ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Da li je zabranjeno postavljanje topic-a u vezi sa skidanjem cs-a sa neta...???

3 posters

Go down

Da li je zabranjeno postavljanje topic-a u vezi sa skidanjem cs-a sa neta...??? Empty Da li je zabranjeno postavljanje topic-a u vezi sa skidanjem cs-a sa neta...???

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Wed Feb 10, 2010 12:46 pm

Imam samo ovo pitanje...Pozdrav...i molih bih head admina da ako hoce da mi obrsie ovaj topic neka me obavesti voleo bih da znam zasto....
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

Da li je zabranjeno postavljanje topic-a u vezi sa skidanjem cs-a sa neta...??? Empty Re: Da li je zabranjeno postavljanje topic-a u vezi sa skidanjem cs-a sa neta...???

Post by ReBoR_n Wed Feb 10, 2010 2:42 pm

Nemojte ostavljati linkove za download CS-a. Ostavite samo sajt, a ne direktan link. Takodje linkove ostavljajte u CODE tagu. Ja sam stavio sajt gde ima svasta za downlaod i to je to. Takodje u jednoj drugoj temi ima vec Counter Strike linkovi i objasnjenje. Ako sad svako ostavi link za download, neki clan nece znati sta da skine, a vec pomenuti CS je testiran i sve kritike su bile pozitivne do sada.

Hvala tebi na trudu u svakom slučaju.

Pozdrav
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

Da li je zabranjeno postavljanje topic-a u vezi sa skidanjem cs-a sa neta...??? Empty Re: Da li je zabranjeno postavljanje topic-a u vezi sa skidanjem cs-a sa neta...???

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Wed Feb 10, 2010 3:22 pm

nema problema hvala puno na odogoru video sam da je napravljena jos jedna tema ali je napravljena posle moje mada video sam da je i ona obrisana....Pozdrav....Very Happy
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

Da li je zabranjeno postavljanje topic-a u vezi sa skidanjem cs-a sa neta...??? Empty Re: Da li je zabranjeno postavljanje topic-a u vezi sa skidanjem cs-a sa neta...???

Post by zippo Wed Feb 10, 2010 6:52 pm

Brate,uredu je da oces pomoci.Ali pogledaj u forumu,ja mislim da ima sigurna 4 sajta za skidanje cs-a....
zippo
zippo
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 683
» Datum upisa : 2009-12-17
» Godina : 27
» Lokacija : Београд
» Raspoloženje : Odlicno

Back to top Go down

Da li je zabranjeno postavljanje topic-a u vezi sa skidanjem cs-a sa neta...??? Empty Re: Da li je zabranjeno postavljanje topic-a u vezi sa skidanjem cs-a sa neta...???

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Wed Feb 10, 2010 7:39 pm

reci mi gde da pogledam posto sam ja gledao na forumu ali nisam nasao pa sam zato sam napravio temu.....kasnije sam video jos jednu koja je napravljena sinoc posle moje......
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

Da li je zabranjeno postavljanje topic-a u vezi sa skidanjem cs-a sa neta...??? Empty Re: Da li je zabranjeno postavljanje topic-a u vezi sa skidanjem cs-a sa neta...???

Post by zippo Wed Feb 10, 2010 8:32 pm

bilo ih je ali sad su izbrisane
zippo
zippo
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 683
» Datum upisa : 2009-12-17
» Godina : 27
» Lokacija : Београд
» Raspoloženje : Odlicno

Back to top Go down

Da li je zabranjeno postavljanje topic-a u vezi sa skidanjem cs-a sa neta...??? Empty Re: Da li je zabranjeno postavljanje topic-a u vezi sa skidanjem cs-a sa neta...???

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum