ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Graficka ATI Catalyst RADEON X1300/X1550 Series Secondary

Go down

Graficka ATI Catalyst RADEON X1300/X1550 Series Secondary Empty Graficka ATI Catalyst RADEON X1300/X1550 Series Secondary

Post by VraNe^^^ Tue Jan 11, 2011 12:06 pm

Pozdrav,evo izgleda i da get stop ima problem,ali sa drugom grafickom,e sad meni je slican problem,meni kad ukljucim bilo koju igricu pojavljuju se crne tackice i na kraju,posle par sekundi izadje iz igrice odnosno izbaci me.. Reborn je pokusavao da mi pomogne oko tog problema,ovo nije oduvek bilo ovo mi se od skoro desilo,tamo krajem novembra ..

Samo sto nisam otvarao komp,jer ja nzm ni gde se nalazi graficka,ni shta duva u nju Very Happy

Jedino sto je reko rocky za BIOS ,reb mi je reko isto to,ali ja nisam mogao da nadjem isti,ako je do toga problem,mozda i jeste,kazite mi kako da ga nadjem Very Happy

Ovo ce vam mozda isto pomoci da resite pitanje.. Pored igrica,jedino mi radi cs na opengl mod,a jednom sam uspeo da udjem na D3D da igram,offline sa botovima,par puta online,ali posle jedne mape,nije htelo ni to .. Pored igrica,ne radi,odnosno nije mi radio ni Media Player za filmove,dok mi reb nije skinuo Media Player Classic i od tad mi rade filmovi Very Happy ,bio bih vam zahvalan barem ako bi znali,ili ako moze da se resi problem,ako ne moze,recite sta da uradim


Komp :

AMD Athlon[tm] 65 X2 Dual
Core Processor 4000+
2.11GHz, 1.00 GB of RAM
Physical Address Extension

A ovo za graficu sam isao RUN pa dxdiag sto mi je rekao stalker,a nzm ni kako se gleda graficka,ako vam treba jos neki podatak recite mi kako da ga nadjem Very Happy

BTW : Slabo mi je napajanje,to je sigurno isto od skoro umesto 12 Volti kao sto kaze reb meni je 4,5 tu se vrti ..


Pozdrav ! Very Happy
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum