ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

+13
Kredenac
VraNe^^^
duk!95
Cr@zy
MystiKaL ^^
GM;n1
[S]plas[H]-.-
PriforM-.-
Camuga a.k.a somi -.^
Rudi
Leum
zupkeVOLIMACKICU.
pr0 NN k1ll3r
17 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by pr0 NN k1ll3r Sat Sep 18, 2010 12:32 pm

Dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust CEO CELCIJATI DAN, DVADESET CETIRI CASA DNEVNO IGRA SE JEBENI DUST I SAMO DUST I DUST I DUST !!!!


Lepo se igrala mapa i odjednom se napune igraci i bude 15 vs. 15. Ok. Robijasica daje vote za, znaci pazi vako:

de_dust2 :@@@
de_inf.
De_nuke
de_dust2002

Svi naravno glasaju za dd2 , ja sam za 2002 jer je velika mapa i taman je, i dodje dd2. SVI ali SVI igraci se zale da nece da igraju robijasica kaze "kome se ne igra nek izadje". Pa cekaj malo, treba ceo srv. da izadje. Pa molim lepo neka igra sama sa sobom....

Ja sam uso u spec i reko sam "Ne ulazim dok ne date vote za de_dust2002 i de_dust4ever zato sto su velike taman za 15vs.15" admini nista ladno nastavljaju dust2...

Igraci se zale, deru se na mic..mi jos nismo ni kupili puske terori vec dosli do mida probili nas ili obrnuto.

I onda sam smarao na admin say jedno 50x da daju vote i jedno 10 rundi blejao u spec u ali nista. Na kraju sam popio kick.

Hvala lepo - dominđenja...
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by zupkeVOLIMACKICU. Sat Sep 18, 2010 1:04 pm

Ova robijasica i crazy mozda,ali rudi SJAJNO OBAVLJA SVOJ POSA !
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by Leum Sat Sep 18, 2010 1:49 pm

zupkeVOLIMACKICU. wrote:Ova robijasica i crazy mozda,ali rudi SJAJNO OBAVLJA SVOJ POSA !


Slazem se 100%! Jos robijasica nije ni ulazila na pub, a crazy-ja nisam video od ko zna kad... Reborn ja ne znam sta tebi znaci robijasica, dal hoces da poboljsas zensku populaciju na serveru, stv nzm, ali ne znam zasto joj dajes admina na serveru na kojem nikad nije bila, necu vise, ovo nije ta tema, da ne pocinjem sad nesto...


Bio sam prisutan na serveru tada. Posle ti je crazy dao i gag, bla, bla... Pa onda kick, on kao kaze "ni meni se ne svidja mapa pa cutim", a zar ne treba da se da vote kada vecina igraca trazi to?


Pozdrav. Razmislite o mom pitanju.
Leum
Leum
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 750
» Datum upisa : 2010-04-19
» Lokacija : Zemun

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by Rudi Sat Sep 18, 2010 2:06 pm

zupkeVOLIMACKICU. wrote:Ova robijasica i crazy mozda,ali rudi SJAJNO OBAVLJA SVOJ POSA !

Hvala zupko.

Igrao se dust 2,i onda sam namestio nextmap chateu ili tako nesto,igramo mi chateu 10-15 rundi.. i ja izadjem na 2,3 min i vratim se u igru kad ono vidim mapa se promenila na dust 2,onda sam se svadjao sa robijasicom a ona meni "Pa neces ti valjda da me ucis sta da radim sa adminom",a onda kill3r kad si poceo da smaras,brt stavio sam da bude manje rundi samo na tom dust-u,jer mi bilo glupo da menjam odma,ne mozemo menjati svaki cas,ja sam se iznervirao ali sam izdrzao jos jednom taj dust2 cuveni... Nn killer manje smaraj vise igraj ubuduce.

CAO POZ!
Rudi
Rudi
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1020
» Datum upisa : 2010-06-08

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by Camuga a.k.a somi -.^ Sat Sep 18, 2010 2:15 pm

Nn killer a da naduvas ti meni karu malo a ? Sta milis o tom predlogu.Danas sam se razocarao u tebe zato si mnogo bezobrazan.Stalno kenjas na serveru kao "sta ce tebi to oruzje ti si bot daj meni" i sve prozivas da su botovi kao da si ti neka projara, a u stvari si busan ku^^^. -.-

Sto se tice zalbe ako je izglasan dd2 onda nece svi napustiti server jer da im se ne igra dd2 ne bi glasali za tu mapu.

Sve pohvale za rudija,crazy-a i nemam na cemu da pohvalim ne svidja mi se bas kako obavalja svoj posao, a evo nesto za reborna.

REBORN:EVo i ja cu da se foliram da sam zensko da bih dobio svuda admina.Mislim na sta to lici lepo je rekao leum.Dobila admina na serveru na kome nije ni igrala.Ja znam da sam je video 3 puta, a na pub-u igram u poslednjih 15-ak dana stalno,a verujem da ni pre toga nije igrala zato sto je bila dosta ali bas dosta aktivna na dr-u.I nisam ljubomoran zabole me zato sto meni ne treba admin na public-u jer je ponavljam igra mnogo lepsa bez admina.Verujete mi.


Hvala.
Camuga a.k.a somi -.^
Camuga a.k.a somi -.^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1144
» Datum upisa : 2010-02-01
» Lokacija : tu blizu

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by zupkeVOLIMACKICU. Sat Sep 18, 2010 2:39 pm

Mr.Leum:Hvala sto se slazes samnom xD
Rudi:np Wink
Camugo:Uvek ocu da te pitam na serv ko si ti i zaboravim ?
Reborn:E kada se spominje o adminima da ti kazem da mi skines sa cw servera admina tu si zaboravio i vise nikada i da zasluzim necu pristati da budem admin.Igram ovde serveru normalno sto se tice admina necu posto das mi skines mi zajebi to ...

Vi nesvatate da ovde 3-4 je dobilo admina preko veze...Ako procitaju ovo sami ce se pronaci.Stim sto je 1 od njih odmah dobijo admina i rekli mu budi redovan...
zupkeVOLIMACKICU.
zupkeVOLIMACKICU.
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 493
» Datum upisa : 2010-08-02
» Godina : 28
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by PriforM-.- Sat Sep 18, 2010 3:13 pm

ja se sećam kad je robijašica dobila admina i nije znala da promeni mapu jbt

@Leum: pametno zboriš

@Rudi: nemam reči (samo tako)

@zupke: ti si moj idlo brt
PriforM-.-
PriforM-.-
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 588
» Datum upisa : 2010-01-28
» Godina : 28
» Lokacija : Mkc/BG
» Raspoloženje : Suva krpa na dnu mora

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by [S]plas[H]-.- Sat Sep 18, 2010 3:18 pm

zupkeVOLIMACKICU. wrote:
Camugo:Uvek ocu da te pitam na serv ko si ti i zaboravim ?

To je nas dobar drug ludi mile Very Happy Very Happy Na ovu temu imam samo da kazem, da rudi nikad nije promenio na dust2, stavio bi bilo koju drugu samo ne dust2 Smile
[S]plas[H]-.-
[S]plas[H]-.-
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 655
» Datum upisa : 2010-05-28
» Lokacija : ATLAS Deathrun :)
» Raspoloženje : Ma odlicno :D

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by GM;n1 Sat Sep 18, 2010 3:30 pm

pa napocetak sto je reko to k1ll3r je dobro za dust2, samo tapa se igra ali k1ll3r dobro ti je reko ovaj Camugo nemozes ti da kazujes daj meni awp ti neznas da igras bot si pa oni sa sta oce sme da igraju, robijasica edno 3-4 puta ako je vidim a admina ima 100% zbog to sto je kod reborna u klan?
Pozz
avatar
GM;n1
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 149
» Datum upisa : 2010-08-05

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by pr0 NN k1ll3r Sat Sep 18, 2010 3:36 pm

Hahahahahahhahaha, gm i camugo, ne provaljujete da se zezam sa tim likovima kao "ej ti stace ti awp daj ga meni ne znas" 'vo 'no je zezanje brate Very Happy Ja se sa tim likovima samo salim. Ja da stvarno ocu ja bi mu uzo awp Very Happy


A sto se tice rudija, hteo sam odma posle zupka da napisem nego ovaj flood control -.-'

Izvini RUdi za tebe sam hteo da kazem da si podrzavao to da se mapa ( prokleta dd2 prokleta ) promeni nego nisam mogao zbog flood controla ^^
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by MystiKaL ^^ Sat Sep 18, 2010 3:42 pm

OD KADA JE ROBIJASICA ADMIN NA PUBU ?!
ima li ona 7 sati igre ukupno !?!?!?!?!
MystiKaL ^^
MystiKaL ^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1959
» Datum upisa : 2010-02-12
» Godina : 28
» Raspoloženje : :)

https://www.youtube.com/users/cockatooadam

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by Guest Sat Sep 18, 2010 3:52 pm

pr0 NN k1ll3r wrote:Dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust CEO CELCIJATI DAN, DVADESET CETIRI CASA DNEVNO IGRA SE JEBENI DUST I SAMO DUST I DUST I DUST !!!!

e, pa ako se igra ceo dan dust, daj da igramo sad dd2 ..

pozz od anoniman
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by Cr@zy Sat Sep 18, 2010 3:57 pm

NN Hajde posteno......Jesam li i ja rekao da necu da igram dd2?
Ali sam rekao da ja sutim a ti stalno ness pricas.....Svima si dosadio niko
nije mogao igrati od tebe.....i ti si otisao u spec i ja sam te gagovao....
Rekao si slobdno me gag svakako necu da igra....A robijasica je dala
vote za one 4 mapei stavila je dust2 i zbrisala sa servera......I ja sam
onda otisao sa servera zajedno sa jos 5 igraca......Ne znam sto si nabrojao sve nas jer bi ovo trebala biti zalba na ROBIJASICU........

PoZZZdrav $UP3R CR@ZY
Cr@zy
Cr@zy
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 743
» Datum upisa : 2010-03-02
» Godina : 28
» Lokacija : De_Dust2(Spawn CT:iza kutije)
» Raspoloženje : $UP3R CR@ZY :D

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by pr0 NN k1ll3r Sat Sep 18, 2010 3:58 pm

AggrO StylE wrote:
pr0 NN k1ll3r wrote:Dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust dust CEO CELCIJATI DAN, DVADESET CETIRI CASA DNEVNO IGRA SE JEBENI DUST I SAMO DUST I DUST I DUST !!!!

e, pa ako se igra ceo dan dust, daj da igramo sad dd2 ..

pozz od anoniman

Daj ne glupiraj se dobro znas na sta ( koji dust ) mislim :S


MystiKaL^ wrote:OD KADA JE ROBIJASICA ADMIN NA PUBU ?!
ima li ona 7 sati igre ukupno !?!?!?!?!

Sta? Ako ona ima dvadeset minuta igra ovde me seci :S
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by duk!95 Sat Sep 18, 2010 4:14 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

SECITE GA UUUUAAAAA!!!! xD
duk!95
duk!95
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 714
» Datum upisa : 2010-01-28
» Godina : 28
» Lokacija : on the sidewalk...
» Raspoloženje : got high! xD

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by VraNe^^^ Sat Sep 18, 2010 4:46 pm

A dobro to je stari njen nick XD,a sad ovo Very Happy

Robi mobi xD Very Happy : ZZ
VraNe^^^ kill Robi mobi with m4a1
Robi mobi : zz
Robi mobi dropped
Robi mobi has left the game :P

Salim se ja je gotivim,al nzm sto ce joj admina na public,a mi nismo duzni da se raspravljamo to reborn odlucuje tako da nemojte da se blamiramo ovde Very Happy
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by GM;n1 Sat Sep 18, 2010 4:58 pm

hahaha pa vrane sad je u pravo ali ti k1ll3r kazes da se salis a?znaci evo 1 laz tvoja nije 1 nego na ovu temu XD kazes salis se a kad sam ti ja reko da nepricas ko sta da uzima reko si im pa sta da im radi vidi ih botovi glupi ...
ae pozz
avatar
GM;n1
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 149
» Datum upisa : 2010-08-05

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by Kredenac Sat Sep 18, 2010 6:34 pm

Ako "Svi naravno glasaju za dd2" kako su onda "SVI ali SVI igraci se zale da nece da igraju"???
Kredenac
Kredenac
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 774
» Datum upisa : 2009-12-17
» Godina : 29
» Lokacija : Novi Beograd

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by Rudi Sat Sep 18, 2010 6:54 pm

Ja pokusavam da igraci zavole druge mape,poput piranesi,chateu,kgb_map,itd..,ali stalno traze dust i inf Sad.. Msm u redu je da igramo i dust2 i inf ali ne stalno,posto igraci stalno to traze!

Pozdrav
Rudi
Rudi
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1020
» Datum upisa : 2010-06-08

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by MIXA Sat Sep 18, 2010 8:19 pm

Robijasica admin na pub o.O
MIXA
MIXA
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 879
» Datum upisa : 2010-08-08
» Godina : 31
» Lokacija : Beograd [Miljakovac 2]
» Raspoloženje : Ae magla...

http://www.gonzaracing.com/

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by GM;n1 Sat Sep 18, 2010 9:24 pm

pa svi igraci oce dd2 i inferno ali veci del od igrace oce dd2 pa nek promjeni reborn u only dd2 server?
Pozz
avatar
GM;n1
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 149
» Datum upisa : 2010-08-05

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by Undisputed | RoBiJasic_a Sun Sep 19, 2010 2:06 pm

Omg lolllllll hahaha koji ste vi likovi...E stv pa sto vam je sve krivo...I da nemam ni jedan minut odigram sta vas to briga???Reb mi je dao admina i nemojte tu bzv da se zalite...Kao 1 ja sam pitala rudi da dam vote on cuti pa necu ga ja pitai 100 x..kao 2 nisam uopste znala da je bio dust,a kao 3 izglasan je dust i nemate se sta buniti...Ako vam se ne igra to lepo odete na drugi server i igrate sta hocete....Molim lepo hvala lepo xD :PPPPP Embarassed Embarassed
avatar
Undisputed | RoBiJasic_a
Girl Team
Girl Team

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 172
» Datum upisa : 2010-04-16
» Godina : 28
» Lokacija : Sombor
» Raspoloženje : Zadovoljno :D

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by Guest Sun Sep 19, 2010 2:19 pm

Ne mozes ti kazati igracima : " AKo vam se ne igra, idite na drugi server "
@ Rudi mozda nije video sta si napisala, pa si mogla da ponovis..
Nisi za admina uopste -.-
Necu vise da komentarisem -.-'
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by Rudi Sun Sep 19, 2010 4:42 pm

Ona nije videla da sam ja izasao sa servera na 2,3 minuta,i kad sam usao video sam da menja mapu na dd2,a u tom trenutku se igrala chateu,a pre chateu smo odigrali 30-ak rundi dust 2,i nije ni cudo sto su se svi iznervirali,znaci ako niste razumeli,ovako,bio je Dust2,zatim smo igrali chateu,a onda je promenila opet na dust 2 i zato su se iznervirali svi. Ok ovo sad moze lock.

P.S @ Gm,ne slazem se sa tvojom suludom idejom,muka mi je od dusta vise.

Pozdrav
Rudi
Rudi
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1020
» Datum upisa : 2010-06-08

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by GM;n1 Sun Sep 19, 2010 5:35 pm

pa rudi aj sto se ti neslazes ali aj mi reci da nisam u pravo XD?Smile pa svaki put kad das neki vote ako ima na pocetak dust i odma svi biraju np. na vote dajes dust2002 i oni svi dust2002 biraju pa zato sam reko da napravi dust2 server
Pozz
avatar
GM;n1
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 149
» Datum upisa : 2010-08-05

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum