ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Graficka NVIDIA GeForce 9400 GT

Go down

Graficka NVIDIA GeForce 9400 GT Empty Graficka NVIDIA GeForce 9400 GT

Post by gEt^sToP Tue Jan 04, 2011 11:05 pm

U zadnje vreme pocunju da mi koce igrice cs,pes itd ........Otvorio sam komp i pogledo da mi se ne okrece ventilator na grafickoj i mozda zato dolazi do pregrejavanja graficke i onda mi koce igrice ...........Ja sad nebix da kupujem novu a ni da je nosim kod majstora neam love......Pa bi teo da resim problem sam nzm sta da radim da skinem ventilator stavim drugi neka ideja da ga samo precistim i kako bi ga skino uopste nekako pomagajte
avatar
gEt^sToP
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 138
» Datum upisa : 2010-06-06

Back to top Go down

Graficka NVIDIA GeForce 9400 GT Empty Re: Graficka NVIDIA GeForce 9400 GT

Post by Guest Tue Jan 04, 2011 11:29 pm

prvo vidi u Biosu da li je aktivan! Drugo, otvori kuciste i pokusaj da ga sam zavrtis (ali pazljivo, opasno je!!!!!!!!) ali pre toga iskljuci i proveri jesu li kablovi dobro prikljuceni. Zatim ukljuci i vidi jel se okrece, ako ne zavrti ga ti malo ... jedino ces tako znati sta je u pitanju i da li je stvarno crko. Ali ako ti se pojvljuju plave crte na ekranu i crno posle ... znaci puko je..... Zato ti savetujem da nista ne radis na njemu sto ce opteretiti procesor, mozes samo bios i pogledas to sto sam ti rekao. ZAto pokusaj da sredis sam. Lampu i pogledaj kablove. Ventilator mozes da kupis ali moras da znas kakav, vrlo precizno . Od 15-30e je.

ajde javi kad uradis
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Graficka NVIDIA GeForce 9400 GT Empty Re: Graficka NVIDIA GeForce 9400 GT

Post by gEt^sToP Wed Jan 05, 2011 12:04 am

Ako mi verujes jedino sto znam u biosu jeste da namestim boot cd........PA moze malo objasnjenje de da idem kad udjem u bios....Very Happy
avatar
gEt^sToP
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 138
» Datum upisa : 2010-06-06

Back to top Go down

Graficka NVIDIA GeForce 9400 GT Empty Re: Graficka NVIDIA GeForce 9400 GT

Post by Guest Wed Jan 05, 2011 12:34 am

nmg da se setim, a nisiam siguran.. znam da nesto moze da se proveri preko biosa .. setup utility ili kako bese :s

ima neka fora, ali ne zezaj se sa biosom! Pitacu jednog ortaka on sigurno zna pa cu ti javiti
vidi da u medjuvremenu popravis nesto
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Graficka NVIDIA GeForce 9400 GT Empty Re: Graficka NVIDIA GeForce 9400 GT

Post by gEt^sToP Fri Jan 07, 2011 5:00 pm

REsio sam da kupim novi ventilator al me zanima koji bi mogo ako mozete mi kazete i kolko bi kosto i ja bi ga asm zamenio to bix znao...I da mi kazete dal treba nes da se podesava prilikom zamene ventilatora u biosu ili negde........
avatar
gEt^sToP
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 138
» Datum upisa : 2010-06-06

Back to top Go down

Graficka NVIDIA GeForce 9400 GT Empty Re: Graficka NVIDIA GeForce 9400 GT

Post by gEt^sToP Sat Jan 08, 2011 3:03 pm

Moze neki odovor />>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TREBA MI XITNO>>>>>>>>>>>>>>>>>
avatar
gEt^sToP
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 138
» Datum upisa : 2010-06-06

Back to top Go down

Graficka NVIDIA GeForce 9400 GT Empty Re: Graficka NVIDIA GeForce 9400 GT

Post by Guest Sat Jan 08, 2011 3:34 pm

Odes prvo na youtube i pustis neku dobru pesmu da se opustis, onda vidi model graficke i kupis ventilator prilagodjen njoj. Iskljucis sve kablove, izvadi graficku i zamenis ventilator. Cak mozes i prstima sve to (zavisi do graficke) ubacis onaj konektor novog ventilatora gde treba i to je to .. Samo pazi koji ventilator uzimas. Ako ne znas pitaj da li su slicni ventilatori nvidia serije 9 i da li moze da radi npr onaj sa gt9600, 400, 300 i tkt. Onda ti samo preostaje da izbacis staru i ubacis novu i ubacis onaj konektor, ono belo sa kablovima, videces....

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Graficka NVIDIA GeForce 9400 GT Empty Re: Graficka NVIDIA GeForce 9400 GT

Post by gEt^sToP Sat Jan 08, 2011 3:57 pm

OK sad sam pogledo skino sam graficku i ventilator precitio je o5 nije radila nosicu graficku u gigatron da mi nadju odgovarajuci ventilator ............
avatar
gEt^sToP
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 138
» Datum upisa : 2010-06-06

Back to top Go down

Graficka NVIDIA GeForce 9400 GT Empty Re: Graficka NVIDIA GeForce 9400 GT

Post by gEt^sToP Tue Jan 11, 2011 12:52 am

POmoc ..........Nema nigde ventilator za ovu graficku de da kupim u BG odg mi xitno
avatar
gEt^sToP
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 138
» Datum upisa : 2010-06-06

Back to top Go down

Graficka NVIDIA GeForce 9400 GT Empty Re: Graficka NVIDIA GeForce 9400 GT

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum