ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Ban bez razloga.

3 posters

Go down

Ban bez razloga. Empty Ban bez razloga.

Post by LBos^ Wed Mar 09, 2011 4:55 pm

Prvo da se predstavim Very Happy Ja sam Petar Micunovic, nedavno sam se registrovao samo zbog 1 razloga, a to je BAN.
Na ATLASU deathrun igram vec godinu ipo dana, to jest malo pre nego sto se opet server napravio. Ja sam na ATLAS DeathRun igrao i kada je bio drshop itd... Nego da skratim, vas admin pod nickom Aleksandar 95 me je banovao bez razloga. I to za salno. Ban me je kada sam uradio ovo: ja sam bio teror u deathrun, dao sam FreeRun i na kraju, on je uzeo pusku i ubio me. Ja sam mu napisao; alo jel sam dao free a ti si me puskom bo2! I onda sam dobijo Kicked and Banned! No
Ja bi zeleo da mi se ALEKSANDAR 95 javi i da mi objasni zasto me je ban? A on je krsio pravila servera! Na kanterima se potpisujem LBos^ i veoma sam cest igrac, znam mnoge ljude i oni znaju mene, doveo sam 3 stalna igraca pa sam i to hteo da vidim jel imam mogucnost za admina?


Pozz za Head admina i svaka cast za forum i Servere !!!
LBos^
LBos^

» Broj poruka : 1
» Datum upisa : 2011-03-09
» Lokacija : Sremcica
» Raspoloženje : Guramo polako ;)

Back to top Go down

Ban bez razloga. Empty Re: Ban bez razloga.

Post by MIXA Wed Mar 09, 2011 5:04 pm

1.Aleksandar nikad ne bi banovao bez razloga jer je jedan od boljih admina dopisivali smo se malopre i onda je on rekao da mora da ide do DR-a caskom verovatno jer nisi postovao pravila i neko se zalio

2.Ja te ne vidjam na serveru mozda te ponekad vidim ali to da si cest... tesko
MIXA
MIXA
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 879
» Datum upisa : 2010-08-08
» Godina : 31
» Lokacija : Beograd [Miljakovac 2]
» Raspoloženje : Ae magla...

http://www.gonzaracing.com/

Back to top Go down

Ban bez razloga. Empty Re: Ban bez razloga.

Post by Aleksandar 95 Wed Mar 09, 2011 5:51 pm

Hahahahahahhahahahaha ako je nešto od ovog što si napisao osim da si bio teror istina odmah ću da se bacim sa terase!

Bio sam u specu dok si ti bio teror i niko te nije ubio jer sam te banovao i pre nego što su došli do tebe.Ban si dobio jer si psovao majku mog najboljeg druga i unban od mene nećeš dobiti ma šta god rekao ili uradio!


Pozdrav.
Aleksandar 95
Aleksandar 95
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 459
» Datum upisa : 2010-02-11
» Godina : 28

Back to top Go down

Ban bez razloga. Empty Re: Ban bez razloga.

Post by Guest Wed Mar 09, 2011 7:07 pm

LBos^ wrote:Prvo da se predstavim Very Happy Ja sam Petar Micunovic, nedavno sam se registrovao samo zbog 1 razloga, a to je BAN.
Na ATLASU deathrun igram vec godinu ipo dana, to jest malo pre nego sto se opet server napravio. Ja sam na ATLAS DeathRun igrao i kada je bio drshop itd... Nego da skratim, vas admin pod nickom Aleksandar 95 me je banovao bez razloga. I to za salno. Ban me je kada sam uradio ovo: ja sam bio teror u deathrun, dao sam FreeRun i na kraju, on je uzeo pusku i ubio me. Ja sam mu napisao; alo jel sam dao free a ti si me puskom bo2! I onda sam dobijo Kicked and Banned! No
Ja bi zeleo da mi se ALEKSANDAR 95 javi i da mi objasni zasto me je ban? A on je krsio pravila servera! Na kanterima se potpisujem LBos^ i veoma sam cest igrac, znam mnoge ljude i oni znaju mene, doveo sam 3 stalna igraca pa sam i to hteo da vidim jel imam mogucnost za admina?


Pozz za Head admina i svaka cast za forum i Servere !!!

To sto je crvenim slovima je EPIC FAIL.
Zao mi je sto nisam kopirao chat,
Lbos^ : Free za nekog tamo igraca. (znaci samo za njega)
R3ward: (prvu rec sam opsovao ne secam se sta botu ili tk nesto) daj svima free ne samo njemu.
Poceo si majq da mi psujes. Ko si ti meni da psujes majq? Ha?
Ne znam sta bih ti uradio u tom trenutku da zivis negde blizu mene..
Ja majq nikom ne diram i ne volim da i meni neko dira.
Ban si zato dobio, da sam ja admin zavrsio bi sa cenzurom, dobro si prosao sa perm banom, tako da nemoj da glumis ludilo ovde.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ban bez razloga. Empty Re: Ban bez razloga.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum