ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Dobio sam ban, a nista ne pise.

+12
Jana*
ReBoR_n
Nemanja C. -.^
Фёдор М. Достоевский
SH@RK
<-_->JoKer<-_->
HESSELiNK /A/
buGiI' 8)
<< # DeejA Vu #>>
Oliver*Penzija
$aLLy
PENDULA TRBA
16 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Dobio sam ban, a nista ne pise. - Page 2 Empty Re: Dobio sam ban, a nista ne pise.

Post by PENDULA TRBA Mon Jun 06, 2011 8:37 pm

Jaoo Gadni breeeeeeee, nisam tebi rekao paljevina nego Nemanji =.=.


Da ti objasni de_dust2 sam dao za snake-a za fles zato sto me nikad ne uhvati, a tu nisam dobio ban zato sto sam odmah izasao da idem da stavim demo, a kasnije sam stavio demo od clan 1 sto je trazio sylvester i tu sam dobio ban.

Jel ti sad malo jasnije?
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

Dobio sam ban, a nista ne pise. - Page 2 Empty Re: Dobio sam ban, a nista ne pise.

Post by Guest Mon Jun 06, 2011 8:43 pm

.
.
.
.
.
.
ovog trenutka je totalno nebitno sta je bilo sa tim demo_m.

ono sto mene zanima da li je TEBI JASNIJE da mene ne zanima da li ti imas ili nemas chit vec da treba da smanjis lupanje o tastatru (pretpostavaljam da razumes da je u p pitanju preterano kuckanje ) za vreme igre i to drasticno, kao i pridike adminima, i prigovore igracima, prosto uzivaj u igri i pusti druge da to isto rade. To bih voleo da i tebi i meni bude jasnije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobio sam ban, a nista ne pise. - Page 2 Empty Re: Dobio sam ban, a nista ne pise.

Post by Jana* Mon Jun 06, 2011 8:59 pm

Jao momci dal ste toliko naivni? Ne znam sto se ovde samo javljaju neki admini koji nemaju iskustva u provaljivanju citera? Gde su mi rudi i zupko do sad bi ga jedno 100000x uhvatio sa whom... Odigrao sam 1000000000 mixeva i cwova i video sa 100 slucajeva kao on, a kojima je posle odradjen busted. A i obratite paznju sta prica na mic, kako zna gde ce covek izleteti, ima neku prefire vrlo mali kad neko krene pa se povuce... Lose pendula, prvorazredno skrivanje Smile Gori si i od danilovica Sad
avatar
Jana*
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 114
» Datum upisa : 2011-02-28

Back to top Go down

Dobio sam ban, a nista ne pise. - Page 2 Empty Re: Dobio sam ban, a nista ne pise.

Post by PENDULA TRBA Tue Jun 07, 2011 12:51 pm

Nisam hteo da otvaram novu temu.

Demo za Zanga.
[You must be registered and logged in to see this link.]
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

Dobio sam ban, a nista ne pise. - Page 2 Empty Re: Dobio sam ban, a nista ne pise.

Post by Petko Tue Jun 07, 2011 2:37 pm

PENDULA TRBA wrote:Nisam hteo da otvaram novu temu.

Demo za Zanga.
[You must be registered and logged in to see this link.]
U redu je demo, izvini za smaranje dok si bio u igri. Nisi me razuverio da nemas cit, previse dugo igram i previse znam o tim stvarima vezanim za skripte i programcicima za sredjivanje demoa. Ne optuzujem te naravno, ali i ako citujes to na demou nece da se vidi. Ali vidim da lepo slusas i solidno se kreces, za pucanje stvarno ne znam, tako da ne zelim da vrsim presiju na tebe, ali kao sto je i Gadni rekao, smiri ponasanje. POZZ
Petko
Petko
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 96
» Datum upisa : 2010-11-04
» Godina : 30
» Lokacija : Kragujevac
» Raspoloženje : Krvavo!

Back to top Go down

Dobio sam ban, a nista ne pise. - Page 2 Empty Re: Dobio sam ban, a nista ne pise.

Post by PENDULA TRBA Tue Jun 07, 2011 6:28 pm

Ma ok brate. Ja razumem i nemam sta da se ljutim.


Jeste da ste malo smorili u poslednje vreme i sa banovima i sa demovima, ali mi je drago sto mi nisi dao ban nego si me pustio da odem da stavim demo.
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

Dobio sam ban, a nista ne pise. - Page 2 Empty Re: Dobio sam ban, a nista ne pise.

Post by NESIC Tue Jun 07, 2011 7:19 pm

Ja samo mogu da kazem da vi niste normalni..Pa normalno da ce covek da psuje kad ga smarate po 1000000. put da stavi demo...Pomirite se sa tim da nema nista, shvatite da je dobar igrac i tu je kraj...Jel se secate mozda da su tako i denu smarali svi admini pa se ispostavilo posle da igra extra....Znaci gledajte ga vi kolko hocete ali nemojte da smarate na svakih 5 min.Kad dokazete da ima wh onda ga banujte a do tad pustite ga na miru..
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

Dobio sam ban, a nista ne pise. - Page 2 Empty Re: Dobio sam ban, a nista ne pise.

Post by Rudi Wed Jun 08, 2011 10:39 pm

Brate ja da sam PENDULA ja bih izbrisao cs, ne vidim sta je problem, ionako ti oduzima puno vremena pendula.
Rudi
Rudi
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1020
» Datum upisa : 2010-06-08

Back to top Go down

Dobio sam ban, a nista ne pise. - Page 2 Empty Re: Dobio sam ban, a nista ne pise.

Post by STORM Wed Jun 08, 2011 11:35 pm

E ajde bre vise .. pravite od servera i od foruma sranje .....
U roku od 2 nedelje preko 10 zahteva za unban i preko 8 zalbi na rad admina ......

pendula je 2 puta davao demo (jednom pogresan) , nebitno mozda je pro ili je mozda pro citer ... zavrsena prica ..

5 dana decko igra na serveru i vi ga bas 5 dan pratite (cast izuzetcima )

Slozite se vise , dali da ga banujemo zauvek sa atlasa , pa da decko ode na druge servere ili da ga Nesmarate vise i da ostane i da igra ...

Do pre 6 meseci , imali smo bolje igrace od pendule barem 10 puta ......


Sjebavate community i servere tako , samo cekam dan kada ce reborn ugasiti servere i forum , pa da vidim sta ce te ......

Zalite se na admine koji rade svoj posao , umesto na one koji nerade...
Psujete ko kocijasi , vredjate majke jedni drugima .....
Sta god vam nije po volji vi pljujete po drugima .....

Bukvalno velicate ATLAS onakav kakav je bio pre (a svi znamo da ce tesko to biti ) i zelite stare igrace SAMO
Ali dzabe , svaki server na ovom svetu (cs 1.6) dobija nove igrace i gubi stare tako da suocite se sa cinjenicama da zbog ovakvih stvari propadamo !!!!!!!!

Ja necu stati u ovom slucaju ni na pendulinu stranu ni na Stranu admina , jer me vise savrseno boli DLAKAVA GUZICA (prim.aut) da pricam ko sta treba da radi i sta valja ili nevalja za opstanak ....

Ako sami niste prokljuvili , verujte mi niko nece imati vremena da vam popuje ko ja do sad ....

Tako da radite sta zelite , upravljate atlasom ko sa sopstvenim novcanikom ......

Mozda ce te biti bolji nego ja i reb , i uspeti da dovedete sve u svoj red !!!!

Ajd sad cao pozz i zakljucavajte ovu temu jer se ja povlacim sa mesta moderatora i admina !!!!

DA NE SPAMUJEM, ZAKLJUCAVAM OVO SMARANJE
GADNI
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Dobio sam ban, a nista ne pise. - Page 2 Empty Re: Dobio sam ban, a nista ne pise.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum