ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

ZAhtev za unban :)

5 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

ZAhtev za unban :) - Page 2 Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by ReBoR_n Mon Oct 10, 2011 8:15 am

@Sylvester
Admina na forumu ima dovoljno, ne znam ko ti je dao administratora, ali to je bila greska.

@Roki
Roki, apsolutno je neprihvatljivo od tebe koji se postavljas kao zreliji i stariji od drugih ovaka nastup i recnik koji si upotrebio ovde. Iznosenje svog misljenja ne sme da uvredi nikoga, a pogotovodo ne da kosti recnik koji si ti koristio.

@Vrane
Ima te u svakoj temi. Smanji spam.

@Ba[J]moK^
Davanje password-a je strogo zabranjeno. Zbog toga se deaktivira profil. Poslednja opomena.

@GaMMa202
Forum nije chat. Napisi sveje misljenje jasno i glasno.

@Crna Strela
Nema potrebe da se mesas u ovu temu jer nisi posmenut. Ukoliko se radi o igracu koji je tema i za awp i aim server, onda je u redu da se umesas.

@GADNI
Obrisi Interent Explorer i instaliraj nesto sto radi.

@Ostali
Skinite coveku BAN
Ne mesajte se u stvari koje vas se ne ticu
Pazite na recnik i ophodjenje prema ostalim clanovima
Pazite na ponasanje, pogotovo ako imate funkciju admina, moderatora, admina na serverima....
Gledajte, lovite, snimajte ....
Svi koji imaju cit ce biti banovani.
pazite kako banujete i zasto jer igrac koji je banovan ne moze da udje ni na jedan ATLAS Server.
ReBoR_n
ReBoR_n
Admin
Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 3208
» Datum upisa : 2009-12-02
» Godina : 40
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Odlično!

http://89.216.50.91/stats/sig/index.php?id=364

Back to top Go down

ZAhtev za unban :) - Page 2 Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by Guest Mon Oct 10, 2011 9:27 am

@Storm
@Reborn

Rekli ste da se ne mesamo zato sto su likovi dobili ban na pub-u. Rebe i sam si rekao da kad igrac dobije ban na pub-u automatski ne moze da igra ni na aim-u ni na awp-u, tako? E pa onda mislim da imam pravo i ja da se umesam u vezi bana na pubu, zato sto taj igrac nece moci da igra na ostalim atlas serverima. Posto nemamo svi isto misljenje, onda smatram da mi admini(nebitno da li smo sa pub-a ili awp-a ili aim-a) imamo pravo da se izjasnimo) jer smo i mi indirektno u toj prici. Storm lepo ti je rekao Rocky za unban trbe sa awp-a.... Neki se ovde drze, bez obzira da li su u pravu ili ne bitno je da su najglasniji i da hvataju na galamu. E to mene pogadja ta nepravda i zato se mesam....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZAhtev za unban :) - Page 2 Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by PENDULA TRBA Mon Oct 10, 2011 11:47 am

@Ba[J]moK^
Davanje password-a je strogo zabranjeno. Zbog toga se deaktivira profil. Poslednja opomena.


To mi je jedan od druga koje sam ja reg na forum itd, i ujutru sam ga zvao posto idemo u skolu da ga pitam da li mogu nesto da napisem za mene i potpisucu se da sam to ja, on je rekao ok. Naravno ne bi to uradio da nisam bio banovan.

Sto se tice reseno je, ja bih zeleo da mi se skine ban na pub. Ja mislim syl da si pogresio u vezi bana na foruma i u vezi bana na pub. I naravno ne trazim da ti se skine admin ili bilo sta samo trazim da mi se skine ban.

Lepo sam te bio pitao na Fb da mi skines ban sve bi proslo bez ne reda , ali ti nisi hteo. Ja ovo uopste nisam trazio Sad
PENDULA TRBA
PENDULA TRBA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 508
» Datum upisa : 2010-02-06
» Lokacija : NOVI KNEZEVAC
» Raspoloženje : odlicno

Back to top Go down

ZAhtev za unban :) - Page 2 Empty Re: ZAhtev za unban :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum