ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^

+4
Cr@zy
Undisputed | RoBiJasic_a
dena
Serio_Ous!!!
8 posters

Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by Guest Fri Jul 09, 2010 4:47 pm

E ovako ja ulazim na ATLAS Deathrun i tamo ROBIJASICA^^ a ovi ostali igraci psuju ko kocijasi i oni nastavljaju da psuju a ova ROBIJASICA^^ nista ona cuti ni neopominje ih i sad ona treba da ima ''ADMINA'' Niti je aktivna na forumu niti na serveru na forumu ima mozda 20 poruka i 25 poena ni toliko....



Pozdrav....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by Serio_Ous!!! Fri Jul 09, 2010 5:28 pm

Danas sam bio malo na Deathrunu, čini mi se da je bila mapa deathrun_onway. Ona je bila u specu, ali se dopisivala sa igračima. Isto sam zapazio da neki igrači psuju, a mene je jedan lik i prozivao, a ona ništa, pa sam ja reagovao Smile

Mislim da, ako je ona devojčica nemora da ima privilegije :P x)
Serio_Ous!!!
Serio_Ous!!!
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 361
» Datum upisa : 2010-01-14
» Raspoloženje : nemož bolje..xD

Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by Guest Fri Jul 09, 2010 6:11 pm

Enter videces Renorn nece nista rpeduzeti!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by dena Fri Jul 09, 2010 6:20 pm

Pa kad reb voli cure Smile sala, ako je to tako mora joj se skrenuti paznja!

Pozdrav!
dena
dena
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 283
» Datum upisa : 2010-06-13
» Godina : 30
» Lokacija : Srbija / Nis

Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by Undisputed | RoBiJasic_a Fri Jul 09, 2010 6:51 pm

Daj sta lazes enter nije te sramota stvarno.Ja sam se zezala sa smartijem a ti ni ne znas o cemu smo mi svi pricali jer nisi bio prisutan juce na serveru....Ako je i neko opsovao ja nisam to videla jer sam bila par puta afk trazila sam pesme neke da pustim jer mi je dosadno ako ne pevam kad igram dr...Enter svaka ti cast i hvala sto lazes i sto hoces da izgubim admina.Ja nisam rekla da treba da imam privilegije niti ih imam mozda samo kod reba koji je covek zaista korektan a vi sto se zalite na mene samo je dokaz ljubomore.Ja nemogu stalno da gledam ko sta pise.Sms-ovi mi pristizu na tel na msn,skype uvek neko nesto pita.Tako da to sto ja nisam videla stvarno sry,ali mislim da nije niko psovao nekog licno.
avatar
Undisputed | RoBiJasic_a
Girl Team
Girl Team

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 172
» Datum upisa : 2010-04-16
» Godina : 28
» Lokacija : Sombor
» Raspoloženje : Zadovoljno :D

Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by Undisputed | RoBiJasic_a Fri Jul 09, 2010 7:20 pm

EnT3r^^ wrote:E ovako ja ulazim na ATLAS Deathrun i tamo ROBIJASICA^^ a ovi ostali igraci psuju ko kocijasi i oni nastavljaju da psuju a ova ROBIJASICA^^ nista ona cuti ni neopominje ih i sad ona treba da ima ''ADMINA'' Niti je aktivna na forumu niti na serveru na forumu ima mozda 20 poruka i 25 poena ni toliko....



Pozdrav....

Svi sto malo duze igraju na dr od tebe znaju kakva sam ja tj oni koji su imali priliku bolje da me upoznaju.Ja svakog opominjem,psovanje mrzim jeste da i ja psujem a na serveru nisam nikada,ali kada sam kuci igram za komp nesto opsujem i te koliko puta taman posla da sam ja neka svetica da ne psujem,ali svoje psovke nemojte deliti sa drugima tj jako je ruzno kada ti u masi ljudi opsujes nesto [You must be registered and logged in to see this image.] Toliko od mene uzivajte u atlasu jer cini mi se da se vraca onakav kakav je bio nekada sa p47.
avatar
Undisputed | RoBiJasic_a
Girl Team
Girl Team

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 172
» Datum upisa : 2010-04-16
» Godina : 28
» Lokacija : Sombor
» Raspoloženje : Zadovoljno :D

Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by Guest Sat Jul 10, 2010 9:00 am

ROBIJASICE^^ Ja nelazem kao prvo ti se nesto zezala sa Smartijem^^
a ovi igraci psuju ko kocijasi i ja ti na Admin say napisem ROBIJASICE opomeni ove igrace sto psuju a ti mi kazes sta lazes EnT3r^^ niko nepsuje i rekla si mi posle toga da se neraspravljam sa tobom a ja samo sam ti reko da ih opomenes a ti nista ok u redu je ZombiLand znam da ReBoR_n nece nis preduzeti ali nema veze i jos jednu stvar ROBIJASICE^^ ti si admin na Deathrunu i treba da tamo zavodis malo reda a ne samo da igras i ignorises sve okolo......


Pozdrav
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by Cr@zy Sat Jul 10, 2010 10:51 am

Ne znam ali mislim da to nije OK
Jbg ja imam jos jednu zalbu................
Nemoj na serveru da pricas o svojim problemima.

Hvala
Cr@zy
Cr@zy
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 743
» Datum upisa : 2010-03-02
» Godina : 28
» Lokacija : De_Dust2(Spawn CT:iza kutije)
» Raspoloženje : $UP3R CR@ZY :D

Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by SH@RK Sat Jul 10, 2010 11:01 am

e ovako,ne igram na dr,ali ovo je vise stvarno preterivanje sto se tice protekcija prema robijasici,izvini devojcice,ali jako,jako si bezobrazna,glumis neko nevinasce,ali uopste nisi takva,bio sam prisutan jednom na pub kada si dosla i trazila od reb-a da dodje na dr i zavede neki red,ne secam se tacno o cemu se stvarno radilo,ali ako si nesposobna da zavedes red na serveru na kom si admin,onda stvarno uzmi malo barbike,setaj po gradu sa drugaricama,ne znam sta bi jos mogao da ti preporucim
ne znam koja je ovo po redu zalba na tebe,ali ti nikad nisi kriva,kako to?50 ljudi laze,a ti jedna,jadna,mala,ne znas da se odbranis pa trazis protekcije od headadmina zato sto si zensko
uostalom,zalile ste se na ravnopravnost izmedju polova i kada ste dobile to sto ste trazile,o5 vam nesto ne odgovara
ako si vec resila da igras cs,onda malo prestani da se foliras i igraj,a ne stalno da se zalis na nekog
p.s.uostalom,pre mozda nedelju dana si 2 puta banovala b3h1nd-a,pa je morao ako se ne varam megatron da ga unban,a po meni b3h1nd je stvarno extra igrac i extra lik i verujem da ce se mnogi sloziti za mnom

pozz od sh@rk-a
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Sat Jul 10, 2010 11:17 am

Sto se tice ravnopravnosti.Very Happy


Code:
http://yfrog.com/5pn1445748275300743006941j

Enter mozda si trebao da slikas posto ti ovako reborn nece poverovati 100%.Sledeci put se seti da udaris SS..Wink

Izvinjavam se zbog spama.
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by Guest Sat Jul 10, 2010 12:47 pm

SH@RK je sve rekao. Uh kako je pametan ljubi ga brat :P
Sto se tice Robijasicinog ponasanja prevrsila je svaku meru, mislim da samo glup moze da joj veruje da je ona cvetic i da nikad nije kriva. Imas 100000 zalbi, preterala si, a tek o banovima da ne pricamo. Delis banove ko vizit karte. Hahahahahahahhahah, a Mile je najjaci hahahahahahhahahahhahaha xD

Pozz
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by Serio_Ous!!! Sat Jul 10, 2010 12:59 pm

Robijašica nemoj pogrešno da me shvatiš, ali ja tebe nekrivim. Samo sam potvrdio ono što je Enter rekao i još malo svog dodao. I da glumiš nevinašce je istina.

Pozdrav.
Serio_Ous!!!
Serio_Ous!!!
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 361
» Datum upisa : 2010-01-14
» Raspoloženje : nemož bolje..xD

Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by MoNeBacJe;x Sat Jul 10, 2010 2:50 pm

Brate,kako vas ne smori da se svakodnevno zalite na neke admine?Na drugim forumima ima po koja zalba,ali komentare ne ostavljaju raznorazni admini i igraci,nego head admin,i igrac koji je optuzen...
Bas sam prelisato zalbe,i pohvale na rad i red admina,i mogu reci da u svakoj temi,ima i pomalo spama,a takodje i bespotrebnih komentara,od strane admina...
Gledajte malo na ugled foruma,ja bih ove poruke izbrisao,a clanove koji se samo zale,i spamuju,odmah bi ih banovao,bez obzira na pol...
Razmislite dobro,jer na milfu ovakvih dogadjanja nema,znam da ce se sada neko buniti,ali verujte mi lepse je bez svadji,a i oticice vam neki dobri igraci,ako vec i nisu otisli,jer sigurno ne mogu svakodnevno da trpe ovakve svadje Smile


pozdrav
avatar
MoNeBacJe;x
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Gemini
» Broj poruka : 45
» Datum upisa : 2010-07-10
» Godina : 30
» Lokacija : Slovengradec
» Raspoloženje : Dostojno

Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by Undisputed | RoBiJasic_a Sat Jul 10, 2010 9:55 pm

Ko je rekao da sam ja nevinasce?Ja ako sam admin znaci treba stalno da buljim u ekran i da gledam ko sta pise jeli?Daj molim vas dosta gluposti...Cs mi je priseo vise ali ipak ga igram ne zbog same igrice vec zbog nekih osoba sto ih znam privatno,a i sa servera.E jel hocete da mi se skine admin?Hvala
avatar
Undisputed | RoBiJasic_a
Girl Team
Girl Team

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 172
» Datum upisa : 2010-04-16
» Godina : 28
» Lokacija : Sombor
» Raspoloženje : Zadovoljno :D

Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by KiLLiNg ExTReMe Sat Jul 10, 2010 10:09 pm

Daj ostavite devojku na miru sta ko da je ubila nekog cs je igra uzivajte sta se svadjate i ja sam se nekada sa Vranetom stalno svadjao pa sam se opametio treba da se zezate ljudi.Admini prave greske pa sta ljudski je gresiti nece vam propasti server zbog jedne greske usput najbolja stvar zbog koje cesce posecujem forum su atlas stripovi lik stvarno ima maste sve pohvale i atlasovci su najbolji.Pozz
KiLLiNg ExTReMe
KiLLiNg ExTReMe

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 13
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 30
» Lokacija : Backa Palanka
» Raspoloženje : nemož bolje..xD

Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by Guest Sun Jul 11, 2010 11:31 am

Kao prvo Shark hvala sve si objasnio a i ti mile hvala i tebi izvini sledeci put cu slikati pa ce reb videti a ti KILINg extreme nemoj da pametujes nemas pojima o cemu se rADI zato nemoj pisati.......



Pozdrav...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by Undisputed | RoBiJasic_a Mon Jul 12, 2010 3:48 pm

Ent3r gde si ti nema te neshto Very Happy.Vidim da ti igras na pub,a tamo se kao ne psuje jeli?Reb trebalo bi da ubacis ono zabranjene reci na serveru pa kad neko nesto opsuje da ono kao izadje %$#@ i kazna ono za kucanje kao nemoze da pise 60 sek ili 120,ako znas o cemu se radi. [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Undisputed | RoBiJasic_a
Girl Team
Girl Team

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 172
» Datum upisa : 2010-04-16
» Godina : 28
» Lokacija : Sombor
» Raspoloženje : Zadovoljno :D

Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by SH@RK Mon Jul 12, 2010 7:13 pm

eto vase adminke robijasice,proziva decka bez potrebe
neko je jednom rekao da budemo uctivi zato sto je ona riba,pa ti snaja nisi riba ni u horoskopu,samo glumis zrtvu na ovom forumu i na dr-u,a i samo pertle ti vire iz rebovog du***a,a sto se tice psovanja,toga ce uvek biti zato sto smo ludi srbi Very Happy
a inace to sto trazis robijasice,vec postoji na pub

pozz od sh@rk-a
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by Undisputed | RoBiJasic_a Wed Jul 14, 2010 5:01 pm

ja nisam videla kad su psovali jer sam bila ziva a oni mrtvi,reb je iskljucio tu opciju a ukljucio gag.I vala nemojte me vise napadati ....Ruma jel sam ja tebi nesto rekla?Ili sam te nesto pitala?PoZdRaV
avatar
Undisputed | RoBiJasic_a
Girl Team
Girl Team

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 172
» Datum upisa : 2010-04-16
» Godina : 28
» Lokacija : Sombor
» Raspoloženje : Zadovoljno :D

Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by Guest Wed Jul 14, 2010 5:36 pm

Hehe u redu je sad Jelena svadja i prepirka se zavrisla i ja i ti Robijasice smo se pomirili i opet se slazemo jer tako jeco to je vazno xD Wink


Pozdrav za JELENU Wink <3 xD lol
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by SH@RK Thu Jul 15, 2010 1:05 am

ja samo iznosim svoje misljenje koje sam zapazio,a uostalom koji se ja tebi pravdam,ne pravdam se ni mami i tati
sa dr serverom nemam nista,meni je bitno da na pub nema niko da kaze bilo sta lose protiv mene i tako ce i ostati,sto se mene tice mozete i da se koljete zubima na dr,mene ne zanima,nz koji sam se uopste i umesao ovde
moje neko misljenje je robijasce,da malo treba da spustis loptu i ako vec igras taj cs onda treba i da uzivas malo u igri i da se sprdas sa ostalim igracima,to ti kazem iz najbolje namere Wink

pozdrav
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by Guest Thu Jul 15, 2010 8:36 am

U redu je SH@RK izneo si svoje misljenje tojest svi smo u ovoj temi izneli svoje misljenje rasprava je zavrsena ja i ROBIJASICA^^ Smo sad u dobrim odnosima nadam se da ce tako i ostati.......

EDIT:MODERATORI MOZE LOCK

Hvala....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by Guest Thu Jul 15, 2010 1:39 pm

Dobra je Robijasica i kao drugarica i kao admin, nemojte vise da se zalite na nju.
Pozdrav!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by Guest Thu Jul 15, 2010 4:03 pm

Nije ona tako losa kao sto je mi zamisljamo! Ume ona da bude i Sexy xD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

*[3LezDI]*ROBIJASICA^^ Empty Re: *[3LezDI]*ROBIJASICA^^

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum