ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

ZAhtev za unban :)

5 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

ZAhtev za unban :) Empty ZAhtev za unban :)

Post by PENDULA TRBA Sun Oct 09, 2011 2:34 pm

Ban Information
Name: 4FlesH^CrN! NinDZa
SteamID: STEAM_0:0:97121016
Grund: wh cao pozz
Entbann Zeit: Permanent Ban
Admin Name: ATLAS | SoLo
Admin SteamID: STEAM_0:0:1152



Znam i kad si posumnjao da imam WH kad sam te izbusio na nuke Very Happy


Zeleo bi unban Sad Sad


Edit: Syl? Brate moj <3 Very Happy


Last edited by PENDULA TRBA on Sun Oct 09, 2011 5:05 pm; edited 1 time in total
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by GaMMa Sun Oct 09, 2011 7:16 pm

Jadan pendula stalno ga banuju,nisam bio na server kad si bio banovan,ali solo mnogo gresis u banovanju...
GaMMa
GaMMa
Public Admin
Public Admin

» Broj poruka : 94
» Datum upisa : 2011-10-06

Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by Guest Sun Oct 09, 2011 7:24 pm

GaMMa202 wrote:Jadan pendula stalno ga banuju,nisam bio na server kad si bio banovan,ali solo mnogo gresis u banovanju...
Gamma apsolutno ti nisam trazio misljenje,ban ostaje,od mene neces da dobije unban.
Ali ako te neki admin banuje onda cu da njega i cao pozz sa Atlasom zauvek!
Pun ku k**** vise vas takvih..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by Guest Sun Oct 09, 2011 7:24 pm

Silveser jel imas dokaz koji potvrdjuje wh? Ako imas okaci na forum sto pre da se svi uverimo u tvoju tvrdnju.... Najlakse je dati liku ban, ali taj ban mora imati i dokaz. Kao na sudu bez dokaza nema ni osude. Ako pak nemas dokaz skini liku ban da moze da igra opet. Reb je lepo rekao davno nemojte ga vise banovati ako nemate dokaz....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by Guest Sun Oct 09, 2011 7:27 pm

70 % admina kaze da ima wh,ja ga uvek gledam i tacno zna gde koji igrac al uvek.. gde ne pomislis da je igrac trba zna gde je O.o
Ma aj zajebi me tih dokaza!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by Guest Sun Oct 09, 2011 7:34 pm

Brate ne moze tako.... Znaci nemas dokaza za cit, ostaje prazna prica koju nosi vetar... Nemoj silvester tako... Ja ne kazem da branim trbu, briga me da li je trba ili bilo ko drugi, samo gledam na stvari realno.... Na vecini foruma kad admin banuje igraca mora priloziti i dokaz, a ovde se banovi dele kao pokloni za rodjendan, ma daj. Pogledja realno situaciju... Jedini dokaz o citu je demo, demoa nema, nema ni razloga za ban... Zasto nisi trazio na serveru da snimi demo? Plasio si se da ne pobegne?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by PENDULA TRBA Sun Oct 09, 2011 7:39 pm

Ne,ne plasio se da vidi da nemam .... posto retko kome je ovde tesko da prizna gresku


Slusaj syl,idi na telekran ili na bilo koji server imas tamo koji su banovani odmah cim udjes na forum pogledaj koliko su dokaza prilozili itd itd. ...


Ja nista ne trazim od tebe TRAZIM SAMO JEDAN JEBENI BUDJAVI SMRDLJIVI dokaz gde se vidi da citujem sta tu nije jasno?

Ti si sad tu neki Baja koji kaze
cao pozz sa Atlasom zauvek!
Very Happy
I kraj?

Ne moze to tako
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by Guest Sun Oct 09, 2011 7:58 pm

off topic ali moram da kazem ovo

STRELO stoji tvoja primedba da nismo u mogucnosti da pruzamo dokaze ali to sto su nam na taj nacin "vezane ruke" ne znaci da svo cudo i brdo chitera koji dolaze na server ne banujem, jer po takvoj logici nemamo nikad dokaze za nijednog cak i da jasno vidimo da ima obican aim nismo u mogucnosti da to dokazemo i onda znaci da ne banujemo. Dok se demo ne resi moramo ovako pa cak i po cenu da de ogresimo. To je naravno moj stavo o tome.

Trbo jbg toliko vremena si proveo ovde i bivao banovan i opet udjes sa levimi nickom, GARANTUJEM da si bio sa svojim ne bi bio banovan, al jbg i ti dokazujes da si klinaci da volis da cackas i bockas, pa kad vec volis da se zezas moras istrpeti onda i ovakvu zezanciju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by Guest Sun Oct 09, 2011 8:02 pm

GADNI wrote:off topic ali moram da kazem ovo

STRELO stoji tvoja primedba da nismo u mogucnosti da pruzamo dokaze ali to sto su nam na taj nacin "vezane ruke" ne znaci da svo cudo i brdo chitera koji dolaze na server ne banujem, jer po takvoj logici nemamo nikad dokaze za nijednog cak i da jasno vidimo da ima obican aim nismo u mogucnosti da to dokazemo i onda znaci da ne banujemo. Dok se demo ne resi moramo ovako pa cak i po cenu da de ogresimo. To je naravno moj stavo o tome.
Ja ne pricam o aim-u, speed-u... vec pricam o wh-u.... Za wh admin moze da trazi od igraca ss, a moze da ode u spec pa da sam snimi demo, jel tako? Ne mora sam server da snima demo... Mada kazem da bi bilo mnogo, mnogo lakse da imamo i tu skriptu za automatsko snimanje demo-a...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by PENDULA TRBA Sun Oct 09, 2011 8:07 pm

GAdni ne kazem za to su u pravu. Ali eto desilo mi se nesto ruzno taj dan i usao sam malo na drugi nick da iskuliram. Nije bio to neki scor 30:2 nzm ni ja to je bio 30:15 :o
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by Guest Sun Oct 09, 2011 8:17 pm

Strelo kao i malo pre ja s rekoh da se slazema sa tobom ali realnost je (kako i sam znas ) drugacija. niti mi snimamo demo a posto si i sam admin znas da nekad moras brzo da doneses odluke i da je to rizik, i dok se ne ubaci auto demo bice i gresaka i banova, ne bih ja krivio admine posto znam pouzdano da vecina prvo razmeni misljenja sa ostalim adminima pa onda reaguje. A trbica je navikao da malo odmara pa opet dodje i ovo samo neka mu bude nauk da uvek (cak i kad je u losem raspolozenju) udje sa svojim nickom i izbegne sve ovo. Smile
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by Guest Sun Oct 09, 2011 8:21 pm

Strelo ne meshaj se pls...znachi kad god da si na Pub-u i neko dobije ban odmah se ti bunish,cuti i uziwaj...a taj ko ga je ban preuzima odgowornost i zna shta radi...

Trbo : Prichao sam sa Sumom..smejao sam se samo,kaze kad ste bili u igraoni ni ti ni Queen niste znali ni pushku da drzite,a kao swakog puta kad si na Pub-u imash naj score i to swe a klinac si samo zwoni,kad si tako "PRO" igrach itd igraj na nekom jachem srv poseti malo KGB turnire bash da widim koliki cesh "PRO" onda biti...shto se tiche Ban-a pridruzujem se Silwiju i ja cu te ban dokle god sam ziw zato shto si malo u**ano citersko go**o!!!


EDIT: ReBoR_n

Za recnik dobijas 2 warn-a.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by PENDULA TRBA Sun Oct 09, 2011 8:23 pm

Tebe niko nista nije pitao, ti mozes da mi se sagnes [You must be registered and logged in to see this image.]


Sto si ti bot to ja nisam kriv.
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by Guest Sun Oct 09, 2011 8:23 pm

I sta je sada zakljucak? Covek dobija unban? A to sto kazes da mora brzo da se reaguje, slazem se. I ako igrac pobegde imamo lepo opciju amx_last, imamo steam imamo nick imamo amx_addban i to je to, e tu vec nema dileme. Oni koji misle aha provalili da imam cit pa traze ss idem ja dok me nisu banovali.... Tu je permanent ko vrata...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by Guest Sun Oct 09, 2011 8:28 pm

Meda -.- wrote:Strelo ne meshaj se pls...znachi kad god da si na Pub-u i neko dobije ban odmah se ti bunish,cuti i uziwaj...a taj ko ga je ban preuzima odgowornost i zna shta radi...
Brate bunim se zato sto je ban ne opravdan... Ovde imamo 2 situacije(jedna sa trbom druga sa vranetom) za koje nema dokaza za ban...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by Guest Sun Oct 09, 2011 8:46 pm

PENDULA TRBA wrote:Tebe niko nista nije pitao, ti mozes da mi se sagnes [You must be registered and logged in to see this image.]


Sto si ti bot to ja nisam kriv.
Evo tebi ban sa foruma na 15 dana!
Sledeci put dva puta razmisli sta ces da napises.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by GaMMa Sun Oct 09, 2011 8:57 pm

Nzm sto ga banujete kad ce ga neko od admina o5 unban i on ce igrati na atlasu o5, ja ako ga budem video na atlasu a da mu silvestar nije dao unban nego neko drugi ja cu ga banovati...! Smile
GaMMa
GaMMa
Public Admin
Public Admin

» Broj poruka : 94
» Datum upisa : 2011-10-06

Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by Guest Sun Oct 09, 2011 9:01 pm

Ko ti daje za pravo da ban sa foruma bez razloga? Reborn ti je skinuo moderatora jer ne zaluzujes! Koja budala ti dade administratora neka se obesi. Sramota, em nisi u pravu, em ne smes da banujes tako.
Svi vi mozete da se sagnete, samo REBORN moze da odluci sta ce i kako ce. Nemas ti to pravo ni bilo ko osim Reborna i samo njega.
Meni svi mozete da popusite (ne kazem za tebe sly) ali samo reborn moze da mi smrdi i niko od vas.
Ni malo nije realno cccccc
necu da se svadjam, samo je tako
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by Guest Sun Oct 09, 2011 9:06 pm

ahahahahah Pendula klinac pali! Wink

Rocky necesh da se swadjash???pa shto onda prwo wredjash i onda kao necesh da se swadjash omg o.O prso si lik...udji mu u bulju wishe omg
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by Guest Sun Oct 09, 2011 9:13 pm

KOji si ti tuki da das ban sa foruma na 15 dana? Za sta je dobio ban? I tu nemas razlog kao ni za onaj na serveru zato cao pozz
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by Guest Sun Oct 09, 2011 9:19 pm

Rocky Balboa wrote:Meni svi mozete da popusite (ne kazem za tebe sly) ali samo reborn moze da mi smrdi i niko od vas.

MOLIM DA NEKO OD ADMINISTRATORA OVO SANKCIONISE POSTO OVAKVE IZJAVE NESMEJU DA IMAJU MESTA NA FORUMU !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by GaMMa Sun Oct 09, 2011 9:22 pm

Silvi mnogo gresis ali mnogo!! Ti radis sta je tebi volje, boli te tuki sta drugi misle..
GaMMa
GaMMa
Public Admin
Public Admin

» Broj poruka : 94
» Datum upisa : 2011-10-06

Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by STORM Mon Oct 10, 2011 1:18 am

Cekaj .... rocky strelo vrane i ostali ...Ste vi dali ban ?!? niste ! Jeste li vi admini na Pubu ?!? Znaci vodite brigu o awp-u i tacka .. Sta se stalno mesate .... omg vise ...

A ti rocky vise , Ebo te REBORN vise da te Ebo ... Reb pa reb !
Ako si mozda zaboravio , od sad se i ja i shark pitamo isto koliko i reb i na nama je da vodimo servere ....Da rebi nebi morao da se zajebava oko ovakvih stvari tu smo nas 2 ..Kao sto ste vi za awp

I znaci molio bih sve koji nisu admini na Pubu da se nemesaju , ko sto se i mi vama nemesamo u Jebeni AWP srv !

Sto se tice trbe , svi imaju pik na njega ... Silvi mu je dao ban , on neka odluci dali ce da ga unban ili ne ...Necu vise da se na serveru vodi polemika i da se ljudi svadjaju zbog jednog igraca (makar on bio i pro igrac ) To je sve od mene !
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by Ba[J]moK^ Mon Oct 10, 2011 5:12 am

Syl kako on meni moze da kaze da sam ma** citersko go**o tako i ja njemu mogu da kazem sta hocu. E sad sto se vi dobri drzite to mene zabole bash jako. Sad ti mislis sto si mi dao ban da si neki Baja i ako imas 19 god, mozakk ti je ko od klinca od 8 zato sto ne smes da priznas greske jel si nub.


To sto sam dobio ban bez dokaza to se vidi koliko ne znas sa adminom i kako niko ne vodi racuna o ovome.


Trba
Ba[J]moK^
Ba[J]moK^
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 25
» Datum upisa : 2011-03-12

Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by Guest Mon Oct 10, 2011 6:57 am

STORMBRE ♥ wrote:

Sad cu da ti kazem da seres brate! Izvini, gotivan si bio ali kad branis one sto su krivi jbg tako je. Jebo reb sve vas redom, ja samo kaze da niko ne moze da se siri toliko osim njega. Mnogo sebi dajete za pravo !!
Drugo, admin nisam nigde i nigde ne odlucujem.
Trece, kad sam banovao trbu sa awp-a zbog vredjanja, ko ga je unban? TI! Tada nisi rekao neka odluci onaj ko te je ban nego si ga odma unban, a sto sada branis Sylvestera? - Zato sto ste ortaci! E moj strom, providan si mnogo.
Nije realno da ban nekoga sa foruma bez razloga cak i ako ste ortaci, to se ne radi!! Banuj i mene onda. Ionako mi gadni sisti za vratom, samo gleda sta cu da napisem i ko macka me skopa kandzama za ledja...

A sto su neki priglupi i zatucani, i moraju 6x da procitaju nesto i opet nece da skapiraju... to popravljajte vas stanje, ja se nikome ne cmarim uglavnom, ali vas ne **** ni 1% zato sto ste totalno nerealni!
unban odma sa foruma
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAhtev za unban :) Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum