ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

+13
Kredenac
VraNe^^^
duk!95
Cr@zy
MystiKaL ^^
GM;n1
[S]plas[H]-.-
PriforM-.-
Camuga a.k.a somi -.^
Rudi
Leum
zupkeVOLIMACKICU.
pr0 NN k1ll3r
17 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. - Page 2 Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by Undisputed | RoBiJasic_a Sun Sep 19, 2010 5:42 pm

R3 krivo ti je,kao i tvom drugu leumu.Tako da nemoj da komentarises nista.Stalno ti se nesto bunis....Danas kad sam dosla na dr i lepo rekla zz ti kazes vidi ovu...Sta bi to trebalo da znaci???

Pa ako se nekom nesto ne svidja moze da ide...Tako i ja isto odem na deathrun igra se neka mapa koja mi se ne svidja ja lepo odem i kad se promeni vratim se tako mogu i oni,a sad bye Smile
<3 :P Very Happy

avatar
Undisputed | RoBiJasic_a
Girl Team
Girl Team

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 172
» Datum upisa : 2010-04-16
» Godina : 28
» Lokacija : Sombor
» Raspoloženje : Zadovoljno :D

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. - Page 2 Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by Guest Sun Sep 19, 2010 5:48 pm

Nije mi krivo.. To sto sam rekao : "Vidi ovu" , je zato sto se uvek pokvari situacija na DR, kad ti dodjes.. -.-
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. - Page 2 Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by Leum Sun Sep 19, 2010 6:05 pm

R3ward^^^ wrote:Nije mi krivo.. To sto sam rekao : "Vidi ovu" , je zato sto se uvek pokvari situacija na DR, kad ti dodjes.. -.-


Bas tako -.-... Uvek nesto izvoljeva...
Leum
Leum
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 750
» Datum upisa : 2010-04-19
» Lokacija : Zemun

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. - Page 2 Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by pr0 NN k1ll3r Mon Sep 20, 2010 11:40 am

Undisputed | RoBiJasic_a wrote:R3 krivo ti je,kao i tvom drugu leumu.Tako da nemoj da komentarises nista.Stalno ti se nesto bunis....Danas kad sam dosla na dr i lepo rekla zz ti kazes vidi ovu...Sta bi to trebalo da znaci???

Pa ako se nekom nesto ne svidja moze da ide...Tako i ja isto odem na deathrun igra se neka mapa koja mi se ne svidja ja lepo odem i kad se promeni vratim se tako mogu i oni,a sad bye Smile
<3 :P Very Happy


Krivo nam je. I? Sta ces sada? Nemas izgovora? Naravno. Epic fail. Eto ako si bas znatizeljna krivo mi je sto ti imas admina na pubu a ja nemam. Krivo je svom trojici znas? Evo i meni i r3 -u je krvio ( posto leum ima admina ( **** xD ) ). I sta mi sad mozes sto mi je krivo?

Ajde bre ne gubi se. Izigravas tu neko nevinasce reb ti je dao admina zato sto mu se ulizujes jer si u njegovom klanu :S OmG-.-' KO TI JE REKO DA DAJES VOTE UOPSTE??? Koliko ti minuta igre imas na serveru toliko sam ja minuta ( online ) imao prvi put kad sam se registrovao na forumu!!!

A tebi reborn...ajde reko bi ti nesto ali necu. Reci ces posle da se ne mesam u to itd.. a kladicu se da bi se svako slozio kad bi ti to reko al nema veze... I da znas, nije u vezi skidanja admina robijasici, nesto jos gore Twisted Evil
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. - Page 2 Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by unReal Mon Sep 20, 2010 11:54 am

E moji kavaljeri Smile
Pa sta ako ima admina zensko je jbt, nmvz, samo ako je pre dve mape bio dd2 onda, stara mu majka, dajte neku drugu mapu...
I stv mogli bi malo neke druge mape osim dd2 smorio je -.-
cbble je mapa koja je mng dobra i zna je ceo srvr, a o5 se ne igra tako cesto kao dd2 i inf...Juce smo igrali i clan 1 mil i nuke, al ne obican, nego onaj drugi nmg se setim kako se zove i sve je bilo do jaja...

pozz by *NoLe*
unReal
unReal
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 987
» Datum upisa : 2010-01-25
» Godina : 27
» Lokacija : Javna kuca
» Raspoloženje : Jebacko

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. - Page 2 Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by VraNe^^^ Mon Sep 20, 2010 1:31 pm

Brate,ja cesto menjam misljenje o robijasici,jer se nekad svadjamo,a nekada ne,tako da...

NN KILLER@ R3ward isto ima admina,a i vidis da je svetlo zelene boje,sto verovatno znaci da ce dobiti admina i na pubu uskoro Smile

Uostalom,nije na nama da odlucujemo,i da se svadjamo o tome ko ce dobiti admina,ko ce imati istog,itd itd...

Samo pricamo prazne price,sta reb je zgotivio jecu,jer je zensko,i ja bi je zgotivio,napravili i klan iz zezanja u kom mogu igrati samo pro i nadpro igraci,i ja sam dobio poziv pa sam rekao da necu,mozda ugem al ne Very Happy Mozda,pa i nije mozda,ja mislim da njoj trenutno ne moze niko nista,i svi znamo zasto,tako da mozemo cutati i biti sa njom ok,realno,mi zapocinjemo 50% svadje,a ja vam sada kazem, ko se bude svadjao na dr-u ima od mene opomenu pa ban! Evo to na forumu kazem,juce sam se grizao sto nisam banovao robijasicu,ali posle smo se pomirili kao i uvek jel tako srce moje ??? <3 Very Happy Very Happy Very Happy <3
VraNe^^^
VraNe^^^
Super član
Super član

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 2096
» Datum upisa : 2009-12-26
» Godina : 29
» Lokacija : De_inferno
» Raspoloženje : ODLICNO

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. - Page 2 Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by SH@RK Mon Sep 20, 2010 1:32 pm

Omg lolllllll hahaha koji ste vi likovi...E stv pa sto vam je sve krivo...I da nemam ni jedan minut odigram sta vas to briga???Reb mi je dao admina i nemojte tu bzv da se zalite...Kao 1 ja sam pitala rudi da dam vote on cuti pa necu ga ja pitai 100 x..kao 2 nisam uopste znala da je bio dust,a kao 3 izglasan je dust i nemate se sta buniti...Ako vam se ne igra to lepo odete na drugi server i igrate sta hocete....Molim lepo hvala lepo xD :PPPPP


izvini robijasice,ali ne mozes ovako nesto da izjavis,kada bi se svi admini tako izjasnjavali atlas bi bio prazan i bio bi onda samo server na kojem igraju admini.razmisli dobro pre nego sto prvo nesto prokomentarises

pozz od sh@rk-a
SH@RK
SH@RK
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 618
» Datum upisa : 2010-04-23
» Godina : 36
» Lokacija : Ruma
» Raspoloženje : zavisi od horoskopa :)

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. - Page 2 Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by MystiKaL ^^ Mon Sep 20, 2010 4:24 pm

I DA JE BIO I DA NIJE BIO
ja skoro nikada ne dam dust
slobodno glasajte za njega
admine boli briga da izvinete
mozda retaljno zvuci ali je istina
ako vam se igra dust
pa vi fino na dust2 only servere pa crknite tamo
ONI KOJI SAMO ZNAJU DA IGRAJU DUST SU BOTOVI , a admini botove nastoje ODSTRANITI sa servera
hvala vam
MystiKaL ^^
MystiKaL ^^
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 1959
» Datum upisa : 2010-02-12
» Godina : 28
» Raspoloženje : :)

https://www.youtube.com/users/cockatooadam

Back to top Go down

'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi.. - Page 2 Empty Re: 'vako: $uper Cr@zy, Robijasica, RUDi..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum