ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Graficka kartica

+4
Фёдор М. Достоевский
zpkSERBIA
MoLoN LaBe
Pr0_Player
8 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Graficka kartica Empty Graficka kartica

Post by Pr0_Player Wed Jul 13, 2011 8:23 pm

Treba mi pomoc oko odabira najbolje graficke kartice.
S tim sto sam ogranicen na nekih 100e maksimum za graficku...


Pozdrav
Pr0_Player
Pr0_Player
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1167
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 112
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : B)

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by MoLoN LaBe Wed Jul 13, 2011 8:27 pm

Pr0_Player wrote:Treba mi pomoc oko odabira najbolje graficke kartice.
S tim sto sam ogranicen na nekih 100e maksimum za graficku...


Pozdrav
Brate nadam se da ti nece smetati ako se prikacim na ovu temu Very Happy (da ne otvaram novu) jer i ja treba da kupim neku novu graficku ali ne znam koju... Wink
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by Pr0_Player Wed Jul 13, 2011 9:52 pm

MoLoN LaBe wrote:
Pr0_Player wrote:Treba mi pomoc oko odabira najbolje graficke kartice.
S tim sto sam ogranicen na nekih 100e maksimum za graficku...


Pozdrav
Brate nadam se da ti nece smetati ako se prikacim na ovu temu Very Happy (da ne otvaram novu) jer i ja treba da kupim neku novu graficku ali ne znam koju... Wink
Ova tema nema mesta za obojicu!!
Zezam se, naravno da ne smeta Smile
Pr0_Player
Pr0_Player
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1167
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 112
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : B)

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by zpkSERBIA Thu Jul 14, 2011 2:09 am

Takodje i meni bi znacilo kada bi nam neko rekao za 100 evra da li moze se kupi ozbiljna graficka ?
zpkSERBIA
zpkSERBIA
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 47
» Datum upisa : 2011-05-22

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by Guest Thu Jul 14, 2011 6:32 am

uzmi neku gigabyte imas do 100e, dobre su
ili ati radeon, ja imam stariju ati radeon hd5145 512mb ali pokrece sve ove novije igrice, a ne kosta oko 50-60 mozda manje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by Pr0_Player Fri Jul 15, 2011 7:23 pm

Rocky Balboa wrote:uzmi neku gigabyte imas do 100e, dobre su
ili ati radeon, ja imam stariju ati radeon hd5145 512mb ali pokrece sve ove novije igrice, a ne kosta oko 50-60 mozda manje..
Da mislio sam uzeti neku od giga, ali neku dobru.
Zeleo bih da cujem misljenje od nekog iskusnog sto se tice kompijutera(Pedja,S.T.A.L.K.E.R. itd)
Pr0_Player
Pr0_Player
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1167
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 112
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : B)

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by Фёдор М. Достоевский Fri Jul 15, 2011 9:34 pm

Brate ja cu ti samo reci da ne nvidia najbolja za to..

Ja imam nvidia ge force 9600 gt i brate derem sve sto se proizvede

512mb je .. btw xD
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by uNNlimiTEd Sat Jul 16, 2011 9:29 am

Koja ja najbolja marka grafickih kartica? nVidia , Ati , Gygabyte ? Zamislimo graficku karticu istih konfiguracija...e , sad , koja je najbolja ? I meni treba pomoc izvinite na smaranju :P
uNNlimiTEd
uNNlimiTEd
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 36
» Datum upisa : 2011-07-08

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by Фёдор М. Достоевский Sat Jul 16, 2011 9:39 am

Pa ja sad rekoh da je nvidia najbolja tj najkvalitetnija.. Very Happy
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by Pr0_Player Sat Jul 16, 2011 12:03 pm

Razmisljao sam da uzmem ATI Radeon HD 5750 1GB
Da li neko koristi ovu karticu?
Kakvi su vasi utisci?
Pr0_Player
Pr0_Player
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1167
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 112
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : B)

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by Petko Sat Jul 16, 2011 12:04 pm

Dosto to uopste ne mora da znaci, evo ja trenutno imam Nvidia Geforce 8600gt i zadovoljan sam karticom, 512mb je ( ali to uopste nije toliko bitno, ima dosta drugih detalja vezano za komponente graficke kartice kao sto su: shader cores, texture units, memory interface itd..), ali planiram u skorije vreme da kupim novo kuciste, sklopio sam konfiguraciju, oko 40.500 din mi izlazi cena i pazljivo sam testirao graficke i mogu ti reci da sam nas'o jednu zverku, AMD Radeon 6790 Sapphire 1gb/DDR5, ova graficka je testirana sa 3 nvidia graficke kartice slicne generacije i bolja je bila od sve 3 ( msm pojedinacno ), ja preporucujem nju, gledao sam i testove na igricama, radi savrseno! Graficka jede crysis 2 na rezoluciji 1920x1080 ( full HD! ) na extreme! Kosta od 110-120e i za ove pare msm da ti je best buy. Ovo ti je savet naravno, ti se raspitaj pa odluci sam, ali obrati paznju na ovaj model!

P.S. - Dosto, jos nesto, postoji dosta jakih firmi koje proizvode graficke kartice a ne izvoze modele u Srbiji zato sto misle da ce imati malu zaradu, jer su skupe i jedu sve zivo, recimo firma XFX ( oni proizvode ajkule brate, kupis sad i miran si jos 2 godine sto se tice gejminga Wink ) POZZ
Petko
Petko
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 96
» Datum upisa : 2010-11-04
» Godina : 30
» Lokacija : Kragujevac
» Raspoloženje : Krvavo!

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by Pr0_Player Sat Jul 16, 2011 12:32 pm

Petko wrote:Dosto to uopste ne mora da znaci, evo ja trenutno imam Nvidia Geforce 8600gt i zadovoljan sam karticom, 512mb je ( ali to uopste nije toliko bitno, ima dosta drugih detalja vezano za komponente graficke kartice kao sto su: shader cores, texture units, memory interface itd..), ali planiram u skorije vreme da kupim novo kuciste, sklopio sam konfiguraciju, oko 40.500 din mi izlazi cena i pazljivo sam testirao graficke i mogu ti reci da sam nas'o jednu zverku, AMD Radeon 6790 Sapphire 1gb/DDR5, ova graficka je testirana sa 3 nvidia graficke kartice slicne generacije i bolja je bila od sve 3 ( msm pojedinacno ), ja preporucujem nju, gledao sam i testove na igricama, radi savrseno! Graficka jede crysis 2 na rezoluciji 1920x1080 ( full HD! ) na extreme! Kosta od 110-120e i za ove pare msm da ti je best buy. Ovo ti je savet naravno, ti se raspitaj pa odluci sam, ali obrati paznju na ovaj model!

P.S. - Dosto, jos nesto, postoji dosta jakih firmi koje proizvode graficke kartice a ne izvoze modele u Srbiji zato sto misle da ce imati malu zaradu, jer su skupe i jedu sve zivo, recimo firma XFX ( oni proizvode ajkule brate, kupis sad i miran si jos 2 godine sto se tice gejminga Wink ) POZZ
Evo sad sam upodredjivao ocene od Radeon HD 5750 i ove AMD Radeon 6790 i prilicno me zainteresovala mogu ti reci Very Happy
Jel cu imati problema sa njom ako mi je napajanje:Neo 230 V i imam monitor SAMSUNG SyncMaster 753s (sa dupetom pozadi) koja bi bila dobra zamena.
Pr0_Player
Pr0_Player
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1167
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 112
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : B)

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by S.T.A.L.K.E.R. Sat Jul 16, 2011 6:44 pm

Ne verujem da ces imati problema sa napajanjem, jer graficka trosi svega oko 80W pod punim opterecenjem. Nisi rekao koliko W ima tvoje napajanje.

Inace slazem se sa petkom, preporucio bih ti da uzmes Radeon HD6790 (oko 120e).
Code:
http://www.itsvet.com/proizvod/sapphire-radeon-hd-6790-1gb-gddr5-11194-00-20r/comp_comp_vga/130/2619

Ako bas ne mozes da izdvojos jos 20e, onda uzmi ovo:
Code:
http://www.itsvet.com/proizvod/gigabyte-geforce-gts-450-1gb-gddr5-gv-n450-1gi/comp_comp_vga/16/2306
S.T.A.L.K.E.R.
S.T.A.L.K.E.R.
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 76
» Datum upisa : 2011-02-15
» Godina : 31
» Lokacija : Tu negde
» Raspoloženje : aaaaaaaa

http://www.telekran.com

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by Petko Sat Jul 16, 2011 7:12 pm

Pr0_Player wrote:
Petko wrote:Dosto to uopste ne mora da znaci, evo ja trenutno imam Nvidia Geforce 8600gt i zadovoljan sam karticom, 512mb je ( ali to uopste nije toliko bitno, ima dosta drugih detalja vezano za komponente graficke kartice kao sto su: shader cores, texture units, memory interface itd..), ali planiram u skorije vreme da kupim novo kuciste, sklopio sam konfiguraciju, oko 40.500 din mi izlazi cena i pazljivo sam testirao graficke i mogu ti reci da sam nas'o jednu zverku, AMD Radeon 6790 Sapphire 1gb/DDR5, ova graficka je testirana sa 3 nvidia graficke kartice slicne generacije i bolja je bila od sve 3 ( msm pojedinacno ), ja preporucujem nju, gledao sam i testove na igricama, radi savrseno! Graficka jede crysis 2 na rezoluciji 1920x1080 ( full HD! ) na extreme! Kosta od 110-120e i za ove pare msm da ti je best buy. Ovo ti je savet naravno, ti se raspitaj pa odluci sam, ali obrati paznju na ovaj model!

P.S. - Dosto, jos nesto, postoji dosta jakih firmi koje proizvode graficke kartice a ne izvoze modele u Srbiji zato sto misle da ce imati malu zaradu, jer su skupe i jedu sve zivo, recimo firma XFX ( oni proizvode ajkule brate, kupis sad i miran si jos 2 godine sto se tice gejminga Wink ) POZZ
Evo sad sam upodredjivao ocene od Radeon HD 5750 i ove AMD Radeon 6790 i prilicno me zainteresovala mogu ti reci Very Happy
Jel cu imati problema sa njom ako mi je napajanje:Neo 230 V i imam monitor SAMSUNG SyncMaster 753s (sa dupetom pozadi) koja bi bila dobra zamena.
Stalker ti je objasnio za napajanje i ja ti kazem da neces imati problem zato sto ne crpi veliku kolicinu napajanja. Sa dupetom? Au covece, slusaj me nesto. Iscimaj se skupi 13000 za monitor sa HD, ali da ima i DVI i SAB ulaz. Slusaj me, sa tim monitorom sa dupetom, graficka uopste ne moze doci do izrazaja. Kupi neki TFT kao sto sam ti i napisao, samsung ti je otprilike preporucljiva marka, mogu i da ti predlozim neki model ako hoces. Veruj mi novije grafcicke ne mogu doci do izrazaja, ako je kvalitet i rezolucija monitora losa. Moras da resis ubrzo to, znam da nije jeftino ali probaj da se iscimas da uzmes na rate ili iskombinuj nesto, sto pre! I obavezno sa oba ulaza i DVI i SAB, jer ti je u tom slucaju kvalitet slike bolji za nekih 30 posto! POZZ
Petko
Petko
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 96
» Datum upisa : 2010-11-04
» Godina : 30
» Lokacija : Kragujevac
» Raspoloženje : Krvavo!

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by uNNlimiTEd Mon Jul 18, 2011 10:05 am

Koja graficka kartica je po vasem misljenju najbolja od ovih 4 ? Molim vas pomozite mi Smile

1. [You must be registered and logged in to see this link.]

2.http://www.gigatronshop.com/graficke_karte/asus_engt440di1gd5-8953

3.http://www.gigatronshop.com/graficke_karte/msi_nvidia_geforce_450_gts_1gb_128bit_-_n450gts-m2d1gd5oc-8982

4.http://www.gigatronshop.com/graficke_karte/msi_nvidia_geforce_gtx_550_1gb_192bit_-_n550gtx-ti-m2d1gd5oc-10169

Hvala na pomoci ! Smile
uNNlimiTEd
uNNlimiTEd
Banovan
Banovan

» Broj poruka : 36
» Datum upisa : 2011-07-08

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by Pein (ペイン) Mon Jul 18, 2011 10:53 am

Code:
http://www.bcgroup-online.com/proizvodi/graficke-kartice/gigabyte-GeForce-GTX-590--13248/
xD
Meni je stalker preporucio ovu: ASUS Radeon HD 6850 1GB GDDR5 EAH6850 DC/2DIS/1GD5/V2 Kosta 150e
Pein (ペイン)
Pein (ペイン)
DeathRun Admin
DeathRun Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1324
» Datum upisa : 2010-08-15
» Godina : 106
» Lokacija : Kanarevo brdo

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by S.T.A.L.K.E.R. Tue Jul 19, 2011 1:14 am

uNNlimiTEd wrote:Koja graficka kartica je po vasem misljenju najbolja od ovih 4 ? Molim vas pomozite mi Smile

1. [You must be registered and logged in to see this link.]

2.http://www.gigatronshop.com/graficke_karte/asus_engt440di1gd5-8953

3.http://www.gigatronshop.com/graficke_karte/msi_nvidia_geforce_450_gts_1gb_128bit_-_n450gts-m2d1gd5oc-8982

4.http://www.gigatronshop.com/graficke_karte/msi_nvidia_geforce_gtx_550_1gb_192bit_-_n550gtx-ti-m2d1gd5oc-10169

Hvala na pomoci ! Smile

Kartica pod brojem 1, ofc. Smile
S.T.A.L.K.E.R.
S.T.A.L.K.E.R.
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 76
» Datum upisa : 2011-02-15
» Godina : 31
» Lokacija : Tu negde
» Raspoloženje : aaaaaaaa

http://www.telekran.com

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by Pr0_Player Tue Jul 19, 2011 7:57 am

Petko wrote:
Pr0_Player wrote:
Petko wrote:Dosto to uopste ne mora da znaci, evo ja trenutno imam Nvidia Geforce 8600gt i zadovoljan sam karticom, 512mb je ( ali to uopste nije toliko bitno, ima dosta drugih detalja vezano za komponente graficke kartice kao sto su: shader cores, texture units, memory interface itd..), ali planiram u skorije vreme da kupim novo kuciste, sklopio sam konfiguraciju, oko 40.500 din mi izlazi cena i pazljivo sam testirao graficke i mogu ti reci da sam nas'o jednu zverku, AMD Radeon 6790 Sapphire 1gb/DDR5, ova graficka je testirana sa 3 nvidia graficke kartice slicne generacije i bolja je bila od sve 3 ( msm pojedinacno ), ja preporucujem nju, gledao sam i testove na igricama, radi savrseno! Graficka jede crysis 2 na rezoluciji 1920x1080 ( full HD! ) na extreme! Kosta od 110-120e i za ove pare msm da ti je best buy. Ovo ti je savet naravno, ti se raspitaj pa odluci sam, ali obrati paznju na ovaj model!

P.S. - Dosto, jos nesto, postoji dosta jakih firmi koje proizvode graficke kartice a ne izvoze modele u Srbiji zato sto misle da ce imati malu zaradu, jer su skupe i jedu sve zivo, recimo firma XFX ( oni proizvode ajkule brate, kupis sad i miran si jos 2 godine sto se tice gejminga Wink ) POZZ
Evo sad sam upodredjivao ocene od Radeon HD 5750 i ove AMD Radeon 6790 i prilicno me zainteresovala mogu ti reci Very Happy
Jel cu imati problema sa njom ako mi je napajanje:Neo 230 V i imam monitor SAMSUNG SyncMaster 753s (sa dupetom pozadi) koja bi bila dobra zamena.
Stalker ti je objasnio za napajanje i ja ti kazem da neces imati problem zato sto ne crpi veliku kolicinu napajanja. Sa dupetom? Au covece, slusaj me nesto. Iscimaj se skupi 13000 za monitor sa HD, ali da ima i DVI i SAB ulaz. Slusaj me, sa tim monitorom sa dupetom, graficka uopste ne moze doci do izrazaja. Kupi neki TFT kao sto sam ti i napisao, samsung ti je otprilike preporucljiva marka, mogu i da ti predlozim neki model ako hoces. Veruj mi novije grafcicke ne mogu doci do izrazaja, ako je kvalitet i rezolucija monitora losa. Moras da resis ubrzo to, znam da nije jeftino ali probaj da se iscimas da uzmes na rate ili iskombinuj nesto, sto pre! I obavezno sa oba ulaza i DVI i SAB, jer ti je u tom slucaju kvalitet slike bolji za nekih 30 posto! POZZ
Mozes mi preporucis neki monitor po ovom sto si napisao za 150e
Pr0_Player
Pr0_Player
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1167
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 112
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : B)

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by Petko Tue Jul 19, 2011 10:41 am

Reci mi samo za koje potrebe ti treba? Igrice, obradu fotografija, gledanje filmova? Pretpostavljam da je za ovakve stvari, ali potvrdi mi da bih 100 posto bio siguran..
Petko
Petko
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 96
» Datum upisa : 2010-11-04
» Godina : 30
» Lokacija : Kragujevac
» Raspoloženje : Krvavo!

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by Pr0_Player Tue Jul 19, 2011 10:44 am

Petko wrote:Reci mi samo za koje potrebe ti treba? Igrice, obradu fotografija, gledanje filmova? Pretpostavljam da je za ovakve stvari, ali potvrdi mi da bih 100 posto bio siguran..
Potvrdjujem, bas za takve stvari Very Happy
Pr0_Player
Pr0_Player
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1167
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 112
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : B)

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by Pein (ペイン) Tue Jul 19, 2011 12:43 pm

Da pitam jel dobra nVidia GTX 450?
Pein (ペイン)
Pein (ペイン)
DeathRun Admin
DeathRun Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1324
» Datum upisa : 2010-08-15
» Godina : 106
» Lokacija : Kanarevo brdo

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by Petko Tue Jul 19, 2011 3:15 pm

@ devestator - Ne postoji GTX vec GTS 450 ili ja barem nisam cuo za ovu GTX. :O Slusaj, ispratio sam review i moj drug iz naselja ima istu karticu. Ova kartica je napravljena da bi omogucila gejmerima da igraju nove igrice na dobroj rezoluciji ( do 1680x1050 ) a za manje pare. Jer je u skorije vreme pre toga izasao model GTX 460 koji jede sve zivo i pokazao se veoma pogodnim ali za 200e. GTS 450 ti je, pa ajde tako da kazem, minijaturni prikaz modela 460, s' obzirom da kosta 70e manje ( oko 130e ) i 128-bitna je. U svakom slucaju, ako zelis da kupis, kupi ovu karticu koju sam predlozio Pro_Playeru - AMD Radeon 6790 Sapphire 1gb/DDR5 i sluzice dosta dugo i bericetno. 'Pak, ako si pitao za karticu zato sto je vec imas, posluzice te jos nekih godinu dana, mada sada izlaze jako dobre i zahtevne igrice, poput Diablo 3, Assassins Creed Revelations, Elder scrolls: Skyrim itd, tako da nisam siguran da li ces moci da igras sve a da ti graficka pritom podrzi zahtevnosti u full-u..


@ Pro_Player - [You must be registered and logged in to see this link.] - ovaj ti je full HD

Neka se javi Stalker, msm da su ti ova dva odlican izbor, oba imaju 2 signal outputa DVI i VGA ili ti SAB, cak je prvi bolji nego drugi, po meni, iako nije HD. POZZ
Petko
Petko
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 96
» Datum upisa : 2010-11-04
» Godina : 30
» Lokacija : Kragujevac
» Raspoloženje : Krvavo!

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by Pr0_Player Wed Jul 20, 2011 2:03 pm

Petko wrote:
@ Pro_Player - [You must be registered and logged in to see this link.] - ovaj ti je full HD

Neka se javi Stalker, msm da su ti ova dva odlican izbor, oba imaju 2 signal outputa DVI i VGA ili ti SAB, cak je prvi bolji nego drugi, po meni, iako nije HD. POZZ
Nasao sam i ovaj prvi na itsvet.com [ [You must be registered and logged in to see this link.] ] Gledao sam i ovaj Samsung je bolji samo po uglu vidljivosti (170/160 °) i po rezoluciji (1920x1080 px).
Sacekacu jos S.T.A.L.K.E.R. - ovo misljenje kao sto si rekao.
Pr0_Player
Pr0_Player
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1167
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 112
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : B)

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by S.T.A.L.K.E.R. Wed Jul 20, 2011 5:41 pm

Pr0_Player wrote:
Petko wrote:
@ Pro_Player - [You must be registered and logged in to see this link.] - ovaj ti je full HD

Neka se javi Stalker, msm da su ti ova dva odlican izbor, oba imaju 2 signal outputa DVI i VGA ili ti SAB, cak je prvi bolji nego drugi, po meni, iako nije HD. POZZ
Nasao sam i ovaj prvi na itsvet.com [ [You must be registered and logged in to see this link.] ] Gledao sam i ovaj Samsung je bolji samo po uglu vidljivosti (170/160 °) i po rezoluciji (1920x1080 px).
Sacekacu jos S.T.A.L.K.E.R. - ovo misljenje kao sto si rekao.


Dobri su monitori, ali za 20-30e manje mozes dobiti monitor u istom rangu, mozda cak i bolji.

Code:
http://www.itsvet.com/proizvod/lg-w2246t-bf/comp_comp_monitor/9/2300

Ima bolji kontrast od ona dva, ali to je zanemarljivo jer su razlike jako male u praksi. Kao sto sam rekao, kontrast je zanemarljiv u ovom slucaju, ali cena nije. Smile Inace, ovaj monitor cu ja uskoro uzeti. Lep dizajn, solidne karakteristike, DVI ofc...
S.T.A.L.K.E.R.
S.T.A.L.K.E.R.
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 76
» Datum upisa : 2011-02-15
» Godina : 31
» Lokacija : Tu negde
» Raspoloženje : aaaaaaaa

http://www.telekran.com

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by Pr0_Player Thu Jul 21, 2011 1:02 pm

Dvoumim se izmedju LG-a i SAMSUNGA. LG me vise privlaci zbog veceg kontrasta. Moracu da odem do radnje i da vidim kako izgleda slika na jednom kako da drugom. Vama dvojici hvala na predlozima.

Pozdrav
Pr0_Player
Pr0_Player
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1167
» Datum upisa : 2010-01-16
» Godina : 112
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : B)

Back to top Go down

Graficka kartica Empty Re: Graficka kartica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum