ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

+8
$aLLy
SpooN
Winston
WeWeRiCa
Ruda
*V@S!L!*
FaMe
CaSpEr
12 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by CaSpEr Wed Feb 23, 2011 3:34 pm

reb jel ti vidis kome dajes admina..
server se raspada od ovih glupavih admina koji banuju sve koji ih ubijaju..
Jedan od takvih je vasili, bot koji me je banovao kao razlog je naveo wh..decko nije normalan kakav wh igram cs 6god i igram na slusalice,slusam korake i tako ih ubiajm..reb trebao bi da obratis paznju na njega.. neka me neko unban ako treba stavi cu i ss na forum nije problem...pozz od mene. Smile
CaSpEr
CaSpEr

» Broj poruka : 1
» Datum upisa : 2011-02-13

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by FaMe Wed Feb 23, 2011 3:46 pm

ccc zasto nisam mogao da snimam demo...kikovalo me zbog laga stalno :S
FaMe
FaMe
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 377
» Datum upisa : 2010-11-19
» Godina : 28
» Lokacija : Bg
» Raspoloženje : Poljujano

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by *V@S!L!* Wed Feb 23, 2011 3:50 pm

E brate zali se kome hoces imas cist wh!!!
*V@S!L!*
*V@S!L!*
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 177
» Datum upisa : 2010-04-02
» Godina : 28
» Lokacija : Novi Knezevac
» Raspoloženje : GooD :D

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by Ruda Wed Feb 23, 2011 3:56 pm

Casper warn zbog vredjanja!
Ako te je on ban, to ti ne daje za pravo da ga odmah vređaš i da ga napadaš.

Dokaži materijalno da nisi čiter, a ne da mi mlatiš rečima!
Ruda
Ruda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1666
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 28
» Lokacija : Српска Војводина

https://www.facebook.com/ruda95

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by *V@S!L!* Wed Feb 23, 2011 4:03 pm

Ti lako mozes da ugasis wh sa esc i mf9 a da to ne izbaci adminima da si stiskao MF9 !!!!
*V@S!L!*
*V@S!L!*
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 177
» Datum upisa : 2010-04-02
» Godina : 28
» Lokacija : Novi Knezevac
» Raspoloženje : GooD :D

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by WeWeRiCa Wed Feb 23, 2011 4:08 pm

Ma Vasili je odlican admin ja nisam primetio da je i jednom pogresio u vezi citera, on mi je reko da onaj pendula i queen imaju cit pa su ih valjda i uhvatili... A ako je on provalio da imas wh, onda si imao sigurno..!!!
WeWeRiCa
WeWeRiCa

» Broj poruka : 1
» Datum upisa : 2011-02-23

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by Winston Wed Feb 23, 2011 4:18 pm

e decko igra ovde godinu dana i rastura svaki dan....i onda dodje jedan glupi admin koji je bot najveci i ban ga zbog wh.....eejjjjj rodjaci propasce vam server zato sto nedatee boljim igracima da igraju.....reb brate ovaj vasili se mnogo kurci sa adminom.....a ima i jos takvi klinaca napaljenih...molim te ulazi cesce na server da vidis kako se pojedini ponasaju
Winston
Winston
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 431
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 30
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by *V@S!L!* Wed Feb 23, 2011 4:23 pm

Nije forau tome nema pojma da igra i sad dodje pre 2 3 dana i samo deli head znaci lepo se vidi da ima wh ! Fame -.- sto nisi reko da ga ja snimam bree! Very Happy
*V@S!L!*
*V@S!L!*
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 177
» Datum upisa : 2010-04-02
» Godina : 28
» Lokacija : Novi Knezevac
» Raspoloženje : GooD :D

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by SpooN Wed Feb 23, 2011 4:23 pm

vasili je iskusan admin i neverujem da te je ban da nije bio siguran za wh
SpooN
SpooN
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 1039
» Datum upisa : 2010-04-07
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : full

http://mihelgaming.freeclanforum.com/

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by $aLLy Wed Feb 23, 2011 4:27 pm

Ja mislim da CaSpeR nema wh super je igrac po meni.Znaci 100 posto sam siguran da nema nista pozZ!
$aLLy
$aLLy
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 475
» Datum upisa : 2010-10-30
» Godina : 28
» Lokacija : Jagodina , Srbija
» Raspoloženje : odlicno!

https://atlas.forummotion.com

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by mALIDEMKE;x Wed Feb 23, 2011 4:31 pm

Lol nema sta da se prica ovde lik ide u listu citera imao je cist wh! A danas nisi igrao na zvuk 100% dolazio sam ti u par navrata sa ledja i nisi se okrenuo ali zato kad je neko trcao iza zida ispred tebe ili sa strane odma si znao da je tu. Unbanujte ga slobodno sto se mene tice ali napravicete mentole od sebe i dobiti +1 citera Wink
mALIDEMKE;x
mALIDEMKE;x
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 38
» Datum upisa : 2011-01-23

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by FaMe Wed Feb 23, 2011 4:32 pm

nikada nisi gledao mare, pa pricam na admin say da nmg da ga snimam...wi nista...mada ja sam bio poprilicno siguran da ima...cudno za njega dugo je ovde.
FaMe
FaMe
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 377
» Datum upisa : 2010-11-19
» Godina : 28
» Lokacija : Bg
» Raspoloženje : Poljujano

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by Guest Wed Feb 23, 2011 4:34 pm

Vasili brt msm da si pogresio sto se tice Caspera Very Happy Vidi se da decko zna da igra....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by Winston Wed Feb 23, 2011 4:40 pm

ma bravo svima.....onda je i kiksa citer i sally i nesic i steva....svi pro igraci po vama imaju nesto....to je zato sto ste botovi gori i od mene.....ovaj vasili je najgori admin na serveru....jednom sam ga ubio iz steka na mostu i kickovao me je i posle mi nije dao ni da udjem na server....niko od klinaca nebi trebalo da ima admina zato sto ste svi nalozeni i samo ocete da se izivljavate na boljima od vas....
P.S.mozete svi da ucite od caspera kako se igra cs....
Winston
Winston
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 431
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 30
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by $aLLy Wed Feb 23, 2011 4:44 pm

Izvini te sto spamam ja sam Vasilija ubio jedno 6 puta za redom i on me ban Sad
$aLLy
$aLLy
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 475
» Datum upisa : 2010-10-30
» Godina : 28
» Lokacija : Jagodina , Srbija
» Raspoloženje : odlicno!

https://atlas.forummotion.com

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by SnAkE Wed Feb 23, 2011 5:07 pm

e nemojte da lupate gluposti molim vas decko igra godinu dana na atlasu ja ga znam 10 godina nema nista igra na zvuk i ubija vas niko nije kriv sto ne znate da igrate cim vas neko sabija ban.... niste normalni napaljene budale blejim kod njega svaki dan i ja igram sa njegovog kompa i dobro znam da nema nista a za vasila cu da kazem jeste provalio dosta citera ali sada je pogresio i nije los admin samo se trudi da ne bude botovski server i da ne serete mnogo ja bi ga sada unban ali necu zato sto on hoce da ga reb unban strsano kakve ste prsotine omg.... sta vi radite ovo nema nigde ....
SnAkE
SnAkE
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 264
» Datum upisa : 2011-01-17
» Godina : 30
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : Do jaja :))

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by *V@S!L!* Wed Feb 23, 2011 6:00 pm

Sta lupas sally kad je to bilo ??/ to je bilo pre 2 3 meseca tako da je to zaboravljeno !!!
*V@S!L!*
*V@S!L!*
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 177
» Datum upisa : 2010-04-02
» Godina : 28
» Lokacija : Novi Knezevac
» Raspoloženje : GooD :D

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by FaMe Wed Feb 23, 2011 6:09 pm

ma ja ne znam radite sta ocete...pracenje kroz zid nije zvuk
FaMe
FaMe
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 377
» Datum upisa : 2010-11-19
» Godina : 28
» Lokacija : Bg
» Raspoloženje : Poljujano

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by ReBoR_n Wed Feb 23, 2011 7:20 pm

Zbog vredjanja i koriscenja neprikladnog recnika, clan Winston je dobio Warn.

Problemi, bilo oni greska ili ne mogu se resiti na jedan mnogo lepsi nacin.

Ako je je imao cit, a niste 100% sigurni, proverite sa drugim adminom vise puta. Ako nema nikoga mozete dati ban pa ce se kasnije situacija rascistiti.

Ako se ispostavi da je igrac cist, admin ce mu se izviniti, a mi cemo dobiti jos jednog PRO igraca, a ako se ispostavi da je citer ... Znate sta sledi.

Skinite mu ban i proveravajte ga.

Vasili, sto se tice tebe, dobices opomenu zbog kikovanja igraca, neke si cak i banovao. Preko 10 igraca mi je reklo da su te ubijali po nekoliko puta za redom, a da si ih ti kikovao, banovao i smarao.... Molim te da povedes racuna o ponasanju.

Nadam se da cete lepo resiti problem.


Pozdra
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by Guest Wed Feb 23, 2011 8:38 pm

U redu, daj mi STEAM C@SPER.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by Guest Wed Feb 23, 2011 9:28 pm

Casper igra na awp serveru.
Pratio sam ga vise puta ali nista nije imao... Nzm za pub, videcemo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by Фёдор М. Достоевский Wed Feb 23, 2011 11:47 pm

SnAkE wrote:e nemojte da lupate gluposti molim vas decko igra godinu dana na atlasu ja ga znam 10 godina nema nista igra na zvuk i ubija vas niko nije kriv sto ne znate da igrate cim vas neko sabija ban.... niste normalni napaljene budale blejim kod njega svaki dan i ja igram sa njegovog kompa i dobro znam da nema nista a za vasila cu da kazem jeste provalio dosta citera ali sada je pogresio i nije los admin samo se trudi da ne bude botovski server i da ne serete mnogo ja bi ga sada unban ali necu zato sto on hoce da ga reb unban strsano kakve ste prsotine omg.... sta vi radite ovo nema nigde ....

Danas sam ja bio na pubu, tek sam usao i govorili su neki da casper ima wh..

Ja i fame smo otisli u spec, a zatim i svi admini koliko ja znam..

Bilo je nekoliko cudnih ubistava, moram da priznam.
Onda ga je demke pitao jel ima zvuk, a casper je rekao da nema.
Tako da danas nije igrao na zvuk.
Ja licno mislim da nema wh, ali danas sam ostalim adminima rekao, ako su sigurni da ga banuju, pa cemo da vidimo.

Sad vi sto branite caspera ne postizete nista s tim, jer bi on sam sebe trebao da brani, i da nam objasni neka ubistva od danas(cudna) a rekao je da nema zvuk...

Nemam nista protiv decka, samo trazim objasnjenje.
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by SnAkE Wed Feb 23, 2011 11:52 pm

brate ja ga branim zato sto ne volim nepravdu i znam da nema nista samo dobro igra 10000 posto nema nista kad vam kazem a vi kako hocete gledajte ga...
SnAkE
SnAkE
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 264
» Datum upisa : 2011-01-17
» Godina : 30
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : Do jaja :))

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by FaMe Thu Feb 24, 2011 12:28 am

samo mi nisu jasna bila neka ubistva na de_kgb_map, pracenje kroz zid i neprestano rasowanje gde kad god ubije ct u steku, 20m dalje je poceo da ga prati wec kroz zid...stwarno cudna igra jos plus ako nije imao zwuk a izwlaci se da igra na zwuk, imam najbolje sluske za cs i znam da neke stvari jednostavno nmg da se cuju...

boze snake narawno da ce te ga braniti ortaci ste mu...cak i da ima wh i da wi to znate ofc bi ga opet branili tako da ja msm da je vase misljenje beskorisno...sumnje su osnovane jer ja msm da je 4 ili 5 admina u tom trenutku bilo u specu i sumnjiv im je bio
FaMe
FaMe
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 377
» Datum upisa : 2010-11-19
» Godina : 28
» Lokacija : Bg
» Raspoloženje : Poljujano

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by *V@S!L!* Thu Feb 24, 2011 6:47 am

Pa naravno znate sta je meni reko da je imao zvuk na fb-u me je add a sad vidim da je reako da nije imao zvuk veoma interesantno !!!
*V@S!L!*
*V@S!L!*
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 177
» Datum upisa : 2010-04-02
» Godina : 28
» Lokacija : Novi Knezevac
» Raspoloženje : GooD :D

Back to top Go down

zalba na rad admina vasila botinu!!!!! Empty Re: zalba na rad admina vasila botinu!!!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum