sony vegasu.

ahaha, bravo priform

nerviras se zbog cs, ne dajes ljudima da igraju cs, u svakom topicu koristis rec "no-lifer" .. pa to znaci da si ti jedini i najveci "no-lifer" a ovde nas smaras ma ajde idi u ..

najjace sto mi se ovaj lik javio na face (!) da mi sere nesta na chatu ahahah pa ko je sad no-lifer lol jbt

a taj film samo u dupe mozes da ga .. mislis sad da smes sve da radis sta oces jer si napravio neki **** film :S

ahhahaha e moj atlas ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by pr0 NN k1ll3r Tue Feb 08, 2011 2:47 pm

HHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAH TREBAO SI DA KAZES:

NISAM JA I NECU VISE HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHHAHA


ReBrO_n, pozivam te u goste kod mene kuci u Nisu, pokazacu ti lepo gde zivi taj nafurani mali Nero pa resi to sa njim....

Evo iskreno da kazem sad, movie nije nesto :/ To sam i ja mogao da napravim u Windovs Movie Maker -u, nista posebno nisi uradio.s Kurcis se ovde svima preko neta od kako si osnovao ambienTe, kao vi ste najjaci, vi se ovo vi ste ono, VI STE BRE NULA 0 !!!


I nemoj da seres da si bio najbolji admin, najbolji admin je uvek bio i uvek ce biti:

[Ruma]^AK47_Pavlon^


Ae poz sad i vrati se u onu bednu sobicu i pogledaj film SISANJE, pa ces videti sta si uradio od svog zivota debilu mrtvi -.- Uvek sam te voleo i zezali smo se bio si mi najbolji drug ovde, a sad? Sve si usrao sa tim ambienTe -om. Ovo sto te vredjam debilu mrtvi i to, vredjam te u pozitivnom smislu da vidis sta si napravio od sebe! konju -.-
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Soja Tue Feb 08, 2011 3:04 pm

NN lepo od tebe Very Happy

ali ipak,jedini respect ikad za njega je movie sto je napravio,a da je ostajao do 3 ujutru nzm,ljudi on ce ovaj movie da skine sa yt-a ajde ako neko zna neka ga prebaci na komp,da bi mogli da napravimo nov,mada ja ga nebi skinuo jer je to njegovo najlepse delo ..

poz
avatar
Soja
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 34
» Datum upisa : 2010-02-25

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Oliver*Penzija Tue Feb 08, 2011 3:47 pm

Ne mogu da verujem... Ima i moj pw, u to sam siguran... Jer sam jednom igrao neki mix na njegovom serveru i jos pre nego sto sam usao razmisljam da li da promenim ili ne... I jos kazem u sebi, ma nije on takav gay... Kad ono prc... Razocarao sam se u tebe... Sta da kazem...
Oliver*Penzija
Oliver*Penzija
Banovan
Banovan

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 368
» Datum upisa : 2010-06-23
» Godina : 33
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Pomalo nervozan! :D

https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1642058382

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Guest Tue Feb 08, 2011 4:13 pm

ReBoR_n wrote:Kao prvo, krivac se sam javio, ja nisam imao pojma da je to ovaj mali crv...

Mene je sramota jedino zato sto sam ti dao admin i sramota me je sto si ti radio Movie za ATLAS ... Kako god...

Ti se oprosti od svog servera jer sam upravo napisao zalbu za ambiente server adminima hosting-a....

Zamolicu sve clanove koji su registrovani na drugim forumima da ispricaju ovu pricu oko kradje pw-a...

Kad smo kod LIFE-a ... Nista ti ne brini za mene, imam mocnu platu, imam zenu, imam gajbu na NBG-u, imam kola, Real ortake ... Zato napusti nas, mozda nekome krene suza za tobom ...

haha, ovo nisam ni procitao, objasnio si reb ! ima jos 2 osobe da razcistis odavde pa vratice ti se opet tvoj stari atlas Wink
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by pr0 NN k1ll3r Tue Feb 08, 2011 5:08 pm

greyhound [ mkd 8 ] wrote:
ReBoR_n wrote:Kao prvo, krivac se sam javio, ja nisam imao pojma da je to ovaj mali crv...

Mene je sramota jedino zato sto sam ti dao admin i sramota me je sto si ti radio Movie za ATLAS ... Kako god...

Ti se oprosti od svog servera jer sam upravo napisao zalbu za ambiente server adminima hosting-a....

Zamolicu sve clanove koji su registrovani na drugim forumima da ispricaju ovu pricu oko kradje pw-a...

Kad smo kod LIFE-a ... Nista ti ne brini za mene, imam mocnu platu, imam zenu, imam gajbu na NBG-u, imam kola, Real ortake ... Zato napusti nas, mozda nekome krene suza za tobom ...

haha, ovo nisam ni procitao, objasnio si reb ! ima jos 2 osobe da razcistis odavde pa vratice ti se opet tvoj stari atlas Wink

Ajde grey reci koje 2 osobe, da rascistimo pa da se vrati stari atlas. Pls reci nemoj da cutis, ajde reci slobodno svi te podrzavamo!
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by [S]plas[H]-.- Tue Feb 08, 2011 5:44 pm

greyhound [ mkd 8 ] wrote:
ReBoR_n wrote:Kao prvo, krivac se sam javio, ja nisam imao pojma da je to ovaj mali crv...

Mene je sramota jedino zato sto sam ti dao admin i sramota me je sto si ti radio Movie za ATLAS ... Kako god...

Ti se oprosti od svog servera jer sam upravo napisao zalbu za ambiente server adminima hosting-a....

Zamolicu sve clanove koji su registrovani na drugim forumima da ispricaju ovu pricu oko kradje pw-a...

Kad smo kod LIFE-a ... Nista ti ne brini za mene, imam mocnu platu, imam zenu, imam gajbu na NBG-u, imam kola, Real ortake ... Zato napusti nas, mozda nekome krene suza za tobom ...

haha, ovo nisam ni procitao, objasnio si reb ! ima jos 2 osobe da razcistis odavde pa vratice ti se opet tvoj stari atlas Wink

AJMO GREY, DAJ NAVEDI TE 2 OSOBE, DA SRV BUDE KAO PRE, SVI SMO UZ TEBE.
sry za caps lock, ali morao sam da bi grey video Smile
[S]plas[H]-.-
[S]plas[H]-.-
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 655
» Datum upisa : 2010-05-28
» Lokacija : ATLAS Deathrun :)
» Raspoloženje : Ma odlicno :D

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by NESIC Tue Feb 08, 2011 6:01 pm

U SUNCE TI **** IMA I MOJ PW BIO SAM 1000 PUTA NA AMBIENTE SERVERU! NE MOGU DA VERUJEM DA SI ISPAO TAKVA ****....Reb opici mu cenzuru a sace mu se i klan raspasti zbog ovoga posto servera vise nece biti!
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by keoz1g ♥ Tue Feb 08, 2011 6:17 pm

Nznm da li ima od sinoc tu skriptu,bili smo mi SmT klan tamo...Moram na knife hitno da nadjem flame-a ili cooper-a.
keoz1g ♥
keoz1g ♥
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1732
» Datum upisa : 2010-03-12
» Lokacija : Novi Knezevac
» Raspoloženje : Odlicno:D

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by skakic Tue Feb 08, 2011 6:30 pm

rebe skini svima admina i daj im drugu sifru, sredi da mu oduzmu taj server da nemaju cw server. A mogao bi isa foruma da ga banujes da ne smara ovde ovaj debil od decka.
E sad tebi veanex:DA BOG DA **** ****LA AKO JOS NEKOM TO URADIS ISPAO SI NAJVECA P***A JE*** LI TI MAMU PO SRED P***E DA TI J***M GO**NO JEDNO USRANO. DOCI CU TI U NIS POLOMICU TE G***O JEDNO MALO! MAMU TI JA **** U PICKU! NE IGRAJTE SA AMBIJENTE KLANOM EVO SAD VAM KAZEM DA SU CITERI! SAD CU SVE DA IMA KAZEM!!! RUDA,EASY,VEANEX IGRAJU NON STOP SA WALLHACKOM. RUDA MI JE PAR PUTA GOVORIO GDE SU IGRACI KAD SAMO BILI NA TS3 A IGRALI SMO CW. skini rudi admina na forum i banuj ga sa servera smrad je veliki i plus citer. REBE SAMO URADI TO DA MOZEMO LEPO DA IGRAMO NA SERVERU DA NEMA VISE OVIH SMRADOVA!

ReBoR_n EDIT:

Lepse je sa zvezdicama.
skakic
skakic
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 215
» Datum upisa : 2010-08-22
» Godina : 33
» Lokacija : kikinda
» Raspoloženje : srednje-zalosno :D

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Ruda Tue Feb 08, 2011 6:43 pm

Popušiš ti meni ****! Wink
Što volim svadje preko neta!
Ruda
Ruda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1666
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 28
» Lokacija : Српска Војводина

https://www.facebook.com/ruda95

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Komsija s'8. sprat Tue Feb 08, 2011 6:43 pm

Otkud VeaneX-u pw? Pogledajte ovde u Edit n3:
Code:
http://www.atlascommunity.net/t7909-ambiente-team-server
Komsija s'8. sprat
Komsija s'8. sprat
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 707
» Datum upisa : 2009-12-15
» Godina : 29
» Lokacija : Novi Beograd
» Raspoloženje : Odlcno

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by PriforM-.- Tue Feb 08, 2011 6:43 pm

Ruda wrote:
Što volim svadje preko neta!

Danas je svetski dan zaštite dece na netu Very Happy
PriforM-.-
PriforM-.-
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 588
» Datum upisa : 2010-01-28
» Godina : 28
» Lokacija : Mkc/BG
» Raspoloženje : Suva krpa na dnu mora

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by MystiKaL ^^ Tue Feb 08, 2011 6:52 pm

ReBoR_n wrote:

Slusaj me sada isfrustrirana mala pokvarena zelena zabo, gmizavcu jedan, ti si dno ljudskog roda jel razumes?
Ako ikada saznam ko si, ovako u tvom stvarnom, bednom i jadnom zivotu, nabicu ti mis sa kolim igras u dupe, samo ce da ti viri USB kabal sa kojim cu da te obesim na nekom trgu.

Da li ti je ovo jasno gmizavce jedan ?

A sad se vrati u svoju bednu sobu, u svoj bedan zivot, u svoju bednu i jadnu porodicu koja verovatno i ne zna da se drogiras, verovatno i ne znaju jadni ljudi koliko si bedan i jadan, a ipak ti si njihov sin, a posto su te oni tako vaspitali, ni oni nisu nista bolji od tebe...

Sad nastavi da se raspadas u svom cyber world-u... Crkni prokletinjo...

Aj pozdrav.


P.S.

IZvinjavam se svima koji su banovani. Skinut vam je ban i mozete da igrate sada.



















CARINO

o tome pricam

vinex ti nemas pravo govoriti nekome da nema "life-a"
sta to znaci ?
BOLAN sam sebe prozivas kada vrijedjas druge
POGLEDAJ sam sebe pa onda se osvrci na 2.ge!



PS Reb kolika ti je plata ? :* xD
MystiKaL ^^
MystiKaL ^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1959
» Datum upisa : 2010-02-12
» Godina : 28
» Raspoloženje : :)

https://www.youtube.com/users/cockatooadam

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by baRa Tue Feb 08, 2011 7:21 pm

a u **** kolo je decko jadan hahahhahahahahahha....hahhahahahhahahhaha

epic, mega , ultra , giga FAIL!!!!!!!!! decko mene bi bio bruk da sam na tvom mjetu...... no lifer si a to se vidi po tvojim postovima i tvojom zaludjenoscu za ambientom.....

decko izgorio si.....hahahhahaha

hahahahhaha..... veanex sad bi ti dao +...neznam kad je neko napravio toliku budalu od sebe hahahhahahahaha. valjam se po podu, koji bot.....xD
baRa
baRa
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 334
» Datum upisa : 2009-12-19

Back to top Go down

SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server! Empty Re: SKAKIC_KI - Pronadjen ko je banovao ceo server!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum